هشدار فرمانده نیروی انتظامی درباره تغییر مسیر ترانزیت مواد مخدر ‌به دریا !

Ashtari hossein 


به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار حسین اشتری ظهر امروز در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران هدف از سفر به بوشهر را شرکت در مراسم سالگرد شهید رئیسعلی دلواری دانست و اظهار داشت: بازدید از دریابانی و نشست با فرماندهان نیروی انتظامی استان بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر به استان بوشهر است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه در این سفر دیداری با کارکنان نیروی انتظامی و مردم بوشهر انجام می‌شود تصریح کرد: نیروی انتظامی استان بوشهر به سبب موقعیت جغرافیایی اقدام مهم و موثری در ارتقاء امنیت انجام داده‌اند که از خدمات نیروهای انتظامی استان بوشهر قدردانی می‌شود.

سردار اشتری، با اشاره به تغییر مسیر ترانزیت مواد مخدر از خشکی به دریا خاطر نشان کرد: در چند سال گذشته ترانزیت مواد مخدر از خشکی به دریا و کشفیات نیز افزایش یافته که اقداماتی برای پیشگیری از ورود و قاچاق مواد مخدر از سوی نیروی انتظامی صورت گرفته است.

 

وی از انهدام باندهای مواد مخدر در دریا و خشکی خبر داد و بیان کرد: با تلاش نیروی انتظامی شبکه‌ها و باندهای مواد مخدر در دریا و سواحل شناسایی و برخورد شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط قویی‌تر از گذشته با باندهای مواد مخدر برخورد می‌شود از مقابله با قاچاق کالا با خودروهای تندرو در محورهای استان بوشهر خبر داد و گفت: تعدادی از باندهای قاچاق کالا که با خودروهای تندرو بدون رعایت مقررات اقدام به جابه‌جایی کالای قاچاق می‌کنند شناسایی و برخورد شده است.