تولد۸ سالگی تلویزیون سپیده استقلال و آزادی

tv-2 

 

در تاریخ 5 آوریل 2012 تلویزیون سپیده استقلال و آزادی شروع به کار نمود .

این تلویزیون در راستای آگاهی رسانی و شکستن سانسورهای استبداد حاکم بر ایران فعالیتهای خود را در موضوعات اندیشه ای ،سیاسی ،اقتصادی ، اجتماعی ،تاریخی ، دینی و حقوق بشری و ترویج بیان استقلال و ازادی تا امروز ادامه داده است . مسئولان و گردانندگان تلویزیون با اعتقاد به دو اصل استقلال و آزادی به مثابه دو رکن تفکیک ناپذیر و بر این مبنا برنامه های تلویزیون را تنظیم کرده اند.

تلویزیون هر هفته یک ساعت برنامه در دو بخش ارائه میدهد .

در بخش اول برنامه : مصاحبه با آقای بنی صدر به مدت 30 دقیقه صورت می گیرد. روش کار مسولان تلویزیون بر این اساس بوده که این امکان را فراهم آوریم که هر هفته بطور مستمر سوالات شما هموطنان گرامی را با آقای بنی صدر مطرح کرده و همچنین سوالات مطروحه در سطح جامعه ایران و جهان در زمینه های مختلف اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و تاریخی و حقوق بشری و دینی و ... را موضوع گفتگو با آقای بنی صدر قرار داده ایم . و ایشان نیز نقطه نظرات خود را و نیز پاسخ ها و راه حلهای خود را نسبت به مسائل مختلف ارئه دهند وآنرا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

در بخش دوم : با شخصیتها و افرادی که بیانگرو باورمند به استقلال و ازادی می باشند ،در زمینه های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و مساله هسته ای و حقوق بشر و بودجه و معضلات اجتماعی و خانواده و بهداشت و توسعه و ... گفتگو داشته باشیم .

هدف تلویزیون سپیده استقلال و آزادی شناسایی و طرح معضلات گوناگون کشور و ارائه راه حلها از طرف کسانی بوده است که با آنها مصاحبه می شود آنهم راه حلهایی که در راستای حقوقمداری و استقلال و ازادی می باشند .

برنامه ها با کوشش جمعی ممکن گردیده و همچنین مسائل مالی آن نیز از طرف گردانندگان آن تامین گردیده است .

از هموطنانی که سوالات و نظرات و نظر سنجی ها و و پیشنهادات ... خود را برای ما در این سالها ارسال داشته اند ، کمال سپاس وامتنان را داریم . بدون مساعدت و مشارکت صمیمانه شما بینندگان محترم تلویزیون پیشبرد این کار ممکن نبود.

از عزیزانی که در این سالها با ارائه نظرات خود امکانات بوجود آوردن این تلویزیون را ممکن نمودند نیز تشکر فراوان داریم .

از شما هموطنان عزیز و گرامی بیننده این تلویزیون خواهش می کنیم که مشخصات و برنامه های این تلویزیون را به اطلاع دیگر هموطنان برسانید .

به امید ایرانی آزاد و مستقل

مسئولان تلویزیون سپیده استقلال و آزادی

 

آدرس ماهواره ای تلویزیون سپیده استقلال و آزادی

این برنامه هر چهارشنبه شب ساهت 8 شب به وقت اروپا و ساعت 22/30 شب به وقت ایران پخش می شود

باز پخش با مشخصات همین ماهواره در روزهای جمعه ساعت 10/30دقیقه  می باشد

 

Hot bird

Frequency:   11317

Pole: Vertical

Symbol rate: 27500

FEC:3/4