5 ساعتی که، در طول آن، احمدی نژاد را توجیه کردند و پی آمدهای احتمالی رد صلاحیت رحیم مشائی:

  خبری در خارج از کشور انتشار پیدا کرد حاکی از این که احمدی نژاد را به مدت 9 ساعت توقیف و تهدید کرده اند که دست از پا خطا نکند وگرنه بر سر او بلائی خواهند آورد که هرگز از یاد نبرد. اینک اطلاع می یابیم که او را به مدت 5 ساعت «توجیه» کرده اند که تند نرود برای همه، از جمله خود او، بسیار خطرناک است. اﮊه ای نیز از «توجیه» کنندگان بوده است. 

 ☚  صلاحیت رحیم مشائی را رد کردند. احمدی نژاد تهدید ها که می کرد را عملی نکرد، سهل است، گفت: به رحیم مشائی ظلم شده است و موضوع را از طریق رهبری پی می گیریم. در کشوری که ولایت فقیه دار د به کسی ظلم نمی شود.!!

 

٭ مهندسی انتخابات و نقش سپاه و بسیج در آن:

 ☚  فرماندهی بسيج به كليه دانشجويان و دانش آموزان بسيجي ابلاغ كرده است كه براي گذراندن دوره هاي آموزشي فوري خود را به مراكز مربوطه معرفی کنند. خواهر يكي از بسيجيان دبيرستان گفته بود كه به برادرش گفته اند بايد براي آموزش خود را معرفي كند در حاليكه الان مدارس و دانشگاهها خود را براي گذراندن امتحانات آماده مي سازند. 

 ☚  در ضمن كليه امتحانات دانشگاهها به جز علوم پزشكي را به گونه اي برنامه ريزي كرده اند كه بايد تا قبل از برگزاري انتخابات امتحانات آنها به پايان رسيده باشد و دانشگاه تعطيل شود. 

 ☚  از قرار، سپاه براي از دست ندادن قدرت، احتمال های گوناگون را بررسی و بر اساس قوت و ضعف احتمال ها، گزينه ها را سنجیده و بر روي ميز گذارده است: مذاكره با برخي كانديداها و فشار بر آنها و ترور افراد مورد نظر و انفجارهاي ضروري و آدم ربايي مورد نياز جهت گروگانگيري و عدم تاييد صلاحيت برخي كانديداها و عدم كفايت سياسي احمدی نژاد ولو در روزهای آخر ریاست جمهوری و كودتاي انتخاباتي مانند سال 88 و استفاده از 700 هزار شناسنامه مرده كه در برخي انتخابات از آن چند باره با جعل و پاك كردن مهر استفاده مي شود و كودتا نظامي و اشغال شهرها و سركوب مردم.

 

٭ نوار تقلبی در انتخابات سال 88، نوار گفتگوی احمدی نژاد با مجتبی خامنه ایست:

 ☚  خبری انتشار پیدا کرد گویای این اطلاع که، در باره تقلب در انتخابات سال 88، احمدی نژاد نواری در اختیار دارد از گفتگوی خود با یکی از مقامهای رﮊیم. آن مقام به او گفته است: باید 8 میلیون رأی به آرای شما بیفزائیم... دفتر احمدی نژاد این خبر را تکذیب کرد.

    و اینک، اطلاع می یابیم که نوار وجود دارد و برخی نیز آن را شنیده اند. نوار گفتگوی مجتبی خامنه ای با احمدی نژاد است. بادامچیان نیز حضور داشته است. مجتبی به او می گوید: شما 16 میلیون رأی آورده اید. اما لازم است 8 میلیون بر آرای شما افزوده شود تا فاصله آرای شما از آرای میر حسین موسوی زیاد شود. احمدی نژاد به او و بادامچیان می گوید: چه لزوم دارد در آرای مردم دستکاری بشود. مجتبی استدلال می کند که لزوم دارد زیرا باید نشان داده شود که در این انتخابات بیشتر از همه مردم به پای صندوقهای رأی رفته اند و با رأی بالا به شما، نظام و ولایت فقیه را تأیید کرده اند. او می پرسد: مقام معظم رهبری اجازه این کار را داده اند؟ مجتبی و بادامچیان، هر دو، می گویند از ایشان مجوز کسب کرده ایم.

 ☚  بنابر اطلاع موثق، کار مهندسی انتخابات سال 88 از دو سال پیش آغاز شده بود: در تمام مكانها و دفاتر وابسته به اصلاح طلبان شنود قرار داده بودند همه مکالمات را شنود کنند. حتي در اواخر در ستادهاي انتخاباتي كروبي و موسوي نيروهاي خود را نفوز داده و علاوه بر شنود دفاتر و ستادها كليه مكالمات تلفن ها و  موبايل ها و حتي مسنجرهاي اينترنتي را نيز در كنترل داشتند و  بر همه فعالیتها اشراف و مهار می داشته اند.

 ☚  درآخر شب  خرداد 88، به ستادهاي خبرگزاری ها حمله می کنند و همه کسانی كه در کار گردآوری آراء بوده اند و  آرای  تهران و شهرستانها را ثبت مي كرده اند را دستگير می کنند و همه وسايل آنها به آتش می کشند. این کار به دستور مستقيم مجتبي خامنه اي انجام می گیرد برای این که هیچ اثری از پيروزي میر حسین موسوي برجا نماند.

 

انقلاب اسلامی: یک بار دیگر خاطر نشان می کنیم که در آن انتخابات، ممکن نبود بیشتر از 26 میلیون رأی اخذ شود. بنابراین، برفرض صحت خبر وجود نوار، بخش اول تقلب را به احمدی نژاد نگفته اند: آرای او حداکثر 8 میلیون بوده است و 16 میلیون برآنها افزوده اند.  

نشریه انقلاب اسلامی شماره ۸۲۹ از ۱۳ تا ۲۷ اردیبهشت