بیش از ۵۵ درصد پرستارهای خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده اند!

Crona

دکتر سید احمد هاشمی سوم دی ماه در مراسم تقدیر از پرستارها که در محل بیمارستان امام حسن(ع) با حضور استاندار برگزار شد، اظهارکرد: به رغم تنش ها و فشارهای روحی که بر همکاران ما وارد می شود، ذره ای از کیفیت و کمیت خدمات آنان کاهش نیافته بلکه افزایش پیدا کرده است و آرزوی توفیق و سلامتی برای همکارانم دارم.

استاندار خراسان شمالی در ادامه مراسم گفت: پرستاران به واسطه نقش ویژه ای که در اجتماع دارند همواره جایگاه ویژه ای در نظر مردم داشتند و در شرایطی که حدود یک سال اخیر در کشور ایجاد شده دیگر جای هیچ شک و تردیدی در خصوص فداکاری این عزیزان وجود ندارد.

شجاعی فعالیت شبانه روزی پزشکان و پرستاران را در صف اول خدمت رسانی به مردم دانست و افزود: خوشبختانه خدمات شبانه روزی و فداکارانه شما پرستاران به مراتب توسط مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر مسئولان مورد قدردانی و تشکر قرار گرفته است.

 

وی عنوان کرد: خراسان شمالی با وجود این که نداشته هایش نسبت به سایر استان ها بیشتر است اما تاکنون در همه بخش ها بخصوص بخش بهداشت و درمان به خوبی عمل کرده است و امیدواریم بتوانیم با فراهم آوردن شرایط مناسب قدردان زحمات شما پرستاران و پزشکان باشیم.