نمایندگان خوزستان در مقابل اجرای طرح انتقال آب ایستادگی می کنند

Enteghale Aab-Karoon

«نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی از ادامه مخالفت و ایستادگی خود و نمایندگان استان های واقع در مسیر رودخانه کارون با اجرای طرح بهشت آباد و انتقال آب از سرشاخه‌های کارون تأکید کرد»
 
به گزارش مهر، سید لفته احمدنژاد شامگاه شنبه در حاشیه جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خرمشهر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ما مخالف انتقال آب کارون از سرشاخه‌ها هستیم و طی نامه‌ای به وزیر نیرو مخالفت خود را اعلام کرده و در صحن مجلس نیز اعتراض کردیم.
 
وی افزود: مسئولان اصفهان هرچه بگویند موقعیت ما ایستادگی در برابر اجرای این طرح است البته این تنها نظر من به تنهایی نیست بلکه نظر تمام نمایندگان استان خوزستان، چهارمحال بختیاری و دیگر استان‌ها در مسیر کارون است.
 
وی همچنین مخالفت خود را با حذف معافیت مالیاتی در منطقه آزاد اروند اعلام کرد و گفت: معافیت مالیاتی حذف شد و ما بلافاصله اقدام کرده و پیگیر هستیم تا معافیت مالیاتی به حالت سابق برگردد.
وی اظهار کرد: در راستای کمک به مردم و جذب سرمایه‌گذار تا آخرین نفس این قضیه را پیگیری می‌کنیم.
 
او در ادامه به برشماری اولویت کاری خود پرداخت و گفت: اولویت کاری من در زمینه کشاورزی و ایجاد شغل، سرمایه‌گذاری در صنعت و ایجاد مشاغل صنعتی، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و تأمین اعتبارت در شهرک‌های صنعتی و همچنین احیای بندر و گمرک و شلمچه است.
 
وی افزود: ظرفیت‌های بالقوه شهر باید بالفعل شود و برای اشتغال جوانان از آن استفاده کرد که از جمله این ظرفیت‌ها می‌توان به ظرفیت گردشگری خرمشهر اشاره کرد که می‌تواند در کل ایران و دنیا زبانزد باشد.