انتقاد تند ترامپ از رسانه‌‌های آمریکا: “فاسدترین در تاریخ”!

 Trump-donald-1

انقلاب اسلامی در هجرت: در زبان شیرین فارسی ضرب المثلی استکه می گوید : چلو صافی به کفگیر میگوید برو 9 سوراخی ! اکنون این ضربالمثل مصداق ترامپ بی اخلاق است

 

دونالد ترامپ معتقد است رسانه‌های آمریکایی خصومت‌آمیزترین و فاسدترین رسانه‌ها در تاریخ سیاست آمریکا هستند!

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا ضمن اشاره به برخی از دستاوردهای خود گفت، به رغم پوشش منفی رسانه‌ها، بیش از هر دولت دیگری عملکرد “موفقیت آمیز” داشته است.

او در توییتر نوشت: به رغم وجود متخاصم‌ترین و فاسدترین رسانه‌های تاریخ سیاست آمریکا، دولت ترامپ نسبت به دولت‌های دیگر در دو سال نخست فعالیتش بیشترین دستاورد را داشته است.

به گزارش پایگاه خبری هیل، ترامپ با اشاره به “کاهش مالیات‌ها، خدمات درمانی برای کهنه سربازان، دستاوردهای اقتصادی و پایین‌ترین نرخ بیکاری” ادامه داد: اکنون نسبت به هر زمان دیگری در تاریخ آمریکا مردم بیشتری مشغول کار هستند و شمار آن‌ها به ۱۵۸ میلیون رسیده است. این مساله خیلی مهمی است.

ترامپ معمولاً از “پوشش خبری منفی رسانه‌ای” درباره اقدامات دولتش انتقاد می‌کند و آن را “اخبار جعلی” می‌داند.

او این توییت‌ها را دو روز پس از آن منتشر کرده که وزارت کار آمریکا در گزارشی اعلام کرد، در ماه فوریه ۲۰ هزار فرصت شغلی به فرصت‌های شغلی آمریکا اضافه شده است. این عدد اما بسیار پایین‌تر از ۱۸۰ هزار فرصت شغلی‌ای است که تحلیلگران انتظار داشتند به اقتصاد آمریکا اضافه شود.

منبع: ایسنا