هشداردهنده: تقلب در انتخابات و آمادگی سپاه برای مهندسی بیشتر «انتخابات» مجلس آینده

entekhabat mohandesii برابر اطلاع، سران سپاه به این نتیجه رسیده‌اند که «انتخابات» مجلس بعدی و نیز «انتخابات» ریاست جمهوری سال 1400 را باید در دست بگیرند و آنها را بطور کامل مهندسی کنند. اگر سخن از تقلب در انتخابات پیشین می‌شود، می‌تواند واکنش به این تصمیم سپاه باشد.

 

بنی‌صدر به استناد اطلاع دقیقی که دریافت کرد، گفت در «انتخابات» سال 1388 تقلب شده و در واقع، خامنه‌ای دست به کودتا زده‌است.

و اینک، محمد رضا خاتمی می‌گوید: در انتخابات سال 88، 8 میلیون رأی به آرای مردم افزوده شد

 

   در روزهای پس از انتخابات سال 88 بسیاری از تقلب در انتخابات سخن گفتند. اما آقای بنی صدر اولین رییس جمهور ایران بر اساس اطلاع موثقی که به او داده شد و می‌دانست که با اجازه خمینی، از مجلس اول بدین سو، در انتخابات تقلب روش معمولی رﮊیم شده‌است و کروبی هم در مجلس گفته بود رسم بر این بود، که میزان آراء را بنابر مورد در دو و در سه ضرب شود و کودتای خرداد 60 توسط مجلس قلابی، عملی شد،  تقلب در انتخابات را افشا کرد. درخور یادآوری است که در انتخابات مجلس اول، 70 درصد انتخابات تقلبی بود. چون رسیدگی به تقلب در انتخابات مسلم  کرد که اکثریت بزرگ «نمایندگان» قلابی هستند، خمینی دستور داد مجلس با همان نمایندگان قلابی تشکیل شود.  کارگردانان تقلب هم بهشتی و هاشمی رفسنجانی و خامنه‌ای و محمد یزدی و ... بودند.  

    آقای بنی‌صدر با توجه به اینکه نظام ولایت از هر وسیله و ترفندی برای پیروزی نیروهای نگاهدار خود استفاده می کند در سال 88 با ارایه آمار اعلام کرد که در آن انتخابات ، ممکن نبود 39 میلیون نفر شرکت کرده باشند، هر چند که مردم هم به تقلب در انتخابات اعتراض کرده و در نهایت خامنه‌ای که به خوبی از تقلب انتخاباتی اگاه بود فرمان به گشودن اتش بر روی مردم توسط نیروهای سرکوبگر سپاه و بسیج داد و در نتیجه با بگیر و ببند های فراوان و کشتن صدها تن در خیابان و زندان و تجاوز به دختران و پسران، محمود احمدی نژاد را قبل از تایید شورای نگهبان به عنوان رییس جمهور معرفی کرد.

    در انتخابات سال 88 برخی از نیروهای وابسته به اصولگرا نیز بعدها مدعی افزایش ارا شدند و سال ها بعد شخص احمدی نژاد در نوار مکالمه ای نیز بر این ادعا افزایش ارا در انتخابات سال 88 اعتراف کرد

اما این روزها محمد رضا خاتمی یکی از افراد وصل به نظام ولایت و نگاهدارنده ان (همسر خانم اشراقی نوه ایت الله خمینی)، که مدعی شده به هیچ وجه به مقابله با نظام نخواهد پرداخت مدعی شد که درانتخابات سال 88 ، 8 میلیون رای در وزارت کشور به ارای مردم افزوده شده است تقریبا شبیه همان سخنانی که زمانی محسن رضایی و هاشمی و زاکانی و بعد احمدی نژاد گفته بود به سخنان وی در زیر اشاره می شود(البته 9 سال بعد از زمانی که بنی صدر و مردم مدعی تقلب در انتخابات شدند).

 

یکشنبه, ۱۳ آبان, ۱۳۹۷  در وب سایت کلمه نزدیک به موسوی اینگونه آمده‌است:  محمد رضا خاتمی دبیرکل سابق حزب مشارکت در گفت و گوی تصویری با برنامه رودر رو در مورد مسائل بسیاری از جمله، بحث ولایت فقیه، حکم حکومتی، انتخاب رهبری، انتخابات دوم خرداد و سال ۸۴ و ۸۸ صحبت کرد. وی همچنین در این گفت و گو در مورد دولت روحانی سخن گفته و در ارتباط با انتخاب های پیش رو سخن گفته است.

    اگر به سال ۸۸ بازگردیم معتقد هستم نباید در انتخابات کاندیدا می‌داشتیم. معتقد هستم امکان اینکه بگذارند یک نفر از اصلاح طلبان رئیس جمهور شود وجود نداشت. درحوادث سال ۸۸ نمی توانید نقش و دست هیچ سازمان و تشکل اصلاح طلب را در پشت آن پیدا کنید. تنها چیزی که می توان به آن استناد کرد بیانیه ها و اطلاعیه های مهندس موسوی و آقای کروبی بود. دست هیچ بیگانه ای نیز پشت قضایا نبود. آن چه که بود مردم بودند. خود مردم آمدند.

    اعترافات آقای ابطحی و دیگران در چه شرایطی گفته شد. مجبور کردند که دروغ بگویند و امروز همه را تکذیب میکنند. هیچ کدام از آن اعترافات در آن شرایط خاص قابل استناد نیست.

روز شنبه پس از انتخابات، تمام نیروهای موثر سیاسی دستگیر شدند. احزاب موثر پلمپ شدند و بقیه هم به هر دلیلی تا مدتها فعالیتی نداشتند. سازمانی باقی نمانده بود که بخواهد تظاهرات را سازماندهی کند. حزب مشارکتی نمانده بود که بخواهد کار بکند.

   به عنوان یک فعال سیاسی که در جریان اتفاقات بودم زیاد مصاحبه کردم و به روند انتخابات اعتراض کردم. من در صحبت هایم از لفظ “کودتای انتخاباتی” استفاده کرده ام. واقعا اعتقادمون بوده و هست.

ما هنوز هم به روند انتخابات ۸۸ اعتراض جدی داریم و معتقد هستیم انتخابات بسیار ناسالمی بود. در آن انتخابات حتما تقلب صورت گرفته است.

   ما می گفتیم همه صندوق ها باید بازشماری شود. رندوم نمیشد انجام داد. هر صندوق با صورت جلسه اش عین هم بود. اما همه آن صندوق ها را می شمرند با صورت جلسه ها، آن وقت مشخص میشد. در ستاد انتخاباتی وزارت کشور تقلب صورت گرفته است. هشت میلیون رای به صندوق ها اضافه شده است. تعرفه هم نمی خواست داشته باشد. آراء در میاد، گفته می شود، کل کشور ۳۹ میلیون رای دادند، در حالیکه آرای صندوق ها ۳۲ میلیون بوده، نیاز به تعرفه هم نبوده است. اطلاعات ما از افراد مطلع هست از جناح مقابل که نمی خواهند نامشان گفته شود.

 

قبل از او محمود احمدی نژاد بود که سخن از نواری که بیانگر مکالمات او با برخی مسئولان به بیرون درز داده شد که در ان گویا گفته بود که همان ارای واقعی خود او که حدود 16 میلیون بوده را اعلام کنند و با افزایش ارا مخالفت کرده بود.

در همین رابطه وب سایت بازتاب که مدیر مسئول ان (علی غزالی)،داماد سردار محمد حسین نجات بود به انتشار مطلبی در مورد همین نوار پرداخت که بعدها دستگیر و به جاسوسی متهم شد ولی بعد از مدتی با قول طلاق دادن دختر سردار نجات از زندان آزاد شد در مطلب این وب سایت اینگونه امده بود :

    به گزارش «بازتاب»، محمود احمدی نژاد در حالی مرتب از افشاگری و بگم بگم دم می زند و از بالازدن پرده ها سخن می گوید که به نظر نمی رسد افشاگری های گذشته وی در حد متهم کردن خانواده روسای قوای مقننه و قضائیه و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مفاسد مالی، در شرایط سخت انتخابات برای او موثر باشد و باید وی از چنته اش برگهای دیگری را رو کند؛ افشاگری هایی که سطح بالاتری نسبت به موارد گذشته داشته باشند.

   در این میان، برخی اخبارغیررسمی از آنچه که احمدی نژاد قصد دارد در آخرین دور افشاگریهایش به آنها اشاره کند، به موضوع انتخابات 1388 اشاره دارد. بنابر روایت گروهی از فعالان اقتصادی مرتبط با مشایی، برگ برنده احمدی نژاد نواری از مکالمات وی در بامداد 23 خرداد است. در این مکالمات از طرف برخی مسئولان به احمدی نژاد گزارش داده می شود که رای واقعی وی 16میلیون است، اما برای اینکه شائبه تقلب پیش نیاید و اختلاف آرا زیاد به نظر برسد، قرار است 24 میلیون رای اعلام شود. اما محمود احمدی نژاد به آن مسئولان تاکید می کند همان رای واقعی وی که 16میلیون است، اعلام شود و رای غیرواقعی اعلام نشود.

    ادامه نوار مربوط به تماس احمدی نژاد با مسئولان مختلف کشور است که در آن از آنها خواسته شده، از اعلام رای غیرواقعی خودداری شده و همان رای 16میلیونی اعلام شود.

    اگر واقعا چنین برنامه ای در دستور کار باشد، در مورد صحت خبر نوار مذکور، سه گزینه مختلف ممکن است:

حالت نخست: نوار مذکور اصالت نداشته و برای جنگ روانی علیه شورای نگهبان و سایر دستگاه های نظام به آن دامن زده می شود.

حالت دوم: نوار مذکور وجود داشته، اما واقعیت انتخابات 1388، متفاوت با آن است و احمدی نژاد قصد دارد با بحث 16میلیون، هم شورای نگهبان و نظام را متهم به تقلب کند و هم جایگاه خود را به عنوان منتخب واقعی مردم حفظ کند و القا نماید وی واقعا در انتخابات 1388 در صندوقها بیشترین رای را داشته است.

حالت سوم:این نوار کاملا واقعیت دارد.

   اگرچه تیم احمدی نژاد ممکن است  حالت سوم را دنبال کند، اما به نظر می رسد حالت اول و دوم نزدیکتر به واقعیت باشد. به ویژه آن که موضوع وجود 8 میلیون رای بدون صاحب، پیش از این توسط علیرضا زاکانی، یکی از کاندیداهای فعلی به نقل از محسن رضایی مطرح شده است و نشان می دهد این مساله یکی از شنیده‌های اصلی پشت صحنه انتخابات 1388 بوده است.

    زاکانی در جلسه‌ای در آبان ماه 1388 در دانشگاه امام صادق(ع) که رسانه‌ای نیز شد، گفته بود: هاشمی در یکی از این دیدارها به ما گفت که رضایی به من گفته، رای درست در این انتخابات 32 میلیون است و 8 میلیون دیگر ساختگی است، روز بعد که ما نزد رضایی رفتیم، ابتدا وی اعلام کرد که گله هایی از بنده دارد که پیش از انتخابات گفته بودم هاشمی رضایی را وارد انتخابات کرده است. زاکانی افزود: من در آن جلسه به رضایی گفتم که اکنون زمان این بحث ها نیست و ضمنا سئوال کردم آیا شما بحث 32 میلیونی را به هاشمی گفته‌ای، چگونه است؟ البته رضایی ابتدا این موضوع را رد کرد، ولی بعد در استدلال‌هایی که ارائه می کرد چنین برداشت کردیم که این موضوع را گفته است. وی این طور استدلال می کرد که تا ساعت 5 بعداز ظهر تنها 17 میلیون تعرفه مصرف شده و امکان ندارد که بعد از این ساعت 21 میلیون تعرفه مصرف شده باشد.

و...

    به راستی چگونه است که خمینی در مورد مقام ولایت فقیه گفته بود اگر زمانی ولی فقیه  عمل خلاف عدالت  انجام دهد ، خود به خود ولایتش ساقط می‌شود اما خود او مجلس تقلبی اول را تحمیل کرد و خامنه‌ای با اینکه می دانست در انتخابات سال 88 به فرمان او تقلب شده، مدعی شد که انتخابات کاملا سالم برگزار شده و تقلبی صورت نگرفته و برای اثبات سخنانش ، معترضین در خیابنهای ایران را به گلوله بست تا نشان دهد ولی فقیه همان رضا خان است با ماسک «روحانی»

    در انتخابات سال 96، خامنه‌ای برای اینکه فرد مورد نظرش، ابراهیم رییسی، رأی بالایی داشته باشد، بار دیگر از سردار محمد باقر ذوالقدر، و یاران متقلبش سردار صادق محصولی و کامران دانشجو و سردار افشار و..در بسیج و وزارت کشور بهره جست تا بتوانند مانند سال 88، با افزودن چند میلیون رای به آرای ابراهیم رییسی، این قاتل تاریخی را مردی مقبول مردم ایران جلوه دهند. چند روز بعد از انتخابات 29 اردیبهشت سال 96، اقای بنی صدر در مصاحبه‌ای از افزودن 7 میلیون رأی به آرای رییسی در جلسه محرمانه وزارت کشور، در شب انتخابات، پرده برداشت.

بنی‌صدر نوشت: « بنابر اطلاعی که از وزارت کشور رژیم رسیده ‌است، پیش از اعلان نتایج رسمی، جلسه محرمانه‌ای در وزارت کشور در حدود ساعت 3 بامداد روز شنبه 30 اردیبهشت با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور، سردار وحید حقانی نماینده خامنه‌ای، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و نماینده حسن روحانی، و محسن اسماعیلی از حقوقدانان شورای نگهبان و نماینده این شورا تشکیل می‌شود. هدف از تشکیل جلسه، توافق بر سر تغییر آراء بوده‌ است. سرانجام، قرار بر افزودن 7 میلیون رأی به آرای رئیسی می‌شود، با این استدلال که تفاوت خیلی زیاد آرا، باعث واکنش شدید سپاه و بسیج و دستگاه قضائی و ... علیه حکومت روحانی خواهد شد، و باید فاصله‌ای متعادل میان آرای حسن روحانی و سید ابراهیم رییسی در نظر گرفته شود.»

با افشای تقلبی که افزودن 7 میلیون رأی به آرای رئیسی بود، بار دیگر برخی مدعی شدند که در انتخابات سال 96، هیچ تقلبی صورت نگرفته و کاملا سالم بر گزار شده است. اما چند روز بعد ناگهان آفتاب آمد دلیل آفتاب و سعید حجاریان در گفتگویی گفت: 5 میلیون رأی به آرای ابراهیم رییسی افزوده شده‌است. بدین‌ترتیب، سخنان آقای بنی صدر بیانگر صحت اطلاعی بود که به او داده شده بود.

    در تاریخ 19 مرداد سال 96، نویسنده ای به نام محقق در مقاله ای با عنوان یک کشور و سه دولت: «دولت بی‌تفنگ» ۳، در نشریه انقلاب اسلامی در هجرت اینگونه آورد :

خطاي دوم، تن دادن به افزودن دست کم 5 ميليون رأي بر آراي سيد ابراهيم رييسي: نخست آقاي بني صدر، در تاريخ 30 ارديبهشت ماه سال 1396، خبر داد كه 7 ميليون راي به آراي سيد ابراهيم رييسي افزوده شده است، او در اين باره گفت در ساعات اوليه بامداد روز 30 ارديبهشت، در جلسه‌اي كه در وزارت كشور از سوي وحيد حقانيان( نماينده رهبري)، محسن اسماعيلي(نماينده شوراي نگهبان)، وزير كشور و معاون اول رييس جمهور، برگزار شد، زیر فشار خامنه‌ای قرار شد 7 ميليون رأي بر آراي رييسي افزوده شود.

    ابتداي اعلام اقاي بني‌صدر، برخي در آن ترديد كرده و معتقد بودند که افزايش 7 ميليون رأي به آراي رييسي كه شكست خورده انتخابات بود، ضرورتي نداشته است. باور نمي‌كردند چراکه گمان می‌بردند اصلا نيازي به اين كار نبوده‌است.

     حدود 10 روز بعد سعيد حجاريان در نوشته‌اي در نشريه كه وب سايت فرارو در تاريخ 9 خرداد ماه سال 96 آن‌را منتشر ساخت، از چگونگي افزودن 5 ميليون رأي به آراي ابراهيم رييسي خبر داد. اوچنين نوشت:

   «براي اين پرسش که چگونه آراي اصولگرايان تا اين حد افزايش داشته و هم‌زمان آراي اصلاح‌طلبان افزايش اندک داشته چند پاسخ متصور است:

1.1. در نخستين پاسخ مي‌توان ادعا کرد که در انتخابات تخلف صورت گرفته‌است. مبناي اين گفته خبر سايت و کانال قرارگاه سايبري عمار است؛ قرارگاه عمار در خبري روحاني را با 25 ميليون رأي نفر اول و رئيسي را با 12 ميليون رأي نفر دوم دانسته بودند و در ادامه چنين نوشته بود: «بنا به گفته منابع مطلع، تعداد قابل‌توجهي (حدود پنج ميليون) برگ رأي از آراي رئيسي مهر نخورده و وزارت کشور اصرار به ابطال آنها دارد، از طرفي مسئولين ستاد رئيسي مخالف اين کار هستند زيرا معتقدند اين امر ناشي از کوتاهي مسئولين وزارت کشور بر سر صندوق آرا بوده و بايد شماره‌ سريال‌هاي برگه‌هاي مذکور بررسي و در صورت درست‌بودن، ابطال نگشته و در شمارش نهايي لحاظ گردند.» قرينه ديگر، آراي تعجب‌برانگيز شهر مشهد است. در اين شهر مردم به حوزه‌هاي اخذ رأي رفتند و دربست به ليست اصلاح‌طلبان رأي دادند. يعني وقت گذاشتند و به دقت نام ١٥ نفر از کانديداهاي اصلاح‌طلب را نوشتند، اما در صندوق بغل به آقاي رئيسي رأي دادند، آن‌همبا نسبت ٧٠ به ٣٠ به نفع رئيسي!!

    هنگامي كه مسئله افزايش راي و تخلف، از  سوي يكي از حاميان و نگاهدارندگان سابق نظام يعني حجاريان به عنوان تخلف بيان شد، مشخص بود كه او هم ، هنوز اميدوار به حسن روحاني است. اما او متوجه اين خطاي روحاني نشد كه كوتاه آمدن در مورد آرای رئیسی، در آينده او را مجبور به ادامه خطاهاي ديگر مي‌كند. چنان‌که با افزايش اين مقدار رأي بر آراي سيد ابراهيم رييسي ، روحاني مجبور به خطائي ديگر شد .

 

خطاي سوم،  سهم خواهي شكست خوردگان انتخابات:

    با افزايش 7 ميليون رأي به گفته آقاي بني صدر و 5 ميليون رأي از نظر آقای سعيد حجاريان – گرچه بنظر حجاریان نیز رأی واقعی رئیسی 5 میلیون بیشتر نیست، ميزان آراي سيد ابراهيم رييسي به حدود 16 ميليون رسيد و اين مقدار رأي، رييسي و حاميان او را زبان دراز كرد. به گونه‌اي كه مدعي شدند حالا كه ما اين مقدار رأي را

آورده‌ايم بايد سهم ما در حکومت آينده، در نظر گرفته شود. این براي اولين بار بود كه از سوي گروه شكست خورده سهم از وزیران مطالبه می‌شد. اگر نگاهي به حکومتهاي احمدي نژاد در سال‌هاي 84 و 88 بيندازيم، می‌بینیم با وجود اينكه در آن سال‌ها جناح شكست خورده، بنابر انتخابات مهندسی شده هم 10 و 13 ميليون رأي داشتند و با وجود جنبش همگانی در اعتراض به کودتای انتخاباتی خامنه‌ای، احمدي نژاد و حاميان او نه تنها كوچكترين امتيازي به جناح شكست خورده ندادند، بلكه احمدی‌ نژاد مردم را خس و خاشاك خواند و در تأسي به خامنه‌ای، آنها را ميكروب سياسي دانست. علم‌الهدي  هم آنها را گوساله و بزغاله ناميد و دو نامزد و زهرا رهنورد همچنان در حصر هستند.

     و «دولت در سایه» که اینک از پرده بیرون افتاده است که قصد داشته‌است روحانی و حکومت او را برکنار و خود دولت را تصدی کند، از هم اکنون، درکار مهندسی «انتخابات» آینده است تا بطریق «قانونی» دولت را تصرف کند.


در این رابطه