فرید انصاری دزفولی: اوج حقارت جمهوری اسلامی!

ansari farid 29122016ظریف: تنها به سه ساختمان درآمریکا می‌توانم پا بگذارم.

آقای ظریف و هیئت دیپلمات ایران در سفر اخیرشان به نیویورک مواجه با محدودیت های رفت و آمدی شده اند بطوریکه آقای ظریف گفت: تنها به سه ساختمان در آمریکا می توانم پا بگذارم.

مایک پمپئو در پاسخ به اعتراض سخنگوی سازمان ملل گفته است: مگر دیپلمات های آمریکایی حق سفر به ایران و قدم زدن در خیابانهای ایران را دارند که ما باید حق سفر به دیپلمات های ایرانی در آمریکا را بدهیم. آنان برای سازمان ملل سفر کرده اند در همان حد اجازه رفت و آمد به آنها داده ایم.

چهل سال آمریکا ستیزی و درگیری و شاخ و شانه کشیدن با این کشور چه حاصلی داشته است. چهل سال شعار مرگ بر آمریکا سردادن، چهل سال از روی پرچم آمریکا عبور کردن و آن را آتش زدن و چهل سال آمریکا را به چالش و فحاشی گرفتن چه حاصلی و دستاوردی داشته است. خمینی گفت ما تا به آخر آمریکا را تحقیر می کنیم. اما چهل سال است دیپلماسی شما نتیجه ای بجر خواری و حقارت برای جمهوری اسلامی و ملت ایران در بر نداشته است.

حالا یک گروه قلدر زبان نفهم مثل خود خامنه ای و دارودسته جمهوری اسلامی در آمریکا به قدرت رسیده اند، و با دیپلمات ها و سران جمهوری اسلامی مثل قلدرهای رفتار و گردن کلفتی می کنند.

آقای ظریف از محدودیت های ایجاد شده توسط آمریکا نالان است و شکایت می کند. ولی نمی گوید که چهل سال است با توسل به زور و انواع محدودیت ها و سرکوبگری ها تلاش کرده ایم تا جامعه را مطیع و رام خویش کنیم. مدت 9 سال است دوستان خود و شیفتگان آقای خمینی یعنی آقایان میرحسین موسوی و مهدی کروبی و خانم زهرا رهنورد را در حصر نگاه داشته اید آنوقت از محدودیت دولت ترامپ به ستوه آمده اید.

حالا این بجای خود چهل سال است استبداد دینی محدودیتی نبوده است که برای مردم ایران بوجود نیاورده باشد.

محدودیت در گوش دادن نوار موسیقی حتی درون ماشین شخصی، محدودیت در تماشای نوار ویدئویی، محدودیت در داشتن آنتن های ماهواره ای، محدودیت در داشتن اینترنت و شبکه های اجتماعی، محدودیت در پوشیدن و خوردن و آشامیدن و رقصیدن و موسیقی گوش دادن و کنسرت بر پا کردن و خواندن و نوشتن، محدودیت حتی در خوردن آب در ماه رمضان در آن گرمای ۴۰- ۵۰ درجه و عملی کردن محدودیت در انتخاب رنگ و دوخت لباس و نوع لباس و شادی کردن در جشن ها و پارک ها.

در استبداد دینی ولایت مطلقه فقیه حاکمان حقیر در برابر مردم احساس گردن کلفتی می کنند، اما در مقابل کشورهای قدرتمندی چون آمریکا خود را زبون و خوار می شمارند.

 

آقا ظریف می گوید تنها به سه ساختمان در آمریکا می توانم پا بگذارم. این اوج دیپلماسی حقارت و تحقیر نمایندگی دولت ایران است که در تاریخ ایران چنین سابقه نداشته است.

آقای ظریف مسئله ای نیست؛ حالا شرایط میلیون ها ایرانی مهاجر را که از دست مستبد حقیری چون خامنه ای ترک وطن کرده اند را درک نمائید که از ترس و وحشت تحقیر کردن های شما و سپاه و رهبرتان وبه گروگان گرفتن شان جرات ندارند به وطن خودشان پا بگذارند. حالا ناراحتید که ترامپ و مایک پمپئو شما را به ابتذال کشانده اند و تحقیرتان نموده اند؟!! .

یادتان است در یکی از سفرهای گذشته تان به آمریکا مصاحبه کردید و چگونه با لبخندهای مذبوحانه گفتید ما در ایران روزنامه نگار زندانی و اصلا زندانی سیاسی نداریم و هر مخالفی می تواند آزادانه وارد ایران شود.

فریبا عادلخواه یک تحصیل کرده در فرانسه است و در اکثر مصاحبه هایش با رسانه های فرانسوی از جمهوری اسلامی بطور مستقیم و غیر مستقیم دفاع و حمایت کرده است و می کند چند روز قبل برای دیدار خانواده اش به ایران سفر کرد و به محض ورود دستگیر شده است. حکومتی که با افرادی که به رژیم اسلامی سمپاتی دارند و با آن هیچ مخالفتی ندارند چون فریبا عادلخواه ها چنین بی رحمانه رفتار می کند حالا با امثال نازنین زاغری ها چه می کند که عاقبتش به بیمارستان روانی منتقل می شود آنهم جهت اخاذی از دولت انگلیس. سرکوب و شکنجه و به سیاهچال انداختند دگراندیشانی مثل نرگس محمدی، نوریزاد، نسرین ستوده، اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، ساناز الهیاری، امیر حسین محمدی فرد و امیر امیرقلی، آتنا دائمی، گلرخ ابراهیمی ایرایی و حسین جنتی وووووووو جای خود دارد.

آقا ظریف که در مصاحبه های پیشین اش با رسانه آمریکا خود را پروفسور حقوق بشر می نامید حالا ناراحت است گرفتار مشتی قلدرمنش و ضد حقوق بشری چون خودشان شده است. دیکتاتوری حقیر جمهوری اسلامی برای انسان شان و منزلتی قائل نیست و در حقیقت شما نه پروفسور حقوق بشر که پادو مستبد حقیری بنام آقای سید علی خامنه ای می باشید.

شما قدرت ( زور) خود را در رابطه با دیگران بکار می برید و مردم ایران را زیر سلطه خود قرار داده اید و زندگی آنان را نیست و نابود کرده اید. حالا سلطه گر زورمداری که زورش از شما بیشتر است و به شما زور می گوید و در سطح جهانی شما را خوار و ذلیل کرده است همان کار را با شما انجام می دهد که شما با ملت ایران انجام می دهید.

آری می فهمم ذلت و تحقیر شدگی شما را.

شما را تحقیر می کنند چون نماینده رژیمی فاقد مشروعیت و نامشروع و غیر قانونی هستید. رژیم جمهوری اسلامی عامل تجاوز مستمر بیگانگان به مردم ایران میباشد و خود بطور روزانه حق و حقوق مردم ایران را مورد تجاوز قرار می دهد و آنان را پایمال می کند. رژیمی که در میان مردم خودش پایگاهی ندارد نامشروع و غیر قانونی می باشد. دیگران این را بخوبی می دانند و بدین دلیل است شما را به هیچ می گیرند و تحقیرتان می کنند. زور بکار می برید زور می شنوید.

این را هم اضافه کنم تمام این حقارت ها و تحقیر شدگی نتیجه چهل سال بحران سازی پی در پی می باشد که آخرش با جام زهر خوردنها و نرمش قهرمانانه کردنها پایان می یابند. قرارداد ننگینی بنام برجام با ۱۰۵ تعهد امضاء کردید بدون اینکه یک تعهد از طرفین مقابل بگیرید. حتی یک تعهد نگرفتید که دیگر امضاء کنندگان حق خروج از این قرارداد را تا پایان تاریخ قرارداد ندارند. تمام دنیا راجع به بحران هسته ای و محتوای قرارداد وین مطلع بودند و بجز دروغگوئی دائمی به مردم ایران و فریب دادن آنان یک کلمه مردم را از متن و تعهدات آن با خبر و آگاه نساختید، در طی ۲۰ دقیقه بفرمان بیت رهبری نمایندگان مجلس مافیائی، قرارداد وین ( برجام ) را تائید کردند و ننگی تاریخی را برای ملت ایران به یادگار گذاشتند.

چند بند از تعهدات خفت بار را می آورم که استقلال کشور را به زیر علامت سوال می برد:

ممنوعیت ذخیره بیش از 300 کیلوگرم اورانیوم غنی شده 3.67 درصدی به مدت 15 سال

قبول حضور طولانی مدت آژانس و افزایش تعداد بازرسان طی 9 ماه به 130 تا 150 نفر به مدت 15 سال

ایجاد کانال خرید تائید شده توسط شورای امنیت که محدودیت های شدید بازرسی را علیه جمهوری اسلامی اعمال می کند

ممنوعیت ساخت راکتور تحقیقانی به مدت 15 سال

ممنوعیت تحقیق و توسعه بر روی مواد شکاف پذیر در فردو به مدت 15 سال

محدودیت مکانی در تست غنی سازی و مکانیکی سانتریفیوژها صرفا در نطنز و مرکز تحقیات تهران به مدت 15 سال

ممنوعیت غنی سازی بیش از 3.67 درصدی به مدت 15 سال

ایران هیچگاه و تحت هیچ شرایطی در پی تولید و یا به دست آوردن سلاح های هسته ای نخواهد بود

نظارت بر انتقال سنگ معدن اورانیوم تولید شده در ایران و یا بدست آمده از هر منبع دیگر به کارخانه فرآوری اورانیوم اصفهان به مدت 25 سال

و 96 تعهد دیگر که شامل ممنوعیت ها و محدودیت های دیگری می باشند. تعهداتی که ضد استقلال و حاکمیت وحقوق ملی و حقوق بین المللی ملت ایران می باشند.

آقای ظریف بخاطر دارید با امضاء قرارداد وین تسلیم قراردادی ذلت بار شدید و با دروغ و حقه به ملت ایران نشان دادید که فتح الفتوحی کرده اید و چگونه خیانت جمهوری اسلامی به استقلال و حاکمیت ملی ایران را در بالکن هتل با لبخندهای مذبوحانه پنهان کردید و آقای روحانی به دروغ گفت سه گل زدیم و دو گل خوردیم و رهبر معظم که بزدلانه امروز زیر همه چیز می زند گفت واقعا تلاش و کار هئیت مذاکره کننده در برجام قابل تقدیر است. پس حالا چی شد آن تلاش ها و تقدیرها و لبخندها و به به و چه چه ها گفتن ها. شما به فرمان رهبر معظم انقلاب 105 تعهد دادید تا تحریم ها تعلیق شوند نه اینکه برداشته شوند. هماکنون شاهدیم کشور را در بدترین تحریم ها قرار داده اید. شما گفتید با برجام تحریم ها پایان می یابند و ایران از وضعیت تهدید به جنگ خارج می شود در صورتیکه در حال حاضر کشورمان در اوج تنش و در زیر سایه جنگ بسر می برد و زندگی را برای ملت ایران غیر قابل تحمل، پر استرس، اضطراب و بلاتکلیفی گردانده اید . مگر رهبر معظم نگفت: اگر آمریکا قرارداد وین را پاره کرد ما آنرا آتش می زنیم. پس چرا اتش نمی زند. خب بزند یک جو شهامت ندارید یک جو شرافت ندارید مشتی دیکتاتور حقیر هستید. در خواری و زبونی قرار گرفته اید، خوب می دانید اگر از برجام بیرون بیائید و دست از پا خطا کنید تمام تحریم های سازمان ملل و اروپا بر می گردند و خروج شما از برجام به معنای خودکشی تان است. قراردادی امضاء کرده اید و تعهداتی داده اید که طرف مقابل هر بامبول بازی که دلش بخواهد می تواند بر سرتان در آورد و از شما سواری بگیرد و شما را تا بی نهایت تحقیر و زبون گرداند. عامدا فریب خوردید و مردم را فریب دادید و حالا در بن بست همه جانبه ای قرار گرفته اید که نه راه پیش دارید و نه راه پس. شما تحقیر شده اید و ذلت و تحقیر شدگی شما در صحنه جهانی آشکار و هویدا است. همان چند تعهد بالا میزان ذلت و تحقیر شدگی شما را توسط 5 کشور مذاکره کننده بویژه آمریکا آشکار می سازد. حالا آمریکا تا آخر تحقیر شده است یا جمهوری اسلامی که نه می تواند در برجام بماند و نمی تواند آنرا ترک کند و حتی نمی تواند به سازمان ملل شکایت کند چون شکایت شما طبق تعهد 36 و 37 برجام موجب می شود تمام تحریم های شورای امنیت سازمان ملل برگردند. این اوج حقارت جمهوری اسلامی در صحنه بین المللی است. عامل این تحقیر خود حاکمان جمهوری اسلامی می باشند زیرا به مردم مراجعه نکردند و یک مسئله داخلی را به یک مسئله بین المللی مبدل نمودند. سرنوشت ملت و مملکت را دادید به دست بیگانگان و حالا خوارو زبون گشته اید.

بند بند رژیم جمهوری اسلامی از همدیگر پاره شده و از هم گسسته است و ورشکسته به تقصیرید. در بن بست کامل بسر می برید راه و چاره ای ندارید بجز تسلیم شدن یا به آمریکا یا به ملت ایران، ولی بهترین راه به آغوش ملت ایران برگشتن می باشد و از ملت ایران که چهل سال است حاکمیت شان را غصب کرده اید طلب پوزش و بخشش و عفو کنید در غیر اینصورت باید هنوز منتظر ذلت و تحقیر شدگی های بیشتر توسط آمریکا باشید که در راهند. اگر هنوز یک جو شهامت دارید بهترین راه این است که به مردم مراجعه نمائید.