مطلع: زمینه سازی برای رهبر شدن مجتبی خامنه‌ای، «مبارزه با فساد» - بخش دوم

mafasseeghtesadi مبارزه با فساد با هدف پوشاندن ریشه و تنه فساد از دید مردم:

 

اول : سناریوی مبارزه با مفاسد اقتصادی نظام:

   نظام به خوبی از بیزاری مردم از مفاسد کل حاکمیت ولایت فقیه آگاه هستند. از این‌رو، چاره‌ای جز این ندارد که با بازی مبارزه با مفاسد مالی، توجه افکار عمومی را از ریشه فساد که ولایت مطلقه یک زورپرست بر یک کشور است، برگیرد. با دستگیری، محاکمه و اعدام برخی‌ها، نظر مردم از فسادی را برگیرد که ریشه آن در «بیت رهبر» است. خامنه‌ای به آنها که فساد را سیستمی می‌دانند، می‌تازد و مدعی می‌شود، افرادی چند فاسد هستند. زیرا می‌داند سیستم یعنی اینکه ریشه فساد او و ولایت مطلقه او است. او می‌پندارد اگر او و فرزندان او و اعضای «بیت رهبری» و گردانندگان سپاه پاسداران و سازمان اطلاعات آن و ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد مستضعفان و کمیته امداد خمینی و استان قدس رضوی و... را مبری از خطا تبلیغ کنند، مردم ایران به این نتیجه نمی‌رسند که بهای برخاستن و ایستادن هرچه باشد، باید برخاست و فساد را از ریشه کند. بدین‌خاطر است که سردار بسیجی علیرضا زاکانی، مهره مشکوکی که معاونان واواک را تهدید می‌کند، می‌گوید: «راس هرم قدرت در کشور رهبری انقلاب مثل یک خورشید دارد می‌درخشد و حتی دشمنانش هم می‌گویند که کوچکترین لکه حتی خاکستری هم توی پرونده خودش و خانواده‌اش وجود ندارد.»

   در ادامه، در باره سردار بسیجی علیرضا زاکانی و باند او خواهیم آورد.گفتنی‌ها خواهند آمد

   در سناریوی افشاگری‌ مفاسد مالی اخیر توسط «بیت رهبر» و «رییس» قوه قضاییه ، یک نمایش نامه است که «هنرپیشه‌»های مجری آن فاسدند و نمی‌توانند نقش خود را خوب بازی کنند. مقصود از این نمایش این‌است که کل نظام را از فساد مبرا جلوه دهد. به همین دلیل است که به صورت انتخابی به برخی از پرونده ها رسیدگی می‌شود تا عمق فساد و نیز ریشه آن، دیده نشوند.

   از بررسی فساد سکه ثامن تا فساد در پترو شیمی، از فساد سالار آقاخان تا اختلاس خانمی در شهرستانی کوچک، از محاکمه مسئولان پدیده شاندیز تا اختلاس گران بانک سرمایه، از محاکمه سلطان قیر تا محاکمه سلطان سکه، از افشاگری خورد و بردهای ایران خودرو تا فساد در شرکت سایپا، از مفاسد اکبر طبری تا خورد و بردهای ناطق نوری که دو باره به صحنه سیاسی بازگشته، از دزدی های شرکت وارد کننده گوشت تا... شاخه‌های فساد هستند. ریشه و تنه گمان می‌کنند، شاخه‌ها مانع دیده شدنشان می‌شوند.

   این دزدیها و اختلاس‌ها و خورد و بردها خلق‌الساعه نیستند. ریشه دارند. از اتفاق، بیشتر شاخه‌های فساد بالا، در دورانی بر تنه درخت فساد روییده‌اند که «حجةالاسلام» سید ابراهیم رییسی، «قاتل تاریخی»، معاون اول قوه قضاییه بوده است. در 5 سال دوم ریاست سید محمود شاهرودی و 5 سال اول شیخ صادق لاریجانی، او معاون اول قوه قضاییه بود. بعد از آن هم، علاوه بر دادستانی دادگاه ویژه روحانیت، دادستان کل کشور بود تا زمانی که به تولیت استان قدس رضوی رسید. پس او در جریان کلیه مفاسد درون و برون این قوه بوده است و با شخص طبری نیز به خوبی آشنا است و با او همکاری داشته است. طبری هم در دوره شاهرودی و هم در دوره صادق لاریجانی از عوامل موثر در این قوه بوده است

 

دوم: انحراف افکار عمومی از ریشه و تنه فساد که «رهبری» مطلقه و بیت او و سپاه پاسداران و...هستند:

   گزارشهای پرشمار در باره فسادهای مالی و غیر آنها، میان افراد و نیروهای وابسته به خامنه‌ای و سپاه پاسداران وجود دارند، اما نباید افشا شوند. باوجود این، رویارویی‌ها در شبکه روابط شخصی سبب می‌شوند، فسادهای این و آن، روشوند. به همین دلیل با تشکیل گروه مبارزه با فساد که سید ابراهیم رییسی تشکیل داده، تلاش بر این است تا مفاسدی افشا و فاسدانی به محاکمه کشیده شوند که ارتباطی با سید علی خامنه‌ای و وابستگان او و نهادهای امنیتی، اطلاعاتی و نظامی تحت مدیریت و نظارت او نداشته باشند. وگرنه چگونه ممکن است فساد سرداران سپاه پاسداران در بنیاد تعاون سپاه در شهرداری تهران با کمک سردار قالیباف، فساد سید مجتبی خامنه‌ای و حسن طائب در صدا و سیما، فساد وابستگان سازمان اطلاعات سپاه در منوپول تبلیغات صدا و سیما، فساد سید مجتبی خامنه‌ای در برداشت 1.6 میلیارد پوند در دوران احمدی نژاد و ارسال به حسابی در انگلیس، دزدی و برداشت و ارسال 18.5 میلیارد دلار ارز و طلا به ترکیه و توقیف آن توسط حکومت اردغان، اختلاس و دزدی سپاه پاسداران در خرید حدود 20 دکل نفتی، اختلاس و دزدی و خورد و بردهای نفتی توسط سردار احمدی مقدم در نیروی انتظامی، دزدی و خورد و برد سردارانی همچون مجید باقر نژاد و سردار خواجه علی، همسران اول و دوم مرجان شیخ الاسلامی در دور زدن تحریم‌ها در همین شرکتی که زاکانی به طور ناقص آن را افشا کرده است، دزدی‌های بابک زنجانی، سعید مرتضوی، حسن خجسته باقرزاده، سید حسن خامنه‌ای در پتروشیمی و...مطرح نشود و گفته شود در حال مبارزه با مفاسد هستند.

   رییسی با این نمایش تلاش می کند تا مفسدان اصلی را بیگناه و دور از فساد نشان دهد و برای اینکار به دستگیری و محاکمه برخی از افراد و مؤسسات و سازمان‌ها می‌پردازد تا افکار عمومی را دچار انحراف کند و عوامل اصلی فساد را مبری نشان دهد وگرنه کیست که نداند چه مفاسدی در بنیاد تعاون سپاه، سازمان اطلاعات سپاه، قرارگاه اقتصادی خاتم الانبیاء، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، سازمان تبلیغات اسلامی، اعضای بیت رهبری ، و... وجود داشته و دارد. او مأمور است فساد اصلی و ریشه را که زورمداری است بپوشاند. غافل از این‌که بکاربردن زور در مبارزه با فساد، خود عامل تشدید فساد می‌شود. میزان شدن عدل بمثابه تمیز حق از ناحق بایسته است و دستگاه قضایی عادل و در دولت حقوق‌مدار است، لازم است تا که ریشه فساد بخشکد و تنه و شاخه‌ها نیز کنده شوند.

 

سوم: چه کسانی از سید ابراهیم رییسی در «مبارزه با مفاسد اقتصادی» حمایت می کنند:

   مثلث شوم پشت پرده را غلامعلی حداد عادل(مشاور سیاسی – اجتماعی رهبری) سردار حسین فدایی( رییس دفتر بازرسی بیت رهبری ) و حسین محمدی (رییس دفتر بررسی بیت رهبری ) تشکیل می‌دهند.

   در پس پرده جریانات اخیر و افشاگری‌هایی که تلاش می‌شود به نام مبارزه با مفاسد مالی و به نام سید ابراهیم رییسی در قوه قضاییه به نمایش گذارده شود، شواهد نشان می‌دهد خود ابراهیم رییسی در برخی از این مفاسد به دلیل حضور 10 ساله در معاونت اول این قوه دخیل بوده است

   در مورد ابراهیم رییسی کافی‌ست، بگوییم آن کس که امروز داعیه مبارزه با فساد در قوه قضاییه را دارد، سالها معاون همین شیخ صادق لاریجانی بوده و شریک در مفاسد رخ داده در این قوه است. اگر ادعای پاک دستی و مبارزه با مفاسد را داشته و مخالف آن بوده، سکوت خود را در طول ده سال گذشته و چشم بستنش را بر غارت اموال ملت که خود خیانتی بزرگ می‌باشد، چگونه توجیه می‌کند؟ اما حامیان این او:

   حامیان او کسانی هستند که در بسیاری از تجاوزگریها و فسادها، در داخل و خارج کشور دخیل بوده‌اند. اینها همواره در سرکوب، دستگیری، شکنجه ، ترور و قتل و زندانی کردن مخالفان شرکت داشته اند و از قبل از جنبش سال 88 تا امروز، در خدمت نماد زور، «رهبر»، زورگفته‌اند و فساد گسترده‌اند.

     باوجود پایین کشیدن فیتیله اختلافات به وجود آمده میان دو رییس قوه سابق و لاحق قوه قضائیه، توسط خامنه‌ای، کسان دیگری کوشیدند با لودادن مفاسد اقتصادی شیخ صادق لاریجانی، باند لاریجانی‌ها، از پیش پای خود بردارند. وقتی کار به جای باریک کشید، خامنه‌ای دخالت کرده و خواستار کش ندادن بیشتر به این درگیری‌ها شد. به دنبال آن دیگر پیروان به وحشت افتادند و از افشاگری‌های آتی به میدان آمدند و دم به دم خامنه‌ای دادند تا گرگ‌های عدالت خوار را آرام کنند.

سید مجتبی خامنه‌ای، حسن طائب و سید ابراهیم رییسی، در کار آنند که، در محدوده رژیم، آینده‌ای بدون مخالف و دردسر ساز را بوجود آورند. اینست که سعی می‌کنند با بهره گیری از باندهای زیر مجموعه، زمینه را برای حذف مخالفان و دردسرسازها فراهم کنند. تهیه و به نمایش در آوردن سریال گاندو، سر آغاز تصفیه‌ای است که اینان می‌خواهند انجام دهند. اما در کش و قوس اجرا به مشکل برخورده‌اند. فعلا مدعی ولایت مطلقه فقیه فرمان به جدا سازی شترهای کینه جوی در حوزه‌ها و پادگان‌های رﮊیم داده است .

   در این زیر، مجموعه سه طیف دیگر که هماهنگ، اجرای منویات پرده نشینان را برعهده دارند و طرحها را تهیه و اجرا می‌کنند، معرفی می‌شوند:

1. دفتر مشورتی سیاسی، اجتماعی بیت رهبری به فرماندهی غلامعلی حداد عادل، هماهمنگی با نیروهای سیاسی، در حمایت از رهبری و جانشین او، در مورد دخالت‌های او در بالا اشاراتی شد.

2. دفتر بازرسی بیت رهبری با ریاست سردار حسین فدایی و در کنار او سردار بسیجی علیرضا زاکانی، هماهنگی با نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و قضایی، این معاونت عامل اصلی فشار برای دستگیری اکبر طبری پور و تضعیف واواک است و هماهنگ با سازمان اطلاعات سپاه عمل می‌کند.

3. دفتر بررسی‌های بیت رهبری به فرماندهی حسین محمدی و مجری‌گری مجید آخوندی معاون سیاسی صدا و سیما، هماهنگی با سازمان صدا و سیما در تضعیف حکومت روحانی و واواک و تهیه و پخش نمایش‌های «مستند» و سریال‌ها و غیر انقلابی نشان دادن روحانی و اعضای حکومت او و برجسته کردن «عملکرد انقلابی» بیت رهبری و سازمان اطلاعات سپاه، با این دفتر است. خبرهای محرمانه در رابطه با مفاسد حسین محمدی در حال انتشار هستند. احتمالا سر و ته قضیه بهم می‌آورند.

   در زیر مجموعه این باندهای فاسد و مفسد، افراد و جمعیت‌هایی هستند که در اجرای امور فوق، شرکت دارند. به معرفی چند چهره می‌پردازیم:

 

گروههای مجری در اختیار مثلث:

 

     قبل از ورود به معرفی چهره‌های خشونت آفرین و ویرانگر، این نکته را متذکر می‌شویم که در جریان حذف شیخ صادق لاریجانی ، نباید تنها او را در نظر گرفت و برخورد با این شیخ مخزن الاسرار به ان سادگی هایی که برخی‌ها فکر می‌کردند نیست. زیرا زیر مجموعه باند مافیایی برادران لاریجانی، خانواده‌های مافیایی و وابسته‌ای هستند که تارهای خود را در تن مدیریت نظام آنچنان تنیده‌اند که خارج ساختن آنها از قدرت به سادگی انجام نمی‌گیرد. خاندان مافیایی‌ای که از وابستگان به محمد جواد لاریجانی(مخزن الاسرار وزارت امور خارجه)، علی لاریجانی(مخزن الاسرار مجلس و صدا و سیما)، فاضل لاریجانی(مخزن الاسرار خورد و بردهای مافیاهای مالی نظام)، باقر لاریجانی، شروع و به خاندان مطهری، احمد توکلی، وحید خراسانی، حائری شیرازی، خزعلی، عبدالله جاسبی، عباسپور تهرانی، جوادی آملی، موسوی اردبیلی، سید علی خمینی ، جواد شهرستانی،محقق داماد، رضا زاده، روزی طلب، مصطفی معین، صدوقی، پرویز اردکانی، محمد هاشمی رفسنجانی، طاهری اصفهانی، حسن زاده آملی، و... امتداد می‌یابد.

   عوامل در اختیار مثلث و هماهنگ کننده عملیات مختلف، از جمله، گروهها و جمعیت‌های زیر هستند:

1. جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، گروهی که در ارتباط کامل با بیت رهبری و سازمان اطلاعات سپاه می‌باشد و بنیانگذار آن، سردار حسین فدایی هم اینک رییس دفتر بازرسی بیت رهبری است.

   گفتنی است که حسین فدایی از آغاز دور دوم تا پایان حکومت نهم تمام قد پشت محمود احمدی نژاد ایستاد. او بعدها در این باره گفت: «ما مي‌خواستيم افراد متعلق به اردوگاه توسعه سياسي و توسعه اقتصادي رأي نياورند».

حسین فدایی تا قبل از ریاست دفتر بازرسی بیت رهبری مسئولیت یکی از خانه‌های امن سازمان اطلاعات سپاه را در اختیار داشت. طبق خبر سهام نیوز ، ستاد سازمان‌دهی اقشار در«خانه امن خیابان شهید کشوردوست» پلاک ۵۰، مرکزستاد«هماهنگی بخش‌ها برای زمین‌گیر کردن دولت» قرار دارد. این مرکز که نزدیک به بیت رهبری است، توسط «سبزی» از نیروهای تحت امر حسن طائب اداره و به‌وسیله«حسین فدایی» راهبری می‌شود. این «خانه امن» کلیه اقدامات بخش‌های مختلف را هماهنگی و پشتیبانی می‌کند. «سازماندهی مجلس برعلیه دولت» وهم‌چنین «تجمعات خیابانی» از این مرکز فرماندهی می شود.

     حسین فدایی بعد از تلاش جهت کاندیداتوری سید ابراهیم رییسی برای ریاست جمهوری و شکست در انتخابات به دفتر بازرسی بیت رهبری رفت و جای خود را به محمد جواد عامری داد، برخی چهره های این جمعیت عبارتند از علی‌اکبر ابوترابی‌فرد، از نمایندگان مجلس و علی دارابی، از معاونان با سابقه صدا و سیما که با آمدن سرافراز برکنار شد و بعد از رفتن او دوباره به سر کار آمد و داوود دانش جعفری، از وابستگان به سپاه و وزیر در حکومت احمدی نژاد که با چکی چند ده میلیون دلاری در آلمان توقیف شد و با فشار حکومت آزاد گشت. او در بیت رهبری از مشاوران سید علی خامنه‌ای میباشد.

- علی یوسف‌پور، مدیر مسئول یکی از نشریات افراطی راست با صدها عدد تیراژ اما کافی برای انجام عملیات برخی نیروها، نماینده اسبق مجلس و کاندیدای جبهه پایداری

- عبدالحسین روح الامینی ، پدر یکی از شهدای کهریزک که بعد از کشته شدن فرزندش از این جمعیت جدا شد.

محمود احمدی نژاد، رییس جمهور هشت ساله نظام که مواضعش به رهبری نزدیک بود ازاعضای این جمعیت بوده است

- الیاس نادران نماینده سابق مجلس که فرزندش در کار فیلم و کارگردانی است

- لطف الله فروزنده از معاونان محمود احمدی نژاد

- سردار مجتبی شاکری از نمایندگان سابق شورای شهر تهران و عوامل سرکوبگر خیابانی

- عوض حیدرپور از نمایندگان افراطی سابق مجلس که مدیریت بیمارستان قلب تهران را بر عهده دارد

- احمد نجابت، از برادران معروف نجابت شیراز که در مقامات مهمی مشغول به کار هستند، یکی از برادران او و حسین فدایی مسئولیت دو خانه امن سازمان اطلاعات سپاه را در اختیار دارند

در گزارش سهام نیوز در این رابطه آمده است:

   دولت مجازی دراین «خانه امن»، فعالیت رسانه‌ای علیه دولت حسن روحانی با تاسیس وب‌سایت‌های متعدد و تغذیه خبری ده‌ها خبرگزاری و ب‌سایت انجام می‌شود.بخش«دولت مجازی» که درساختمان سابق مؤسسه «همشهری مجلات» درخیابان کریمخان زند، تقاطع خیابان شهید سپهبد قرنی واقع است، توسط «حسین نجابت» عضو دیگرجمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی مدیریت می‌شود. ماموریت این«خانه امن»، فعالیت شایعه سازی روانی و انجام اقدامات تخریبی علیه دولت حسن روحانی می‌باشد.

- مسعود سلطانپور از مقامات برجسته سرکوب‌های خیابانی و عوامل دخیل در خورد و بردهای نفتی که برکنار شد

رضا روستا ازاد که در دوران احمدی نژاد مسئولیت ریاست دانشگاه شریف را بر عهده داشت

- علیرضا سربخش از عوامل سرکوب‌های خیابانی که گفت اگر رهبر ماست را سیاه بگوید ما هم سیاه می‌بینیم و ندانست که امر واقع مستمری را باز می‌گوید: معاویه روز چهارشنبه را جمعه خواند و دستور داد جاربزنند مردم برای ادای نماز جمعه در مسجد جمع شوند. جمع شدند و به او اقتداکردند. با سفیر علی (ع) گفت: باوجود این مردم، شما حریف من نمی‌شوید. عرضه و کفایت معاویه در حلیه‌گری بکنار، در محدوده زورمداری و زورگویی، خامنه‌ای جانشین او است و زورباورانی، بیشتر بخاطر خورد و برد، اگر بگوید ماست سیا است، می‌گویند ماست سیاه است.

دنباله دارد.