کوشا :کودتا علیه سید علی خامنه ای یا حماسه پر شکوه افزایش بیش از ۵ میلیون به آرای رییسی سید علی خامنه ای مترسک سر جالیز

taghalob entekhabat

کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان: مشروعیت نظام هیچ ربطی به میزان مشارکت مردم ندارد.

احمدی نژاد در گفتگو با ایندیپندنت:
من به‌طور طبیعی انتظار ندارم هر انتخاباتی تبدیل به رفراندوم شود، ولی خود کسانی که دست اندر کار بودند این را اعلام کردند و تحت این عنوان از مردم خواستند که بیایند و مشارکت کنند چون هر یک رای، رای به جمهوری اسلامی و تجدید عهد با جمهوری اسلامی است. بنابراین، آنها خودشان این انتخابات را به یک رفراندوم تبدیل کردند.
او افزود: در رفراندوم اول ما تقریبا صد در صد مردم شرکت کردند و ۹۸.۹ درصد به آن رای مثبت دادند که حالا تبدیل شده به ۴۸ درصد و اگر آرای باطله را هم جدا کنیم،همان‌طور که بعضی‌ها جدا می‌کنند، این رقم به زیر ۴۰ درصد می‌رسد.
نگارنده همواره بر این باور بوده که از سالهای قبل ، سید علی خامنه ای در بیت رهبری کاره ای نیست و این آقا سید مجتبی و باند او هستند که بر نظام ولایت حکومت می کنند تا زمینه جانشینی خود را فراهم آورند و سید علی خامنه ای تنها مترسکی است برای ترساندن مخالفان و  تنها از او به عنوان بیان کننده برنامه های خود در هر زمان بهره می برند و به طور کلی می توان گفت خامنه ای که زمانی ملت ایران را به گروگان اندیشه های دشمن طلبانه و کینه توزانه خود گرفته بود حال به گروگان فرزند خلف خود در آمده تا با برنامه ریزی یارانش از جمله پدر همسرش به برنامه های خود یعنی جانشینی جامه عمل بپوشاند، اخبار و اطلاعات گوناگونی از برنامه ریزی های این تیم در برخی بیانات حداد عادل و حذف و افزودن برخی کاندیداها در مجلس شورای اسلامی ، شورای شهر تهران و ریاست جمهوری و حتی خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام وجود دارد که در مقاله ( خامنه ای مترسک جالیز ولایت آورده خواهد شد)
علت ذکر بیان کودتا علیه سید علی خامنه ای را به این دلیل بیان داشتیم که اگر تا به حال حرمت او از سوی فرزندش ، آقا سید مجتبی و یارانش حفظ می شد، این بار و در جریان انتخابات اخیر، پرده ها دریده شد و چهره کودتا چیان علیه سید علی روشن و مشخص گردید به خصوص زمانی که ضربه آخر به او زده شد و درخواست او برای بازگرداندن علی لاریجانی به هیچ انگاشته شد .
با نگاهی به اسامی برنامه ریزان، مجریان و عوامل تقلب در انتخابات گذشته به خوبی می توان رد پای عوامل  اصلی تقلب در انتخابات 1400،را مشاهده نمود که این بار نیز به همان کار دست زدند.

نشریه انقلاب اسلامی در هجرت در تاریخ   08 آذر 1397  در مقاله ای به قلم  هشداردهنده: تحت عنوان :تقلب در انتخابات و آمادگی سپاه برای مهندسی بیشتر «انتخابات» مجلس آینده، اقدام به افشاگری تقلب در دو انتخابات ریاست جمهوری سال های 88 و 96 نمود، که به بخش هایی ازآن اشاره می شود تا در نهایت  نگاهی به افزایش 5 میلیون رای در انتخابات سال 1400 برای اقای رییسی بنماییم.

اول:● بنی‌صدر به استناد اطلاع دقیقی که دریافت کرد، گفت در «انتخابات» سال 1388 تقلب شده و در واقع، خامنه‌ای دست به کودتا زده‌است.

● و اینک، محمد رضا خاتمی می‌گوید: در انتخابات سال 88، 8 میلیون رأی به آرای مردم افزوده شد  

    در انتخابات سال 88 برخی از نیروهای وابسته به اصولگرا نیز بعدها مدعی افزایش آرا شدند و سال ها بعد شخص احمدی نژاد در نوار مکالمه ای نیز برادعای افزایش آرا در انتخابات سال 88 صحه گذاشت.

اما این روزها محمد رضا خاتمی یکی از افراد وصل به نظام ولایت و نگاهدارنده انقلاب (همسر خانم اشراقی نوه آیت الله خمینی)،...گفت: به هیچ وجه به مقابله با نظام نخواهد پرداخت و مدعی شد که درانتخابات سال 88 ، 8 میلیون رای در وزارت کشور به ارای مردم افزوده شده است تقریبا شبیه همان سخنانی که زمانی محسن رضایی و هاشمی و زاکانی و بعد احمدی نژاد گفته بودند. به سخنان وی در زیر اشاره می شود(البته 9 سال بعد از زمانی که بنی صدر و مردم مدعی تقلب در انتخابات بودند).

● یکشنبه, ۱۳ آبان, ۱۳۹۷ در وب سایت کلمه نزدیک به موسوی اینگونه آمده‌است:  محمد رضا خاتمی دبیرکل سابق حزب مشارکت در گفت و گوی تصویری با برنامه رودر رو در مورد مسائل بسیاری از جمله، بحث ولایت فقیه، حکم حکومتی، انتخاب رهبری، انتخابات دوم خرداد و سال ۸۴ و ۸۸ صحبت کرد. وی همچنین در این گفت و گو در مورد دولت
روحانی و در ارتباط با انتخاب های پیش رو  نیز سخن گفته است:

   «اگر به سال ۸۸ بازگردیم معتقد هستم نباید در انتخابات کاندیدا می‌داشتیم. معتقد هستم امکان اینکه بگذارند یک نفر از اصلاح طلبان رئیس جمهور شود وجود نداشت.
درحوادث سال ۸۸ نمی توانید نقش و دست هیچ سازمان و تشکل اصلاح طلب را در پشت آن پیدا کنید. تنها چیزی که می توان به آن استناد کرد بیانیه ها و اطلاعیه های مهندس موسوی و آقای کروبی بود. دست هیچ بیگانه ای نیز پشت قضایا نبود. آن چه که بود مردم بودند. خود مردم آمدند.
روز شنبه پس از انتخابات، تمام نیروهای موثر سیاسی دستگیر شدند. احزاب موثر پلمپ شدند و بقیه هم به هر دلیلی تا مدتها فعالیتی نداشتند. سازمانی باقی نمانده بود که بخواهد تظاهرات را سازماندهی کند. حزب مشارکتی نمانده بود که بخواهد کار بکند.
   به عنوان یک فعال سیاسی که در جریان اتفاقات بودم زیاد مصاحبه کردم و به روند انتخابات اعتراض کردم. من در صحبت هایم از لفظ “کودتای انتخاباتی” استفاده کرده ام. واقعا اعتقادمون بوده و هست.
ما هنوز هم به روند انتخابات ۸۸ اعتراض جدی داریم و معتقد هستیم انتخابات بسیار ناسالمی بود. در آن انتخابات حتما تقلب صورت گرفته است.
   ما می گفتیم همه صندوق ها باید بازشماری شود. رندوم نمیشد انجام داد. هر صندوق با صورت جلسه اش عین هم بود. اما همه آن صندوق ها را می شمرند با صورت جلسه ها، آن وقت مشخص میشد. در ستاد انتخاباتی وزارت کشور تقلب صورت گرفته است. هشت میلیون رای به صندوق ها اضافه شده است. تعرفه هم نمی خواست داشته باشد. گفته می شود، کل کشور ۳۹ میلیون رای دادند، در حالیکه آرای صندوق ها ۳۲ میلیون بوده، نیاز به تعرفه هم نبوده است. اطلاعات ما از افراد مطلع هست از جناح مقابل که نمی خواهند نامشان گفته شود. »

● قبل از او محمود احمدی نژاد در سخنانی از نواری که بیانگر مکالمات او با برخی مسئولان به بیرون درز داده شد که در آن گویا گفته بود که همان آرای واقعی خود او که حدود 16 میلیون بوده را اعلام کنند و با افزایش آرا مخالفت کرده بود.
● در همین رابطه وب سایت بازتاب که مدیر مسئول آن (علی غزالی)،داماد سردار محمد حسین نجات بود به انتشار مطلبی در مورد همین نوار پرداخت که بعدها دستگیر و به جاسوسی متهم شد ولی بعد از مدتی با قول طلاق دادن دختر سردار نجات از زندان آزاد شد در مطلب این وب سایت اینگونه آمده بود :

    به گزارش «بازتاب»، محمود احمدی نژاد در حالی مرتب از افشاگری و بگم بگم دم می زند و از بالازدن پرده ها سخن می گوید که به نظر نمی رسد افشاگری های گذشته وی در حد متهم کردن خانواده روسای قوای مقننه و قضائیه و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مفاسد مالی، در شرایط سخت انتخابات برای او موثر باشد و باید وی از چنته
اش برگهای دیگری را رو کند؛ افشاگری هایی که سطح بالاتری نسبت به موارد گذشته داشته باشند.
   در این میان، برخی اخبارغیررسمی از آنچه که احمدی نژاد قصد دارد در آخرین دور افشاگریهایش به آنها اشاره کند، به موضوع انتخابات 1388 اشاره دارد. بنابر روایت گروهی از فعالان اقتصادی مرتبط با مشایی، برگ برنده احمدی نژاد نواری از مکالمات وی در بامداد 23 خرداد است. در این مکالمات از طرف برخی مسئولان به احمدی نژاد گزارش داده می شود که رای واقعی وی 16میلیون است، اما برای اینکه شائبه تقلب پیش نیاید و اختلاف آرا زیاد به نظر برسد، قرار است 24 میلیون رای اعلام شود. اما محمود احمدی نژاد به آن مسئولان تاکید می کند همان رای واقعی وی که 16میلیون است، اعلام شود و رای غیرواقعی اعلام نشود.
    ادامه نوار مربوط به تماس احمدی نژاد با مسئولان مختلف کشور است که در آن از آنها خواسته شده، از اعلام رای غیرواقعی خودداری شده و همان رای 16میلیونی اعلام شود.
...    زاکانی در جلسه‌ای در آبان ماه 1388 در دانشگاه امام صادق(ع) که رسانه‌ای نیز شد، گفته بود: هاشمی در یکی از این دیدارها به ما گفت که رضایی به من گفته، رای درست در این انتخابات 32 میلیون است و 8 میلیون دیگر ساختگی است، روز بعد که ما نزد رضایی رفتیم، ابتدا وی اعلام کرد که گله هایی از بنده دارد که پیش از انتخابات گفته بودم هاشمی، رضایی را وارد انتخابات کرده است. زاکانی افزود: من در آن جلسه به رضایی گفتم که اکنون زمان این بحث ها نیست و ضمنا سئوال کردم آیا شما بحث 32 میلیونی را به هاشمی گفته‌ای، چگونه است؟ البته رضایی ابتدا این موضوع را رد کرد، ولی بعد در استدلال‌هایی که ارائه می کرد چنین برداشت کردیم که این موضوع را گفته است. وی این طور استدلال می کرد که تا ساعت 5 بعداز ظهر تنها 17 میلیون تعرفه مصرف شده و امکان ندارد که بعد از این ساعت 21 میلیون تعرفه مصرف شده باشد.
و...

دوم:     در انتخابات سال 96، خامنه‌ای برای اینکه فرد مورد نظرش، ابراهیم رییسی، رأی بالایی داشته باشد، بار دیگر از سردار محمد باقر ذوالقدر، و یاران متقلبش سردار صادق محصولی و کامران دانشجو و سردار افشار و..در بسیج و وزارت کشور بهره جست تا بتوانند مانند سال 88، با افزودن چند میلیون رای به آرای ابراهیم رییسی، این قاتل تاریخی را مردی مقبول مردم ایران جلوه دهند.
-    قابل توجه اینکه همه افرادذکر شده فوق در انتخابات امسال نیز در دفتر و ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رییسی بوده اند ناگفته نماند که برخی از آنها در جریان تقلب سال 88 از مسئولان بلند پایه وزارت کشور بودند (وزیر کشور ، معاون وزیر کشور و ...)

چند روز بعد از انتخابات 29 اردیبهشت سال 96، اقای بنی صدر در مصاحبه‌ای از افزودن 7 میلیون رأی به آرای رییسی
در جلسه محرمانه وزارت کشور، در شب انتخابات، پرده برداشت.
بنی‌صدر نوشت: « بنابر اطلاعی که از وزارت کشور رژیم رسیده ‌است، پیش از اعلان نتایج رسمی، جلسه محرمانه‌ای در وزارت کشور در حدود ساعت 3 بامداد روز شنبه 30 اردیبهشت با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور، سردار وحید حقانیان نماینده خامنه‌ای، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و نماینده حسن روحانی، و محسن اسماعیلی از
حقوقدانان شورای نگهبان و نماینده این شورا تشکیل می‌شود. هدف از تشکیل جلسه، توافق بر سر تغییر آراء بوده‌ است. سرانجام، قرار بر افزودن 7 میلیون رأی به آرای رئیسی می‌شود، با این استدلال که تفاوت خیلی زیاد آرا، باعث واکنش شدید سپاه و بسیج و دستگاه قضائی و ... علیه حکومت روحانی خواهد شد، و باید فاصله‌ای متعادل میان آرای حسن روحانی و سید ابراهیم رییسی در نظر گرفته شود»

● با افشای تقلبی که افزودن 7 میلیون رأی به آرای رئیسی بود، بار دیگر برخی مدعی شدند که در انتخابات سال 96، هیچ تقلبی صورت نگرفته و کاملا سالم بر گزار شده است. اما چند روز بعد ناگهان آفتاب آمد دلیل آفتاب و سعید حجاریان در گفتگویی گفت: 5 میلیون رأی به آرای ابراهیم رییسی افزوده شده‌است. بدین‌ترتیب، سخنان آقای بنی صدر بیانگر صحت اطلاعی بود که به او داده شده بود.

    در تاریخ 19 مرداد سال 96، نویسنده ای به نام محقق در مقاله ای با عنوان یک کشور و سه دولت: «دولت بی‌تفنگ» ۳، در نشریه انقلاب اسلامی در هجرت اینگونه آورد:

...● خطاي دوم، تن دادن به افزودن دست کم 5 ميليون رأي بر آراي سيد ابراهيم رييسي: نخست آقاي بني صدر، در تاريخ 30 ارديبهشت ماه سال 1396، خبر داد كه 7 ميليون راي به آراي سيد ابراهيم رييسي افزوده شده است...
    ابتداي اعلام اقاي بني‌صدر، برخي در آن ترديد كرده و معتقد بودند که افزايش 7 ميليون رأي به آراي رييسي كه شكست خورده انتخابات بود، ضرورتي نداشته است. باور نمي‌كردند چراکه گمان می‌بردند اصلا نيازي به اين كار نبوده‌است.
     حدود 10 روز بعد سعيد حجاريان در نوشته ای که وبسایت فرارو در تاريخ 9 خرداد ماه سال 96 آن‌را منتشر ساخت، از چگونگي افزودن 5 ميليون رأي به آراي ابراهيم رييسي خبر داد. اوچنين نوشت:

«براي اين پرسش که چگونه آراي اصولگرايان تا اين حد افزايش داشته و هم‌زمان آراي اصلاح‌طلبان افزايش اندک داشته چند پاسخ متصور است:

1.1در نخستين پاسخ مي‌توان ادعا کرد که در انتخابات تخلف صورت گرفته‌است. مبناي اين گفته خبر سايت و کانال قرارگاه سايبري عمار است؛ قرارگاه عمار در خبري روحاني را با 25 ميليون رأي نفر اول و رئيسي را با 12 ميليون رأي نفر دوم دانسته بودند و در ادامه چنين نوشته بود: «بنا به گفته منابع مطلع، تعداد قابل توجهي(حدود پنج ميليون) برگ رأي از آراي رئيسي مهر نخورده و وزارت کشور اصرار به ابطال آنها دارد، از طرفي مسئولين ستاد رئيسي مخالف اين کار هستند زيرا معتقدند اين امر ناشي از کوتاهي مسئولين وزارت کشور بر سر صندوق آرا بوده و بايد شماره  سريال‌هاي برگه‌هاي مذکور بررسي و در صورت درست‌بودن، ابطال نگشته و در شمارش نهايي لحاظ گردند.» قرينه ديگر، آراي تعجب‌برانگيز شهر مشهد است. در اين شهر مردم به حوزه‌هاي اخذ رأي رفتند و دربست به ليست اصلاح‌طلبان رأي دادند. يعني وقت گذاشتند و به دقت نام ١٥ نفر از کانديداهاي اصلاح‌طلب را نوشتند، اما در صندوق بغل به آقاي رئيسي رأي دادند، آن هم با نسبت ٧٠ به ٣٠ به نفع رئيسي!!

    هنگامي كه مسئله افزايش راي و تخلف، از  سوي يكي از حاميان و نگاهدارندگان سابق نظام يعني حجاريان به عنوان تخلف بيان شد، مشخص بود كه او هم ، هنوز اميدوار به حسن روحاني است. اما او متوجه اين خطاي روحاني نشد كه كوتاه آمدن در مورد آرای رئیسی، در آينده او را مجبور به ادامه خطاهاي ديگر مي‌كند. چنان‌که با افزايش اين مقدار رأي بر آراي سيد ابراهيم رييسي ، روحاني مجبور به خطائي ديگر شد .
و...
 و اما انتخابات سال 1400
برنامه ریزی انتخاب سید ابراهیم رییسی( قاتل تاریخی) از دو سال قبل و هنگامی که به ریاست قوه قضاییه رسید تقریبا مشخص گردید زیرا او در عملکرد دو ساله خود اقدام به نمایش مبارزه با فساد کرد و تا جایی پیش رفت که خامنه ای به دفاع از صادق لاریجانی و توقف برنامه های آقا سید مجتبی پرداخت ، تقریبا شبیه همین کاری که در مورد علی لاریجانی انجام داد اما این بار آقا سید مجتبی به حرف های او گوش نداد و او را آچمز کرد تا جایی که برخی از سابقون و سنتی ها اعتراضاتی را اعلام داشتند.
تمام شواهد ماههای اخیر و سفرهای استانی رییسی و شرکت در برنامه های تلویزیونی و حذف رقبای او نشان می دهد که قرار آقا سید مجتبی که به نظر نگارنده بر کلیه امور سوار شده است ، انتخاب رییسی( قاتل تاریخی) برای این مقام بوده زیرا ، نظام در ماههای آینده نیازمند رییس جمهوری خشن، بیرحم،سنگدل و جنایتکار است تا بتوانند جنبش های آتی را سرکوب نمایند ، زیرا برای حفظ نظام راهی به جز سرکوب شدید باقی نمانده است ، در ضمن آقا سید ابراهیم نیز از گردونه جانشینی خارج خواهد شد .

کارهایی که باند آقا سید مجتبی و سرداران حسین طائب، حسین نجات، محمد رضا نقدی، علیرضا افشار، محصولی، حسین فدایی، و... انجام دادند را به شکل مختصر در زیر می آوریم

اول: حذف  سید علی خامنه ای از جریانات انتخابات و تنها به صحنه آوردن وی برای تحریک مردم به شرکت در انتخابات هر چند که میزان آرا برای این سیاستگذاران و صحنه گردانان مهم نبود  و در آخرین مورد بی توجهی به گفته های او برای بازگرداندن علی لاریجانی به صحنه انتخابات  بود.
 استفاده آنها تنها ازسید علی خامنه ای آمدن بر صحنه تلویزیونی و درخواست از مردم برای شرکت در انتخابات بود تا جایی که چند روز قبل از برگزاری انتخابات نیز او را مجبور به آمدن کرده و بیاناتی را که دیکته شده بود مطرح ساخت.

دوم: تحت تسلط قرار دادن فقها و حقوقدانان شورای نگهبان برای رد صلاحیت های بدون بررسی و آماده سازی زمینه بازی و انتخاب نامزدهای مورد نظر در حالیکه برخی از آنها قبلا رد صلاحیت شده بودند ، اما برای امروز حضورشان لازم بود زاکانی، مهرعلیزاده، قاضی زاده هاشمی، محسن رضایی)
سوم: انتصاب رییسی( قاتل تاریخی) در قوه قضاییه و اقدام به سفرهای استانی و تبلیغات تلویزیونی از مبارزه او با مفاسد اقتصادی
چهارم: فشار بر مجلس و تغییر قانون در رابطه با عدم نیاز استعفای نامزدها از مقاماتی که در اختیار دارند  و نیز نامه نگاری و درخواست نزدیک به 220 نماینده از رییسی برای نامزد شدن در انتخابات.

پنجم: فشار بر شورای نگهبان و تصویب مصوبه ای جدید جهت جلوگیری از نامزدی برخی از کسانی که احتمال داشت در برابر رییسی حرفی برای گفتن داشته باشند.

برای این کار به نظر می رسد که سپاه پاسداران و مجریان برای فشار بر شورای نگهبان قبل از شورای نگهبان اسامی نامزدهای مورد تایید را اعلام داشتند.
اعلام اسامی کاندیداهای تایید شده شورای نگهبان در خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه  در ۳ خرداد، یعنی یک روز قبل از انتشار رسمی این اسامی صورت گرفت. فهرست منتشر شده در فارس، که شامل نام علی لاریجانی نمی‌شد، برای جمعی از تحلیلگران چنان باورنکردنی بود که انتشارش را جنگ روانی دانستند و حتی پس از انتشار رسمی همان فهرست توسط وزارت کشور، بازگشت لاریجانی به عرصه رقابت با حکم حکومتی رهبر را پیش بینی کردند که البته محقق نشد.
ششم: رد صلاحیت کلیه کسانی که احتمال داشت در برابر رییسی رای قابل قبولی داشته باشند مانند علی لاریجانی
هفتم: شرکت دادن رقبای پوششی برای صحنه گردانی مناظره های تلویزیونی که همگی به سفارش وارد شده بودند.
لازم به ذکر است که گفته شود در این انتخابات بازی های جالب دیگری نیز صورت گرفته است مثلا:
-آقای همتی با گفتگو و همسخنی با حسین طائب وارد انتخابات شد و اجازه داشت که هر سخنی را بگوید زیرا با سخنان او هر چند رییسی را از قبل انتصاب کرده بودند اما ضربات کاری نیز به وی وارد می ساختند تا رویش به قول معروف زیاد نشود .
-آقای مهر علی زاده با توجه به گفتگو با علی مقدم (مسئول روابط عمومی بیت رهبری ) که با جناق او می باشد وارد میدان شده که البته قرار است که جریان هایی مانند دکل دزدی که توسط دو باجناق دیگر او یعنی سردار وحیدی مطلق و سردار محمودی بیش ازاین و بعد از ان مطرح نشود .
-آقایان پوششی که هم همتی گفته بود که ازقبل به وی اطلاع داده بودند که ایرادی ندارد اگر بیان شود نیز با برنامه ریزی آقا سید مجتبی و حسین طائب وارد این بازی شدند و قرار بود که در حمایت از رییسی مانند تانک عمل کرده و به دولت روحانی ضربات محکمی وارد سازند تا رییسی بدون تصادف به مقام بیچارگی برسد.
-    محسن رضایی نیز بر اساس برنامه ریزی قبلی بدون اینکه قصد خاصی داشته باشد به قول خودش برای گرم کردن انتخابات وارد میدان شده بود تا بخش هایی از آرای حامیان او نیز در جیب رییسی واریز گردد.
-در این بین قاضی زاده هاشمی نیز با تایید اینکه اگر شکست بخورد بار دیگر می تواند به مجلس باز گردد به عنوان رقیبی وارد میدان شد اما از آنجایی که همه دست اندرکاران مطمئن بودند او رای خاصی به دست نمی آورد ، اجازه حضور تا اخر بازی به وی داده شده بود اما نمی دانست که کسانی که او را به میدان فرستادند بخشی از آرای وی را نیز به کیف رییسی میریزند که این موجب ناراحتی وی شده بود.
بنا به این خبر:نشریه دانشجو،وابسته به بسیج دانشجویی ساعتی قبل گفت وگویی را از «امیرحسین قاضی زاده هاشمی» منتشر کرد که وی در بخشی از آن گفته بود: "به من گفتند یک میلیون و ۶۰۰ هزار رای داری"
-    زاکانی ، کسی که در دو دوره قبلی رد صلاحیت شده بود با سفارش حسین فدایی رییس دفتر بازرسی بیت رهبری به میدان فرستاده شد که تا جایی که می تواند به حسن روحانی و برجام و اصلاح طلبان حمله کند و در نهایت از میدان به نفع رییسی خارج شود .
- سعید جلیلی، او نیز از باند حامیان مصباح یزدی و سردار محصولی به شرکت در انتخابات ترغیب شد تا به رییسی کمک کندو با گرفتن امتیازاتی صحنه را ترک نماید .
هشتم: تحت نظر قرار دادن وزارت کشور و برنامه ریزی چگونگی اعلام نتایج به گونه ای که در برخی موارد خبرگزاری های سپاه مسئولان وزارت کشور را مورد حمله قرار میدادند که نوع اطلاع رسانی خود در شمارش آرا را تغییر دهند.
خبر:انتقاد شدید خبرگزاری نزدیک به سپاه از رئیس ستاد انتخابات کشور/ آقای عرف! به تبعات اظهارات نسنجیده خود فکر کرده‌ای؟ چرا میزان مشارکت مردم را پایین اعلام کرده اید؟/ اصلاً شما چه کاره هستید که آمار اعلام می کنید؟
نهم:گوشزد کردن به مطبوعات و رسانه های داخلی مبنی بر عدم درج انتقادات از ابراهیم رییسی
دهم: صحنه گردانی مداحان وابسته به جناح برنامه ریز در میادین تهران و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات
خبر:هلالی، رسولی و میثم مطیعی در میدان راه آهن برای تشویق مردم به رای دادن به رئیسی «نوحه خوانی» کردند
یازدهم: صحنه گردانان برای دور کردن گناه برنامه ریزی از سوی فرزند آقا، تلاش می کنند تا برنامه ریزی انتخابات را به گردن شخص خامنه ای بیندازند
خبر: محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، روز دوشنبه درباره انتخابات اخیر در ایران گفت علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی «صحنه‌گردان مشارکت بالای مردم در انتخابات بود».
و...

افزایش ارا
شنیده ها حاکی از این است که بار دیگر مسئولان ستاد انتخابات کشور در وزارت کشور مجبور به افزودن 5 میلیون رای بر آرای سید ابراهیم رییسی( قاتل تاریخی) شدند تا او را از گرداب کم رایی نجات دهند ، اخبار و اطلاعات در این زمینه بسیار است و تناقضات مسئولان بیشتر اما خبر محرمانه همانا افزودن 5 میلیون رای بر آرای رییسی است که می توان بر این افزایش به برخی اخبار دیگر اشاره نمود تا صحت ان تایید شود .

اول:افزایش ساعات رای گیری به 20 ساعت از 7 صبح روز جمعه تا 2 نیمه شب روز شنبه ، در حالیکه بنا به گزارشات تا ساعت 5 بعد ازظهر مانند انتخابات سال 88 ، تنها نزدیک به 17 میلیون رای به صندوق ها واریز شده بود و بنابراین زمان لازم است تا بر آرا افزوده شده که افزایش ساعت رای گیری بهانه ای بیش نبودزیرا در ستاد انتخابات کل کشور بر آرای رییسی یکجا 5 میلیون رای اضافه شد .
دوم: چه کسی می تواند با وجود تناقضات بیان شده از سوی مسئولان وزارت کشور بپذیرد که در تهران آرا درست شمارش شده است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا شکرالله حسن‌بیگی، رئیس ستاد انتخابات استان تهران یک شنبه 30 خرداد، با اشاره به آمار مشارکت و جزئیات آرای انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران اظهار داشت: «بر اساس تجمیع نتایج صندوق‌های رای انتخابات ریاست جمهوری، از مجموع 9 میلیون و 815 هزار و 77 نفر واجدین شرایط شرکت در انتخابات در استان تهران، 3 میلیون و 347 هزار و 580 رای اخذ شده که معادل مشارکت 34.38 درصد واجدین شرایط در استان تهران و درصد مشارکت شهر تهران 26 درصد است.» (26 درصد واجدین شرایط رای در تهران یعنی حدود 2.5 میلیون نفر)
 رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: سید ابراهیم رئیسی با اخذ ۲ میلیون  ۱۵۹ هزار و ۵۰۴ رای معادل ۶۴.۲۶ درصد آرا در استان تهران را کسب نموده است حسن‌بیگی همچنین در خصوص میزان آرای باطله در تهران گفت: «بر اساس  نتایج صندوق‌ها، 398 هزار و 841 رای باطله ماخوذه معادل 11.86 درصد آراء استان تهران بوده است .
مسئولان انتخابات گفته اند که13 هزار و 771 رای معادل 0.4 درصد آرای باطله غیر ماخوذه در استان تهران است.» با توجه به اطلاعات به نظر می رسد اینگونه آرا(آرایی که مردم بعد از مهر خوردن شناسنامه بدون انداختن در صندوق آرا با خود برده اند نزدیک به 500 هزار بوده که آن را نیز به سود رییسی وارد آمار ساخته اند( یعنی آقای رییسی به جز 5 میلیون آرای بدون تعرفه افزوده شده 500 هزار رای از اینگونه آرا را نیز از آن خود ساخته است .

حال اگر بخواهیم مقداری از آرای افشا شده امیر حسین قاضی زاده هاشمی را که از کل آرای وی برداشته شده و به رییسی افزوده شده است محاسبه نماییم حدود 700 هزار رای دیگر در صندوق آرای رییسی ریخته شده ، البته هنوز معلوم نیست چه میزانی از آرای محسن رضایی و همتی کسر شده تا رییسی را به نزدیک 18 میلیون برسانند تا بیش از این آبرو ریزی نشود ، هر چند که حامیان تقلب با این وجود از حماسه حضور سخن می گویند و برخی مدعی هستند در طول تاریخ انقلاب تا این حد از حضور مردم صورت نگرفته است .
سوم:به گزارش  دیده بان ایران؛  خبرگزاری دانشجو وابسته به بسیج دانشجویی ساعتی قبل گفت وگویی را از «امیرحسین قاضی زاده هاشمی» منتشر کرد که وی در بخشی از آن گفته بود:
"به من گفتند یک میلیون و ۶۰۰ هزار رای داری"
ادعای جنجالی که به نظر می رسد خبرگزاری دانشجو به دلیل ایجاد شائبه «تقلب» جمله مورد اشاره را از خروجی خودش حذف کرده است.
با این حال سایت جهان نیوز، وابسته به علیرضا زاکانی متن کامل اظهارات قاضی زاده هاشمی را منتشر کرده است.
گفتنی است آرای نهایی امیرحسین قاضی زاده هاشمی توسط وزارت کشور زیر یک میلیون اعلام شده است.
برای تایید سخنان قاضی زاده هاشمی به مصاحبه جمال عرف توجه فرمایید
جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور پیش از ظهر شنبه (۲۹ خرداد ۱۴۰۰) در نشستی خبری که در ستاد انتخابات کشور برگزار شد، به ارایه نتایج اولیه آرای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری پرداخت و گفت: بر اساس تجمیع نتایج بیش از ۹۰ درصد صندوق آرای انتخابات ریاست جمهوری و بر اساس شمارش ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار رای، سید ابراهیم رئیسی بیش از ۱۷میلیون و ۸۰۰ هزار رای، محسن رضایی بیش از ۳ میلیون و۰۰ ۳ هزار رای، عبدالناصر همتی بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار رای و سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی حدود ۱ میلیون رای کسب کرده‌اند.
همچنین خبرهای رسیده حاکی از این است که تا اینجای کار چهارمیلیون و صدهزار رای باطله می باشد

چهارم: افشاگری های وحید حقانیان
وی در بیانیه ای بعد از انتخابات به مسائلی اشاره کرد که نمایانگر اختلافات شدید میان سه باند موجود در بیت رهبری است ، او در بیانیه خود بر خلاف معمول از کلمه رفقا به جای برادران و دوستان استفاده کرده و اینگونه آورده است که بخش هایی از آن آورده می شود :

رفقای محترم و عزیز
سلام علیکم.
نکته‌ای را میخواستم صادقانه و از روی اطلاع خدمتتان عرض کنم و آن اینکه لازم است، توجه داشته باشیم که در این مقطع حساس، لازم است از تلاش‌های صبورانه، جناب آقای محسن رضایی و جناب آقای دکتر امیر حسین قاضی زاده هاشمی، کمال تشکر را داشته باشیم.
این برادران با وجود فشار‌های شدید عده‌ای و با تحلیل و افکار خاص، صحنه انتخابات را ترک ننموده و خود را نامزد پوششی فرض نکرده و تا آخر رقابت‌های انتخاباتی،با انرژی، باور و جدیت در صحنه باقی ماندند، تا انتخابات ۱۴۰۰، علیرغم تبلیغات چندین ماهه و سنگین دشمنان رنگ و بوی واقعی و رقابتی به خود بگیرد و درصد مشارکت، از پیش بینی‌های حضرات بالاتر برود.

*جمله وحید حقانیان از پیش بینی حضرات ، نکته ای مهم است زیرا او به خوبی در جریان مهمترین و معتبرترین نظر سنجی ها قرار داشت و به خوبی می دانست که طبق اخرین نظر سنجی های ایسپا 34 درصد و صدا  سیما 21 درصد علاقه به شرکت در انتخابات داشتند که البته برای حضرات میزان رای اهمیت نداشت همانگونه که آقای کدخدایی به آن اشاره کرده بود .
بنا به اخبار و اطلاعات گفته می شود که میزان شرکت کننده بدون آرای باطله نزدیک به 39 درصد بوده و با احتساب آرای باطله و آرایی که مردم تعرفه را با خود برده اند،کمتر از 30 درصدبوده است .
به نوشته وب سایت دیده بان ایران،رئیس ستاد انتخابات کشور صبح امروز آرای باطله را در حالی چهارمیلیون و صدهزار اعلام کرد که برخی از رسانه ها تا چهارمیلیون و نیم هم آنرا ذکر کرده اند.
حقانیان در بخش دیگری از بیانیه خود اینگونه آورد که :حضور رضایی، قاضی زاده هاشمی و همتی را «امداد الهی» دانست و نوشت:
 «اگر بعد از کنار کشیدن نامزدهای پوششی، این سه نفر نیز اعلام انصراف کرده بودند، ولو وزارت کشور هم قبول نمی‌کرد یقینا چالش بزرگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌وجود می‌آمد.»

وحید حقانیان در این یادداشت با اشاره به حضور محسن رضایی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و عبدالناصر همتی در جریان رقابت‌های انتخابات ۱۴۰۰ نوشته است: «حضور این سه رقیب برای جناب آقای رئیسی، امداد الهی به حساب آمده و یقینآ باید گفت اینها خود را به گونه‌ای دانسته، یا ندانسته خرج انقلاب کردند.»
و در انتها نوشت :«در انتخابات چهار سال بعد با حضور حداکثری مردم و انتخاب دولت قوی و مردمی و اقبال دوباره به رئیس جمهور منتخب جدید روبرو خواهیم بود. ان شاءالله.»
به راستی نگرانی نشریه وابسته به سپاه  و اعتراض به وحید حقانیان از چه بابت بوده است و چرا وحید حقانیان در این شرایط سخت مجبور به حضور در میدان شده است، ناگفته نماند که معاون آقا سید مسعود نیز به هنگام رد صلاحیت علی لاریجانی در تویت خود این مسئله را مورد انتقاد قرار داد ولی گوش شنوایی پیدا نشد. .
گفتنی است باند وحید حقانیان در بیت رهبری یکی از سه باندی است که تلاش دارد موقعیت خود را حفظ نماید که در نشریه انقلاب اسلامی در هجرت مقاله ای تحت عنوان : سه جبهه در «بیت» خامنه‌ای و شکستن «بت» سلیمانی توسط جبهه سید مجتبی به قلم آشنا در تاریخ 15 اسفند 1398 به اختلافات میان این سه جبهه و حامیان آنها و بررسی سه جبهه آقا سید مجتبی، آقا سید مسعود و برادرش سید میثم و وحید حقانیان پرداخته شده است .

با انتشار بیانیه وحید حقانیان، خبرگزاری های سپاه حامی آقا سید مجتبی و انتخاب سید ابراهیم رییسی حملات خود را اغاز نمودند و نوشتند :

1- برادر عزیز، جناب آقای حقانیان! جنابعالی عضوی از دفتر رهبر معظم انقلاب هستید و همچنانکه بیش از ما واقفید، شأن این دفتر به واسطه‌ی انتساب به شخصیت بی‌نظیری مانند آیت‌الله العظمی خامنه ای به لحاظ حقیقی و همچنین رهبری معظم انقلاب اسلامی به لحاظ حقوقی، بسیار والا و منحصربه‌فرد است. به طور طبیعی افرادی که مسئولیت‌های حقوقی مهمی در حد معاونت در این دفتر دارند، باید صرف‌نظر از تمام تمایلات و تحلیل‌ها و علاقمندی‌های خود، در یک نسبت معقول با شأن دفتر عمل کنند و از ورود به مسائلی که نیازی به آن نیست و یا می‌تواند دفتر رهبر معظم انقلاب را در معرض آسیب‌های بی‌جهت قرار دهد خودداری کنند. همچنانکه امام صادق(ع) می‌فرمایند «کونوا لنا زیناً و لا تکونو علینا شینا»، شیعیان باید زینت ائمه باشند و رعایت این گفتار درباره‌ی فردی که معاونت دفتر رهبر معظم انقلاب را برعهده دارد در نسبت با این دفتر بسیار ضروری‌ است.

2- جناب آقای حقانیان! غیر از آسیبی که ممکن است از قِبَل این دست اقدامات به دفتر رهبر معظم انقلاب وارد شود و آن را در مظان سوءتفاهم‌ها قرار دهد، پرسش مهم دیگر این است که نگارش چنین بیانیه‌ای و انتشار دادن آن در رسانه عمومی با ماموریت جایگاه مهم و متعالی چون معاونت ویژه دفتر رهبر معظم انقلاب چه «تناسبی» دارد؟
داشتن جایگاه معاونت در دفتر رهبر معظم انقلاب خود افتخار رشک‌برانگیز و بزرگی است و خدمات بسیاری توسط جنابعالی در این جایگاه مبذول شده و خواهد شد، امّا حتماًتایید می‌فرمایید که انتشار بیانیه در تحلیل رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری جزو ماموریت‌های این معاونت نیست و به همین دلیل مبادرت به آن می‌تواند به مثابه یک اقدام ناصواب،‌ و به حق قابل نقد باشد.

3- همانگونه که مطلعید مقام معظم رهبری همواره به این مسئله تاکید کرده‌اند که شخصیت‌های نظام باید از اتخاذ مواضعی که موجب سوءاستفاده دشمن می‌شود و برای هجمه به نظام می‌تواند بهانه ایجاد کند پرهیز کنند. ورود جنابعالی به عرصه رسانه فی نفسه برای دفتر معظم له آسیب‌زاست چرا که هرگونه موضع شما در نزد بدخواهان نظام
به مثابه یک بیانیه برای انتساب به دفتر و شخص مقام معظم رهبری محسوب می‌شود.
البته جنابعالی به عنوان یک شخص حقیقی این حق را دارید که در عرصه سیاسی کنش‌گری کنید و یا تحلیل‌های خود را منتشر کنید و حتی با رسانه‌ها گفتگو کنید، اما این در شرایطی است که اعلام نمایید از دفتر معظم له خارج شده‌اید و دیگر در آنجا مسئولیتی ندارید.

4- جناب آقای حقانیان! حتماً مشاهده کرده‌اید که پس از انتشار این بیانیه چطور برخی خنّاسان و مغرضان با سوءاستفاده از مفاد تحلیل شخصی شما، علیه دفتر رهبری و رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی عقده‌گشایی کرده و تلاش کردند انتقام مشارکت معنادار مردم در انتخابات، پیروزی نماینده جریان انقلابی و شکست پروژه تحریم را با طرح اتهام مهندسی انتخابات از مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی بگیرند. بنابراین شایسته است ضمن ترک این رویه خسارت‌بار هرچه سریعتر درباره این شبهه‌افکنی‌ها روشنگری کرده و از ساحت رهبر معظم انقلاب اسلامی و دفتر ایشان صیانت فرمایید.

به دنبال نوشته خبرگزاری سپاه ، امیر علی حقانیان ، فرزند وحید حقانیان وارد شد و با انتشار متنی که مجبورش کردند چند ساعت بعد آن را حذف کند، دست به افشاگری شدیدی زد و پته عاملان و مجریان انتخابات را بر ملا ساخت و به دفاع از پدرش برخواست .

او در این یادداشت نوشت: «پیام وحید حقانیان نشان می‌دهد اتفاقات اخیر در انتخابات بی‌عدالتی و خارج از عرف جمهوریت رفتار کردن شورای نگهبان، تاکید بر یک نامزد خاص و مطرح کردن او به عنوان گزینه مورد حمایت رهبری، هیچ کدام از طرف دفتر رهبر نبوده و تایید ایشان را در بر نداشته.»
در بخش دیگری از این پست اینستاگرامی آمده است: «هرچند بعد از فرمایش حضرت آقا و تذکر ایشان به شورای نگهبان مشخص شده بود که ایشان با چنین روند تایید صلاحیت‌ها مخالف هستند ولی این یادداشت آقای وحید کاملا واضح و روشن نشان می‌دهد که آنچه گروهی خاص در کشور به رهبر انقلاب نسبت می‌دهند ساخته افکار پلید خودشان است نه فرمایشات ایشان.»

امیرعلی حقانیان این پست را پس از چند ساعت حذف کرد.

*سوال اینجاست که این گروه خاص با افکار پلید که نظرات و فرمایشات آقا را هم نمی پذیرند، چه کسانی هستند ، آیا امکان دارد فردی با گروهی خاص خارج از بیت رهبری بتواند حضرت اقا را تحت فشار قرار دهد که بسیار بعید است و نکته های مورد اشاره امیر علی حقانیان نشان می دهد که این افراد همان هایی هستند که پدرش از لفظ رفقا استفاده کرده یعنی افراد درون بیت هستند و از کره ماه نیامده اند و به خوبی مشخص است که منظور او چه کسانی بوده است .

پنجم:حماسه چگونه صورت گرفت
وقتی سید علی خامنه ای را مجبور به سخن رانی در رابطه با پیروزی و حماسه در انتخابات کردند به نظر می رسد حتی به وی گفته نشد که میزان آمار به دست آمده چقدر است تا مواظب سخن گفتن خود باشد زیرا به قول خودشانی ها میزان ارای شرکت کنندگان با تقلبات خاص را به حدود 48 درصد رسانده بودند در حالیکه میزان شرکت کنندگان دور قبل از ان برابر بود با   ۷۳٫۰۷ درصد، یعنی به قول خودشانی ها 25 درصد بیشتر از آمار شرکت کنندگان در این دوره بود.
این میزان شرکت کننده در طول انقلاب پایین ترین میزان بود  زیرا در ۱۲ دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، و تا قبل از این پایین ترین مشارکت مربوط به دوره ششم بود که در خرداد ۱۳۷۲ برگزار شد در این دوره میزان مشارکت مردم در انتخابات  ۵0.6  درصد بود و در آن آیت الله هاشمی رفسنجانی برنده انتخابات اعلام شد.

بر اساس آمار ارایه شده،سید ابراهیم رئیسی در این دوره با کسب ۳۰.۲۲ درصد آرا از کل واجدین شرایط رای،رکورد کمترین میزان رأی روسای جمهوری را به دست آورد.

وقتی این رکورد خلق شد سردار یدالله جوانی از دفترسیاسی سپاه خود را به بیشعوری زده و مانند گربه خاک بر کثافتکاری یاران خود میریزد و در توجیه، اینگونه می نویسد.

نشریه داخلی سپاه با اشاره به کاهش میزان مشارکت مردم در انتخابات نوشت:
انتخابات در شرایطی برگزار شد که بیماری کرونا، بیش از یک سال است کشور را  درگیر خود کرده است. طبق آماری که علیرضا وهاب‌زاده مشاور وزیر بهداشت اعلام کرده است، گروه‌های حساس، بیماران و سالمندان جمعیتی در حدود 10 میلیون نفر را تشکیل می‌دهند که بسیاری از آن‌ها به خاطر نگرانی از کرونا نتوانستند در انتخابات شرکت نمایند!

... لذا با احتساب حداقل 10 درصدی کاهش مشارکت به دلیل شرایط کرونایی کشور، می‌توان میزان مشارکت واقعی را 60 درصد دانست.
نشریه معاونت سیاسی سپاه همچنین یادآور شد: بااین‌حال حماسه‌ای دیگر از سوی ملت ایران خلق شد. مقایسه رأی هشتمین رئیس‌جمهور با رئیس‌جمهور هفتم و ششم این  حقیقت را آشکار می‌سازد که او با نسبت آراء بیشتری از آن‌ها توانسته است، بر کرسی قدرت تکیه زند. رئیس‌جمهور ششم کمتر از 20 درصد آراء را در دور اول انتخابات کسب کرد و کار پیروزی‌اش به دور دوم کشیده شد و رئیس‌جمهور هفتم نیز 50.7 درصد آرا را در اولین حضورش کسب کرد؛ اما 62 درصد از مشارکت‌کنندگان در انتخابات اخیر به رئیس‌جمهور هشتم رأی دادند.  
به توجیهی دیگر از سوی باند زاکانی نامزد دیگر پوششی توجه نمایید:
وب سایت جهان نیوز مربوط به علیرضا زاکانی در رابطه با میزان آرا نوشت :
...محبوبیت نسبی قابل توجه رئیسی در جامعه به گونه ای بود که در همین انتخابات اخیر بر اساس افکارسنجی های صورت گرفته شده توسط نهادهای معتبر علاوه بر چهره هایی همچون محسن رضایی و قاضی زاده هاشمی حتی اگر خود همتی از صحنه انتخابات کناره گیری می کرد، بیش از نیمی از آرای آنها به سمت رئیسی می رفت! معنای این افکار سنجی این است که اکثریت آرای نزدیک به 7 میلیون رای سه کاندیدا دیگر در صورتی که در انتخابات حضور نداشتند به سمت رئیسی سرازیر می شد. مفهوم این انتقال رای نیز این است که رئیسی گرچه گزینه اول آنها به هر دلیلی نبوده ولی گزینه مورد مقبول آنها محسوب می شده و دارای محبوبیت نسبی در آرای سه کاندیدا دیگر بوده است.
نویسنده این مطلب در ادامه می نویسد: رئیسی در آرای شرکت نکرده ها نیز سهم بزرگی دارد. با در نظر گرفتن میزان محبوبیت اجتماعی و همچنین میزان آرای او در انتخابات اخیر، رئیسی سهم قابل توجهی در بین 20 تا 30 درصد از مردمی که به خاطر ترس از کرونا در انتخابات در نظرسنجی‌ها گفته بودند که شرکت نمی‌کنند، دارد. اگر بپذیریم که تاخیرات متعدد در حین رای‌گیری، چاپ تعرفه‌های مشابه و جابه‌جایی در نگارش فاکتورهای جدی در مسئله آرا باطله بوده، با این وجود حتی در نزدیک به چهار میلیون آرای باطله نیز آمار قابل توجهی از آرا سمت ابراهیم رئیسی بوده است. جالب‌تر آنکه چند درصدی از مردم هم بودند که گزینه اصلح شان آقای رئیسی بود، ولی با حس اینکه پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات مسجل است، زحمت حضور در پای صندوق رای را به خود ندادند....»
در نهایت امار ارایه شده به شرح زیر است هر چند روز چهار شنبه اقای عرف آمار 91 صندوق دیگر را اعلام کرد و آرای رییسی را به بالای 18 میلیون رساندند .

بنا به گفته متناقض وزیر کشور در انتخابات سال 1400،ریاست‌جمهوری ۲۸میلیون و ۹۳۳هزار و چهارنفر رای داده‌اند اما اگر آرای چهارنامزد انتخابات و شمار آرای باطله را با هم جمع کنیم، برابر می‌‌شود با ۲۸میلیون و ۴۸۶هزار و ۴۶رای که ۴۴۶هزار و ۹۵۸رای کم‌ تر از رقم کل آرا است که رحمانی فضلی اعلام کرده است.
در بیعت سال ۹۶، آرای سفید/باطله حدود ۱.۲ میلیون و معادل ۲.۹ درصد آرای رسمی اعلام شده بود. در بیعت ۹۲نیز آرای سفید/باطله حدود ۱.۲ میلیون و معادل ۳.۴ درصد آرای اعلام شده بود. مقایسه این ارقام نشان می‌دهد که بر اساس ارقام رسمی، سهم آرای باطله در ۱۴۰۰ حدود پنج برابر شده است.

ششم:نتایج انتخابات شوراهای شهر
نتایج انتخابات شورای شهر نیز بدتر ازاین بود که در انتخابات ریاست جمهوری بود و در تهران نشان داد که ما با دو مسئله روبرو هستیم
اول : به نظر تمام کسانی که به رییسی رای داده اند در تهران یعنی فداییان و وفاداران به رهبری و بیت ایشان باید به حداقل چند نفر اول لیست کاندیداهای شورای شهر هم رای بدهند اما تفاوت ها نشان می دهد که یکی از دو آمار احتمالا با مشکل روبرو است
دوم: بحث دخترسردار سلیمانی نیز یکی از نکات مهم است زیرا کسانی که دم از سردار دلها می زنند و یقه می درانند در تهران چرا اینقدر رای دختر سلیمانی پایین بوده و حتی هزاران رای از آرای باطله کمتر، این مسئله نشان می دهد که مانند بخش اول مسئله آرای رییسی و تفاوت آن با آرای شورای شهر تهران مسئله دار می باشد
چرا که به نظر می رسد همه حامیان رهبری و بیت ایشان به دلیل عشق به ولایت و سردار سلیمانی می بایست حتما به اندازه سید ابراهیم رییسی حداقل به دختر قاسم سلیمانی و یا مهدی چمران و سردار پرویز سروری رای می دادند.

...؛  بالاخره فرمانداری تهران رسما  نتایج شورای شهر را اعلام کرد که بررسی اعداد نشان داد که در انتخابات شورای شهر تهران از یک میلیون و ۵۶۵ هزار و ۳۷۰ رای ماخوذه،، در نهایت یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۴۵۰ رای صحیح بوده است(نزدیک به 12 درصد) در حالیکه می گفتند ارای مردم تهران 26 درصد بوده است.
بر اساس نتایج رسمی انتخابات شورای شهر تهران، در این انتخابات نیز ۴۱۳ هزار و ۹۲۰ رای باطله وجود داشته است.
در لیست ۲۱ نفره اعلام شده توسط فرمانداری تهران، به جز نام مهدی چمران، نام ۲۰ نفر دیگر از اعضای لیست موردحمایت اصولگرایان به چشم می‌خورد و این نتایج نشان‌دهنده پیروزی آرای باطله بر تمام  طیف ها در انتخابات شورای شهر تهران است.
مهدی چمران، سرلیست ائتلاف ، ۴۸۶ هزار و ۲۸۲ رای کسب کرده که اندکی بیش از آرای باطله است. همچنین نرجس سلیمانی، دختر سردار قاسم سلیمانی،  با 351 هزار رای مقام سوم را به دست آورد .
به جز تهران  در همدان تعداد آرای باطله ۲۰ هزار و ۴۵۳ رأی و آرای منتخب اول این شهر ۲۰ هزار و ۲۸۲ رأی اعلام شده است. در اراک نیز تعداد آرای باطله ۲۸ هزار و ۵۶۵ رأی اعلام شده است؛ درحالی‌که آرای نفر اول ۱۴ هزار و ۵۶۰ رأی بود. در شورای شهر کرج نیز آرای باطله اول شده بود. تعداد آرای باطله در انتخابات شورا‌های کرج ۳۸ هزار و ۸۸۸ رأی است که حدود ۱۶ هزار رأی بیش از آرای نفر اول این شهر است.