نکته سنج:خامنه‌ای ویروسی خطرناک‌تر از کرونا برای ایران، منطقه و جهان - بخش دوم

khamnehy virusویروس دروغ و کشنده‌ای که رژیم است: مرده سردار سلیمانی مفیدتر است و یا زنده سیرشدنش؟

   نخست این اطلاع را که دریافت کرده‌ایم، بخوانید: در دستگاه ولایت مطلقه فقیه، کسانی که کارشان حذف حذف کردنی‌ها است، رأی زنی می‌کرده‌اند در این باره که آیا اگر «دشمن» سلیمانی را دستگیر کند، بحال نظام مفیدتر است و یا اگر او را بکشد؟ نتیجه این می‌شود که کشته شدنش بهتر است. زیرا گرچه او با سردارانی که «دستگیر» شدند و وسیله کار دشمن شدند فرق دارد، اما، در کشته شدن او هم فرصت بهره برداری به نظام می‌دهد و هم خاطر نظام را از کسی که «عمر مفیدش را کرده‌است» آسوده می‌کند. و تحقیق در باره اطلاع دهندگان به امریکایی‌ها در باره ساعت ورود سلیمانی به بغداد، نیز رها شد و کاظمی که مظنون به دادن اطلاع بود، اینک با موافقت رژیم، نخست‌وزیر عراق است.

 

دوم:گزافه گویی ها و رجز خوانی‌های سپاه در شرایط کنونی:

   از بعد از حمله و ترور سردار قاسم سلیمانی و حمله موشکی از قبل خبر داده شده سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد عراق، و شلیک موشک سپاه پاسداران به هواپیمای مسافربری اوکراین و فشار مجامع جهانی به سپاه در شرایط کرونا، این نهاد نظامی تلاش کرد خود را از زیر فشار ضدیت همگانی مردم ایران خارج سازد؛ به همین دلیل بود که در تبلیغات داخلی مرتب از ساخت ماسک های عادی در مراکز بسیج، آماده سازی و فروش الکل در مساجد، شستشوی تبلیغاتی خیابانها و خودروها، شستشوی دستگاههای خود پرداز که بسیاری از آنها به دلیل عدم رعایت مسائل فنی از کار افتاده اند، بهره برداری از حضور نیروهای حشدالشعبی عراق در گندزدایی خیابان های قم که با برخورد مردم روبرو شد و... را مورد بهره برداری قرار داد .

   از سویی دیگر مراکز مختلف وابسته به سپاه و خامنه‌ای از جمله ستاد اجرایی فرمان امام ، استان قدس رضوی، مراکز پزشکی سپاه پاسداران و... به میدان آمدند تا بگویند در کنار دیگران در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند؛ اما دروغگویی‌ها و خالی بندیها و مفاسد آنها در وارد کردن نیازمندی های پزشکی و بهداشتی کار را به جایی رساند که بر نفرت ها افزود و بی‌اعتباری آنها تشدید شد.

   تا قبل از فرستادن ماهواره نظامی به فضا در تاریخ 27 فروردین، سپاه پاسداران و به خصوص سردار معروف حسین سلامی با کمک صدا و سیما به میدان آمد و در مورد دستگاه ردیاب ویروس کرونا خالی‌بندی کرد که همه را به تمسخر برانگیخت. شاید یکی از دلایل پرتاب ماهواره انحراف توجه مردم باشد

 

دستاوردهای دروغین نهادهای نظامی و اقتصادی وابسته به سید علی خامنه‌ای:

   در تاریخ 27 فروردین ماه به ناگاه بر شبکه خبری صدا و سیما چهره معروف و خالی بند سپاه نمایان شد تا دنیای فیزیک شاخ در اورد و با تعجب به نخبگان بسیجی نظر افکند، زیرا او «اختراعی» را به جهانیان معرفی کرد تا بگوید نهاد نظامی سپاه پاسداران، تحت زعامت و رهبری سید علی خامنه‌ای، برای تمام مردم جهان کاری کرده است کارستان .

   در خبرها آمد که «مستعان ۱۱۰» دستگاهی است که برای کشف ویروس کرونا از شعاع صد متری و تنها در پنج ثانیه،ساخته شده است. این دستگاه صبح امروز (دوشنبه)‌ در حضور حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، غلامرضا سلیمانی فرمانده بسیج سپاه پاسداران، (سرداری که اعتراضات آبانماه را با جنگ جهانی مقایسه کرده بود)، احمد عبداللهی معاون سلامت، آموزش پزشکی و پدافند زیستی سپاه و سردار علیرضا جلالی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله، دانشگاه و بیمارستانی که مدعی کشف واکسن کرونا بود، در ستاد فرماندهی کل سپاه رو نمایی شد.

 

   در این جلسه سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، در تشریح ویژگی‌های این دستگاه، گفت: «دستگاه نیاز به گرفتن خون ندارد و قابلیت تشخیص سطوح و انسانهای آلوده را دارد و آزمایش آن در بیمارستان‌های مختلف صورت گرفته و تا ۸۰ درصد عملکرد آن مثبت بوده است.»

   فرمانده کل سپاه در ادامه مدعی شد که «این دستگاه یک پدیده علمی و فناوری نوظهور و منحصر به فردی است که پس از شیوع ویروس کرونا در کشور توسط بخشی از بسیجیان دانشمند و با اخلاص توسعه پیدا کرده است» و افزود که این سامانه با استفاده از ایجاد «میدان مغناطیسی و استفاده از ویروس دوقطبی درون دستگاه»، هر نقطه ای از محیط که تا شعاع ۱۰۰ متر آلوده باشد، آنتن این دستگاه در مقابل آن نقطه قرار می‌گیرد و در عرض ۵ ثانیه می‌تواند نقطه آلوده را کشف کند.

 او همچنین مدعی شد که «این دستگاه با تغییرات جزئی قابلیت ارتقا در فازهای بعدی را دارد که پس از اخذ مجوزهای لازم در تعامل با وزارت بهداشت، این مهم نیز در آینده نزدیک محقق خواهد شد.»

     سردار غلامرضا سلیمانی، فرمانده بسیج سپاه پاسداران، نیز درباره شکل‌گیری ایده اختراع این دستگاه صحبت کرد: «ما در سازمان بسیج در حال حاضر همه حمایت‌ها را در موضوع علمی پژوهشی روی کرونا گذاشته‌ایم. از همه کشور ایده‌هایی گرفتیم که یکی از عالی‌ترین ایده‌ها، دستگاهی بود که امروز توسط این گروه علمی و نو آور خدمت‌تان معرفی کردیم،

   اولین واکنش رسمی به «تولید دستگاه ویروس‌یاب» سپاه اعتراض وزارت بهداشت بود؛سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد، دستگاه ویروس‌یاب سپاه پاسداران که گفته شده از شعاع صد متر و در پنج ثانیه آلودگی به ویروس کرونا را نشان می‌دهد از سوی سازمان غذا و دارو تائیدیه دریافت نکرده است

   پس از رونمایی از آن دستگاه، انجمن فیزیک ایران در بیانیه‌ای نسبت به آن و ادعاهای عجیب مطرح شده درباره این ویروس‌یاب، واکنش نشان داد و نوشت:

«در بیان این خبر با عبارت‌هایی با ظاهر علمی، مانند امواج الکترومغناطیس، دوقطبی‌های مغناطیسی و الکتریکی و دیگر عبارت‌هایی از حوزه فیزیک اشاره شده است. با وجود این‌ که روش‌های تشخیص و شناسایی با استفاده از مشخصه‌های فیزیکی مواد در علم فیزیک بسیار پر کاربردند، ولی دانش بشری در حال حاضر توان شناسایی و آشکارسازی ذراتی با ابعاد حدود ۱۰۰ نانومتر را از راه دور ندارد و چنین ادعایی باورناپذیر و در حد داستان‌های علمی و تخیلی است.»

     بنا به متن بیانیه یکی از مهم‌ترین مراجع علمی کشور، «اگر با احتمال نزدیک به‌صفر این وسیله کار کند، از آنجا که با دانش روز بشر همخوانی ندارد، مخترعان نه تنها برای آشکار‌سازی یک ویروس، که برای جابه‌جا کردن مرزهای دانش بشری باید مورد تشویق مجامع علمی در جهان قرار گیرند».

   به دنبال اعتراض‌ها، رمضان شریف سردار همیشه سخنگوی سپاه گفت: «غالب واکنش‌های اخیر در قبال این دستاوردها که بیشتر توسط رسانه‌ها و شبکه‌های وابسته به بیگانه طراحی و ضریب داده شده است، ناشی از احساس ضعف، حقارت و استیصال آنان از اقتدار و اراده ایرانی برای حل مشکلات و مسائل مبتلابه، از جمله آنچه در این روزها علاوه بر ملت ایران، سایر ملل و جوامع را به خود درگیر و مشغول ساخته است، بوده و این تهاجمات به زودی رنگ خواهد باخت.»

رمضان شریف افزود: «این دستگاه توسط دانشمندان بسیجی برای شناسایی و نابود کردن ویروس کرونا اختراع شده است. دقت این سامانه در شناسایی و کشف ویروس کرونا بین ٧٠ تا ٨٠ درصد مورد اذعان متخصصان و پزشکان قرار گرفته" و "بیش از ده روز در دست کم ده بیمارستان درگیر بیماران کرونایی کشور آزمایش شده است». رمضان شریف اضافه کرده است که "به زودی فرآیند تولید و قابلیت های فنی این سامانۀ تشخیصی غربالگر با حضور اصحاب رسانه توسط متخصصین مرجع تشریح خواهد شد.»

   خوب شد که فرمانده سپاه متوجه گزافه گوییهای غیر علمی خود شد، وگرنه ارتقاء این دستگاه در فازهای بعدی(از نظر سردار سلامی)، معلوم نبود چه بر سر کشور و سرمایه های آن خواهد آورد.

   گفتنی است که این دستگاه توسط نخبه و دانشمندی کلاش و بسیجی به نام کامبیز گلشنی با کمک سپاه به چندین وزارتخانه و ستاد و حتی کشور عراق به اشکال و کاربردهای مختلف مانند دستگاه بمب یاب، دستگا مین یاب، دستگاه آب شور یاب، دستگاه معدن یاب، دستگاه رد یاب سوخت قاچاق، دستگاه ...و دستگاه رد یاب ویروس به وزارتخانه های نفت، صمت، کشاورزی، ستاد مبارزه با کالاهای قاچاق ، وزارت کشورو... به اجبار سپاه فروخته شده است .

   وقتی ولی فقیه اول روح‌الله خمینی دروغگو باشد و ولی فقیه دوم که مطلقه هم شد سید علی خامنه‌ای کینه توز و دشمن شناس باشد، در ان صورت رییس جمهور بعد از کودتای سال 60 ، رجایی نگون بخت می‌شود و رؤسای جمهور بعدی خامنه‌ای کینه توز، هاشمی فریبکار، خاتمی تسلیم پذیر، احمدی نژاد بیمار و حسن روحانی معروف به حسن چاخان می‌شوند و رییس قوه قضاییه‌اش می‌شود محمد یزدی پریشان اندیشه و کج دست و هاشمی شاهرودی و صادق آملی و سرانجام ابراهیم رییسی جنایتکار تاریخ . بنابراین فرماندهان و رؤسای سپاهش می‌شوند محسن رضایی، رحیم صفوی ، محمد علی جعفری و سرانجام پریشان احوال و رجز خوانی چون حسین سلامی. قطعا نخبگان و مخترعان جعلی این نظام می‌شوند افرادی چون کامبیز گلشنی (مخترع و دانشمند کلاش بسیجی که دها رونمایی از ابتکارات او شد و علی رازقی که ماشین زمان را با 500 هزار تومان اختراع کرد. بدین خاطر است که رییس جمهور منتخب مردم آقای بنی‌صدر مجبور به مهاجرت به خارج از ایران می شود، نخست وزیر چند ساله خمینی(میر حسین موسوی) و رییس مجلس مورد وثوق خمینی (مهدی کروبی)، به حصر ده ساله می‌روند و بسیاری از اندیشمندان یا ترور شده و یا در زندان روزگار می گذرانند و نخبگان واقعی مانند مریم میرزاخانی برنده جایزه ریاضی و بسیاری از برندگان المپیادهای جهانی نیز به دنبال او رهسپار خارج می‌شوند و... و چند روز پیش دو نخبه کامپیوتر و نجوم را که برنده مدال های المپیادی بودند را به زندان می‌اندازند تا مشخص شود چرا این نظام به آخر خط رسیده و کارش نزدیک به انتها است.

 

کامبیز گلشنی نخبه و دانشمند بسیجی جعلی ایران:

   به نظر می‌رسد که او مانند بسیاری از مسئولان کشور سوراخ دعا را خوب پیدا کرده و دانسته که هر اشغالی را می‌تواند از طریق بسیج و سپاه پاسداران به عنوان اختراع به دیگران به اجبار بقبولاند و لذا از سال 91 اقدامات شگفت و جهانی خود را رونمایی کرد به اخبار و گزارشات زیر توجه نمایید تا مشخص شود این دستگاه با چند نام و کاربرد به مراکز مختلف قالب شده است..

● سال 94، به نقل از راوی مستند آهنی شبکه افق،دستگاه شناسایی آب شور برای اولین بار، در سال ۱۳۹۴ در ارومیه با حضور استاندار و «نادر قاضی‌پور»، نماینده این شهر به عنوان نجات دهنده دریاچه ارومیه رونمایی ‌شد. اما راوی در این مستند هیچ نتیجه‌ای از این دستگاه را اعلام نکرد.

● سال 96، خبرگزاری ایرنا در خرداد ماه سال ۹۶ طی گزارشی از ساخت دستگاه ردیاب سوخت قاچاق توسط سپاه خبر داد که شبیه دستگاه رد یاب ویروس کرونا و سازنده آن کامبیز گلشنی بود و سپاه این دستگاه را با عنوان دستگاه کشف سوخت قاچاق عرضه و در اختیار شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قرار داد.

● سال 97، ساخت دستگاه ردیاب مواد جامد و مایع، برای نخستین بار در ارومیه، با حضور جمعی از مسئولان آذربایجان غربی از دستگاه ردیاب مواد جامد و مایع که برای نخستین بار در جهان توسط متخصصین ارومیه‌ای ساخته شده است رونمایی شد.

● خبر دیگر ،...برای نخستین بار دستگاه ردیاب هر نوع ماده جامد یا مایع ساخته شد؛۶ شهریور ۱۳۹۷ مخترع جوان ارومیه‌ای با اختراع دستگاه ردیاب هر نوع ماده جامد یا مایع، توانسته گام مهمی به‌منظور توانمندی‌های کشور بردارد.

● سال 98، مدیرعامل شرکت کاوش‌پویان ارومیه: دستگاه منحصر به فرد مین‌یاب موادیاب در شرایط تحریم ساخته شد

   خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت پویان‌کاوش ارومیه گفت: دستگاه منحصر به فرد مین‌یاب موادیاب برای نخستین بار در جهان به دست محققان داخلی در شرایط تحریم ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، کامبیز گلشنی عصر امروز در آیین تست عملیاتی دستگاه مین‌یاب موادیاب که در محل پارک جنگلی ارومیه با حضور خبرنگاران برگزار شد، اظهار داشت: با وجودی که کشورهای مختلف، ایران را در تحریم قرار داده‌اند و به این دلیل از عرضه کردن نرم‌افزار مدیریت اطلاعات مین‌زدایی به ما دریغ می‌کردند؛ ولی مهندسان ایرانی نه تنها این نرم‌افزار بلکه یک دستگاه قدرتمند مین‌یاب بر اساس شناسایی مواد منفجره اختراع کردند.

   وی با بیان اینکه نیروهای انقلابی به شعار "ما می‌توانیم" امام خمینی (ره) جامه عمل پوشاندند، گفت: علاوه بر این نرم‌افزار دستگاه مین‌یابی با تکنولوژی بی‌نظیر در جهان به دست مهندسان بومی تولید شد که در سال رونق تولید ملی طبق فرموده رهبری مورد توجه قرار گرفت و به تولید انبوه خواهد رسید.

   این کارشناس خاطرنشان کرد: به همت سربازان جان بر کف امام زمان (عج) در سپاه، ارتش، بسیج و سایر عوامل انسانی مساحت عظیمی از مناطق آلوده به مین پاکسازی شده است به طوریکه فقط چند کیلومتر مربع منطقه آلوده در سطح کشور هم‌اکنون وجود دارد که امسال این اراضی به طور سطحی پاکسازی خواهد شد.

   گلشنی امروز در گزارش تلویزیونی آیین رونمایی از این دست‌گاه کنار فرمانده سپاه و در گزارش‌های دیگری در حال آزمودن دست‌گاه در بیمارستان‌های کرونا دیده شد

● دی ماه سال ۱۳۹۸، «شبکه افق» که وابسته به سپاه پاسداران است و اغلب برنامه‌هایش را «سازمان فرهنگی اوج» می‌سازد، در مستندی به نام «مخترع آهنی »، به مشکلات سه مخترع ایرانی ‌پرداخت. یکی از مخترعانی که در این مستند حضور داشت، کامبیز گلشنی بود. در این مستند متوجه می‌شویم همین دستگاه به عنوان وسیله‌ای برای ردیابی آب‌های زیرزمینی اطراف دریاچه ارومیه معرفی شده است.

   گلشنی که اهل ارومیه است، می‌گوید اگر در غشای این دستگاه آب شور بریزیم، آب‌های زیرزمینی اطراف دریاچه را تا فاصله ۳۰۰ متری شناسایی می‌کند و می‌تواند دریاچه ارومیه را نجات دهد.

   راوی مستند مرد آهنی در این برنامه ازدستگاه شناسایی معادن مس نیز خبر می‌دهد و می‌گوید که چندین معدن مس را این دستگاه در اطراف ساوه شناسایی کرده است.

   گلشنی در این مستند از برخورد با مخترعان جوان گلایه دارد و می‌گوید در کشور ما از مخترعان حمایتی نمی‌شود.

● سال 99، آخرین اختراع دانشمند کلاش و جاعل بسیجی، همانا ردیاب ویروس کرونا بود، یعنی اینکه برادران سپاه و بسیج بنا بر نیاز زمان، اختراع می‌کنند، زمانی که آب دریاچه ارومیه کم می‌شود ، دستگاه ردیاب آب شور اختراع می کنند و زمانی که مینی در غرب کشور منفجر می‌شود، سریع همان دستگاه به نام مین یاب اختراع مجدد می‌شود و در دورانی که سوخت قاچاق می‌شود ، دستگاه، به دستگاه ردیاب سوخت قاچاق تغییر نام می‌دهد تا به مرکزی دیگر فروخته شود و حالا این دستگاه ردیاب ویروس کرونا شده است .

   بعد از نمایش رونمایی از رد یاب ویروس ،کرونا به نام مستعان 110،حسام‌الدین آشنا، مشاور رییس‌جمهور و عضو هیات نظارت بر صداوسیما در توییتر و تلگرام‌اش به صداوسیما تذکر داد: «در شرایطی که جامعه هر روز با اخبار عجیب روبه‌رو می‌شود از پخش رپورتاژ آگهی در بخش‌های خبری خودداری کنید و بدون تأیید رسمی وزارت بهداشت برای واکسن‌ها، داروها، کیت‌های تشخیصی و ویروس‌یاب‌های ابتکاری و بی‌نظیر تبلیغ نکنید»!

در زیر به چند نمونه از خالی بندی‌های مراکز و نهادهای مختلف در مبارزه با ویروس کرونا اشاره می‌شود

 

نمونه‌هایی از غیر عقلانی‌ها و خرافه‌های «علمی»:

●اول: خبر خوش سپاه: کشف واکسن و درمان قطعی ویروس کرونا !+ فیلم

https://www.rokna.net/بخش-سیاسی-74/547712-رکنا: دانشمندان دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله سپاه به کشف واکسن و داروی قطعی کرونا دست یافتند.همچنین وزارت دفاع و شتیبانی نیروهای مسلح تولید کیت تشخیص کرونا را شروع کرد

● خبر دیگر: سپاه واکسن کرونا را کشف کرد+فیلم https://www.rasadvarzeshi.com/بخش-سلامت-پزشکی، دانشمندان دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله سپاه به کشف واکسن و داروی قطعی کرونا دست یافتند. همچنین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تولید کیت تشخیص کرونا را شروع کرد

   این خبر از صداو سیمای ایران نیز پخش شد اما خبری از واکسن نشد ومعلوم گشت که دروغی بیش نبود و سپاه بیشتر خواهان خودنمایی است؛ این خالی بندی تا خبر زیر پیش رفت:

● دانشگاه بقیةالله سپاه: اهدای کیت تشخیص کرونا به مردم آمریکا

https://www.asriran.com/fa/news/721257/...دانشگاه بقیة الله سپاه: اهدای کیت تشخیص کرونا به مردم آمریکا مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه بقیةالله از اهدای کیت تشخیص ویروس کرونا به مردم آمریکا خبر داد.

● دوم: ساخت کیت تست کرونا توسط وزارت دفاع: نیروهای مسلح عهده دار ساخت کیت تست کرونا شدند. سخنگوی دولت اعلام کرد: وزارت دفاع کیت تست کرونا را ساخته و انستیتوی پاستور

نیز در آزمایشات مختلف آن را تأیید کرده است.

● خبر دیگر: کیت تشخیص کرونا ساخت وزارت دفاع به تولید انبوه رسید:https://www.hamshahrionline.ir/news/496534/...

کیت تشخیص ویروس کرونای ساخت وزارت دفاع صبح امروز یازدهم فروردین ماه در ستاد کل نیروهای مسلح رونمایی شد و به تولید انبوه رسید. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا ...

سوم: نیروی انتظامی ناجا کیت تشخیص کرونا ساخت، ساعد نیوز

https://saednews.com/fa/post/naja-kit-tshkhis-krona-sakht

ساعد نیوز: رئیس بیمارستان فوق تخصصی، ولی عصر (عج) گفت: این کیت بر اساس دو پروب فلوروسنس و ۴ پرایمر به روش ریل تایم Pcr طراحی شده و عملکرد موفق و دقت بالای

این نمونه کیت از سوی وزارت دفاع تأیید شده است.

● چهارم: کیت تشخیص کرونا ساخته شد

https://www.yjc.ir/fa/news/7293543/کیت-تشخیص-کرونا-ساخته-شد

وحید یونسی مدیر توسعه کسب و کار یک شرکت دانش بنیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، از ساخت تست تشخیص کرونا در

ایران خبر داد و گفت: از یک ماه پیش با شیوع کرونا تیم تحقیق توسعه ما ...

   این خبر دروغ است زیرا در شبکه گفتگوی رادیو روز سه شنبه دوم اردیبهشت دکتر مصاحبه شونده می‌گفت: تا به حال 500 هزار کیت تست از کره وارد کرده ایم که تا 700 هزار عدد نیز قابل افزایش است .

● پنجم: کیت‌های تشخیص کرونا ایران ساخت شد/ تولید هفته ای 80 هزار کیت

https://www.entekhab.ir/fa/news/538244/...

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : وحید یونسی مدیر توسعه کسب و کار شرکت دانش بنیان پیشتاز طب با اشاره به تولید ۸۰ هزار کیت تشخیص کرونا در خط تولید این شرکت گفت: از یک ماه قبل که شیوع بیماری کرونا در کشور آغاز شد این شرکت ...

● ششم: تولید کیت تشخیص سریع کرونا در ایران ، ساخت کیت‌های تشخیص کرونا

:https://dekhalat.com/18030/کیت-تشخیص-سریع-کرونا رضا نقی‌پور مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از تولید کیت تشخیص سریع کرونا در ایران خبر داد.

● هفتم: تولید داخلی کیت تشخیص کرونا به مرحله انبوه رسیده است ...

https://modirnameh.ir/2020/04/20/تولید-داخلی-کیت-تشخیص-کرونا...

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: تولید کیت تشخیص ویروس کرونا از طریق آزمایش خون (سرولوژی) در کشور به مرحله تولید انبوه رسیده است و هم اکنون می توانیم با ظرفیت های موجود، روزانه یک میلیون از این نوع کیت در ...

   این معاون نیز دروغ می‌گوید. زیرا اگر اینگونه بود که تست و آزمایش در ایران الان به جایی رسیده بود که مشکل نداشتیم، چرا همین معاون ماه گذشته از دو شرکت ساخت دستگاه اکسیژن خبر داده بود که ماهیانه 35 دستگاه تولید می‌کنند یعنی ماهیانه حدود 1000 عدد؛ آن وقت ظریف ادعاهای آنچنانی در رابطه با صادرات دستگاه اکسیژن می‌کند.

●هشتم:ستاد اجرایی ساخت کیت ایرانی تشخیص کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

https://www.yjc.ir/fa/news/7289087/... به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، کیت ایرانی تشخیص کرونا توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) وباهمکاری جهاد دانشگاهی ساخته وبا موفقیت آزمایش شد. کیت تشخیص مولکولی کوید۱۹ بانام تجاری covimed با استفاده از فناوری ...

   این هم دروغ ستاد اجرایی فرمان امام زیرا همین ستاد طی قراردادی از چین و کره کیت تست را به مبلغ هر کیت 6 هزار تومان وارد کرد. و حالادیده می‌شود در برخی مراکز قیمت تست کرونا 480 هزار تومان است!