حسین منتظر حقیقی : انتصاب آیة الله قتل عام، ابراهیم رئیسی بر مسند قاضی القضاتی

montazarhaghighi hossein 

تنبیه اکثریت در نظام ولائی ،

آقای خامنه ای برداشت خاصی از مردمسالاری دینی تحت رهبری خود و شیوه خاص تری برای تحقق آن دارد و تاکنون هم به طرق مختلف آنرا اعمال کرده است. مردمسالاری از نظر او یعنی اینکه مردم به خواسته های ولی فقیه رآی دهند و اگر اینکار را نکنند باید تنبیه گردند .

او برای حفظ ظاهروفریب جهان متمدن ، و تحقق مردمسالاری مورد نظر خود ابتدا تعدد کاندیداها ، هرچند با فیلتر نظارت استصوابی را به عرصه انتخابات وارد نموده ، اما از طرق مختلف این مساله به جامعه تزریق می شود که نظر حضرت آفا به کدام یک از کاندیدا ها نزدیک تر است و مردم هم یا از روی تشخیص خود و یا بلحاظ نشان دادن مخالفت خود با نظر مقام معظم ، به کاندیدای مقابل نظر« آقا » رآی می دهند. برای این موارد شاهد مثال های متعدد وجود دارد.

آقای ناطق نوری در برابر خاتمی ، آقای احمدی نژاد در برابر موسوی و کروبی ، آقای ابراهیم رئیسی معروف به آیة الله قتل عام در برابر حسن روحانی . اما در هر یک مورد از موارد فوق اقای خامنه ای با تمهیداتی سنگ جلوی پای رؤسای جمهور منتخب انداخت تا از موفقیت آنان جلوگیری بعمل آورد برای آقای خاتمی در برابرایده گفتگوی تمدن ها ،ملیجک خود آقای سعید مرتضوی را برکشید تا توقیف فله ای روزنامه ها را با « حکم حکومتی » و قتل زهرا کاظمی خبرنگار ایرانی – کانادائی را بوجود آورد تا به دنیای نشان دهد آنچه بعنوان یک اصل غیر قابل تغییر در نظام ولایت فقیه مورد توجه است تجاوز به حقوق بشر و حقوق شهروندی و عدم توجه به تمام میثاق های جهانی است. گفتگوی تمدن ها عارضه ای گذرا است ودنیا بی جهت بدان دل نبدد علاوه از پیامی که به خارجی ها داد در داخل هم بنا بگفته آقای خاتمی هر نه روز یک بحران برای دولت آفرید تا ساماندهی اقتصاد کشور را نا موفق نماید، تا پروژه توسعه سیاسی را در نطفه خفه کند ، تا خاطره « من حکم می کنم» رضا شاه را برای کسانی که آنرا در تاریخ خوانده و در زندگی تجربه نکرده بودند بار دیگر زنده کند .

برای جلوگیری از ریاست جمهوری مهندس میر حسین موسوی دست به تقلب بزرگ تاریخ نظام زده و با افزودن حدود 8 میلیون رآی به تعداد آرای احمدی نژاد او را از صندوق بیرون کشید و بر صندلی ریاست جمهوری نظام نشاند تا محرومیت های فراوان وچندین قطعنامه علیه ایران را در شورای امنیت سازمان ملل بر سر مردم آوار نماید ، در عین حال برای تبیه مردمانی که مهندس موسوی را انتخاب کرده بودند او و همسر محترم ایشان ، خانم رهنورد و کروبی دیگر کاندای مقابل احمدی نژاد را علیرغم تمامی قوانین رسمی کشور و بین المللی در حصر خانگی محصور و تا هم اکنون هم آنها را رها نکرده است .

بالاخره برای پیروز کردن ابراهیم رئیسی آیة الله قتل عام ، کاندیدای همسو با نظرات خود در برابر حسن روحانی که احتمال می داد در راه هاشمی رفسنجانی حرکت کند ، اینبار با تمام توان خود ، و با حمایت های بیدریغ سپاه و بسیج و دیگر نهاد های انتصابی تلاش کرد که باز هم ناکام ماند . برای همین منظور هم هر روز یک بحران برای روحانی ایجاد کرد و تمام توان خود را بکار گرفت تا روحانی و دست آوردهایش از جمله « برجام» را به شکست بکشاند که کشاند . در مقابل برای تنبیه مردم و اکثریتی که کاندیدای او را ناکام کردند رئیسی را به ریاست آستان قدس رضوی ، یکی از بزرگترین کارتل های تجاری و مالی خاورمیانه بلکه جهانی بر گزید تا از طریق گردش پولهای کثیف و آوردن آن در شبکه های مافیائی ، هم نظام اقتصادی تحت کنترل روحانی را از هم بپاشاند و هم تورم افسار گسیخته را بر مردم آوار نماید .

و حالا برای اینکه به آن از بخش از مردمی که هنوز متوجه نشده اند بزرگترین قانون شکن در ایران و دشمن زندگی ومعیشت و رفاه مردم این مرز و بوم ، همین جاست و کسی جز شخص آقای خامنه ای ، کس دیگری نیست ناز شصت دیگری به آیة الله قتل عام تقدیم می کند و او را بر مسند قاضی القضاتی جمهوری اسلامی می نشاند تا بوسیله دستگاه متعفن قضای اسلامی نظام مقدس امان از زندگی هر نفس کشی در این کشور ببرد.

حسین منتظر حقیقی

05/03/2019 برابر با 14 اسفند ماه 1397

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید