نکته سنج:خامنه‌ای ویروسی خطرناک‌تر از کرونا برای ایران، منطقه و جهان

khamnehy virus متوهمان رجزخوان: ا. خامنه‌ای

   «... شما باور نمی‌کنید، آدم‌هایی که بر حکومت حاکم شدند -از سال ۵۷- متاسفانه خیلی‌هاشان اذهان پیچیده‌ای نداشتند؛ اگر بخواهم با جرات صحبت کنم مثل پزشکی می‌ماند؛ پزشک در ایران زمان شاه متخصص بود اما کمبود پزشک داشتیم؛ ولی علم پزشکی و پزشکان ما بسیار حاذق بودند. علتش این بود که جذب در رشته‌ی پزشکی در دانشگاه‌ها ساده نبود و تنها افراد باهوش می‌توانستند این رشته را بخوانند. اما الان من شنیده‌ام که ۵۰ درصد رشته‌ی پزشکی به بورسیه‌ها تعلق گرفته، یعنی ۵۰ درصد با پارتی می‌آیند؛ این ۵۰ درصد آیا بالا سرشان در مطب‌شان می‌نویسند که با پارتی آمده‌ام؟ الان اکثرا در مسایل پزشکی دچار مشکل می‌شوند، آدم‌ها از دست می‌روند؛ نزد پزشک می‌روند و مشکل‌شان درست تشخیص داده نمی‌شود،ممکن است فردا یک مشت آدم کودن بچه‌های شما را مداوا کنند. من به جرات می‌گویم که این وضعیت در حاکمیت هم رخ داد؛ یعنی در حاکمیت هم کسانی که مدیر شدند از آن شایستگی‌های لازم برخوردار نبودند و چون صلاحیت نداشتند و تاثیرگذار هم هستند؛ هزینه سازند! مثلا همین اظهارات فرماندار قلعه حسن خان در اتفاقات آبان ماه؛ بیشتر شبیه به یک آدم لات است و حرف زدنش اصلا مثل یک آدم مسئول شایسته نیست.

   آنهایی هم که کمی صلاحیت داشتند تصفیه شدند. ممکن است فکر کنید که چون خودمان آمدیم کنار دیگران را زیر سوال می‌بریم؛ نه! جنس صحبت من به این دلیل نیست. ما تنها در مجموعه‌ی خودمان کار نکرده‌ایم؛ با مجموعه اطلاعاتی‌های سپاه و ارتش و ستاد فرماندهی کل قوا و... هم کار کرده‌ایم، با وزارت خارجه و وزارت کشور و جاهای مختلف همیشه رابط من بودم و با ساختار و آدم‌ها و... آشنا بودم و شناختم ضعیف نیست؛ اما می‌بینم که هیچکدام از این آدم‌ها دیگر نیستند و رفته‌اند؛ می‌روم و با یک آدم جدید صحبت می‌کنم و نمی‌توانم با او ارتباط بگیرم؛ گیرندگی‌اش ضعیف است».

   بخشی از گفتگوی مامور باسابقه وزارت اطلاعات در بخش نفاق با معصومه رشیدیان از خبرگزاری انصاف نیوز

   «...من به دهه طلایی انقلاب باور ندارم زیرا معتقدم کارنامه جمهوری اسلامی در رعایت حقوق مخالفان حتی در آن دهه قابل قبول نیست. اما به دوران طلایی بهمن ۵۷ تا خرداد ۶۰ ( زمان کودتای نظام بر ضد اولین رییس جمهور ایران ، ابوالحسن بنی‌صدر )،باور دارم زیرا فقط در آن دوران سه حق اساسی شامل «آزادی اندیشه/بیان/قلم/مطبوعات»، «آزادی تشکل/تجمع/تحزب» و «آزادی انتخابات» در اوج خود قرار داشت و حتی جنگ و تجزیه طلبی و ترورهای فرقان نیز نتوانست آن را به زیر کشد.

تنها بعد از تروریسم کور و گسترده فرقه رجوی بود که با کمال تأسف انسدادگرایی امکان قدرت‌نمایی یافت و بعد از یک دهه در سال ۱۳۷۰ با نظارت استصوابی رسمیت یافت و شد آنچه نباید بشود. راه نجات ایران را نیز بازگشت به آن دوره طلایی و تأمین حقوق اساسی همه ایرانیان با هر گرایش فکری و سیاسی می‌دانم».

   بخشی از گفته‌های مصطفی تاجزاده،این یادداشت همزمان در سی‌وچهارمین شماره هفته‌نامه صدا مورخ ۳ اسفند ۱۳۹۸ منتشر شده است.

   دو بخش فوق نشان می‌دهد که از خرداد سال 60 وضعیت به گونه‌ای دیگر رقم خورد و کشتار آغاز شد و جوانان و مبارزان دوران انقلاب را به شدت سرکوب نمودند و به جای آنها از افرادی کم هوش، کند ذهن، متوهم و رجز خوان و... استفاده شد و با به قدرت رسیدن خامنه‌ای، این قشر کند ذهن و رجز خوان تنومندتر گردید و سرکوب‌ها تا حد خیانت و جنایت و تجاوز و قتل در زندان‌ها وترور نویسندگان و سیاسیون شدت یافت و روز به روز بر شدت آن افزوده شد و فاصله با مردم بیشتر گشت، تا کنون که خامنه‌ای خود را با پیامبر (ص) مقایسه می‌کند و دشمنان خود را از انس و جن می داند و سردار سرلشکر (یک روزه)، غرق در توهم و رجز خوانی (حسین سلامی)، دستاوردهای دروغین علمی را به رخ اندیشمندان و دانشمندان ایران و جهان می‌کشد به گونه‌ای که به جز حقارت و تمسخر عایدی دیگر ندارد و متاسفانه نه خامنه‌ای می‌تواند درک کند که مردم در باره او چگونه می‌اندیشند و نه سرداران برگزیده او. از قرار، در ایران 90 تا 95 درصد یک جور می‌اندیشند و 5 تا 10 درصد طرفدار رژیم جور دیگر و زبان یکدیگر را هم نمی‌فهمند.

     در شرایط کنونی و به خصوص بعد از جریانات سال‌های 97 و 98، خامنه‌ای دیگر اندک وزن و وقار ناشی از مسند ولایت مطلقه فقیه را ندارد و به مقامی نمادین و سمبلیک برای قشر کوچکی از سپاه و امنیتی‌ها و اطلاعاتی‌ها و نیز مفسدان اقتصادی وابسته تبدیل شده است؛ حمایت و پشتیبانی علما و برخی از نظامیان و امنیتی‌ها را که برای خود اعتباری قائلند را ندارد چه برسد به مردم که در هر تجمعی، شعار «مرگ بر خامنه‌ای، بر دیکتاتور، بر...» شعار اول است.

 

اول: رهبر متوهم، دروغگو و فریبکار

   با شیوع بیماری کوید -19 در ایران و جهان، به خوبی مشخص است که، در هر کشوری، مردم می توانند با قرنطینه کردن خود آسیب های وارده را کاهش دهند و به آزمایشگاه مراجعه و آزمایش کنند و اگر مبتلا هستند به مراکز درمانی مراجعه نمایند .

   اما در ایران، از ابتدای انقلاب، ام‌الویروسی فراگیر شد که به فرهنگ ایران و ایرانی را سخت آسیب رساند و می‌رساند؛ به گونه‌ای که بسیاری از ایرانیان به مسئله‌های مهلک مبتلی هستند که فرآورده خیالات توهم‌آمیز ولایت فقیه و ولی فقیه مطلقه هستند. مسئله‌ها برهم افزوده می‌شوند و ویرانی بر ویرانی می‌افزایند و مرگ بر مرگ.

   ویروس ولایت فقیه بر خلاف ویروس کرونا که بخش‌هایی از سیستم تنفسی را دچار مشکل ساخته و به تدریج ریه فرد مبتلا را الوده ساخته و او را دچار مسئله حاد تنفسی و قلبی و.. تا مرگ می‌رساند، ویروس ولایت فقیه به باورهای انسان حمله می‌کند و آنچنان آلوده‌شان می‌سازد که توجیه دروغ و فساد می‌شوند. به این ترتیب است که به تدریج جامعه فاسد می‌شود و آسیب‌های اجتماعی و انواع بیماری های روحی، روانی و جسمی پرشمار می‌شوند.

   ویروس ولایت فقیه زمانی پیدا شد که حسن آیت آن را طرح کرد. با آنکه خمینی آن را در نجف تدریس کرده بود، اما مردم ایران از آن هیچ نشنیده بودند در فرانسه هم خمینی از ولایت جمهور مردم صحبت کرد. تا مجلس خبرگان، ایرانیان فکر می‌کردند دین ضد قدرت دولت است و کار روحانیت حمایت از مردم در برابر دولت است. ولایت فقیه نه تنها مذهب شیعه را وارونه کرد، بلکه آن را توجیه گر قدرت کرد. نه تنها استبداد دولت، بلکه اعمال قدرت از بالا به پایین در سلسله مراتب اجتماعی را مذهب از خود بیگانه توجیه می‌کند. دروغ، پنهان سازی، فریب و دغلکاری و... کارهای عادی شدنه اند. برای رسیدن به پول و مقام و موقعیت، هرکاری جایز شده است. به همان نسبت که کیش شخصیت خمینی سبب می‌شد که او خود را جانشین خداو پیغمبر و امام بداند، بر قتل و غارت دست نشاندگان او بیشتر می‌شد. چون زورمداری چنین فاحش با اصولی در تضاد بود که او در فرانسه، در برابر دنیا، اظهار و بدانها متعهد شده بود، هم خودش گفت در فرانسه از راه مصلحت صحبت‌هایی کرده‌ام و نسبت به آنها متعهد نیستم و هم خامنه‌ای گفت: موضع امام آخرین قول و فعل او است اگر چه با آنچه پیش از آن گفته در تناقض باشد!

   خمینی که خود را جانشین خدا و پیامبر و ائمه می‌دانست فریب و دروغ و سرکوب و بعد جنایت و خیانت را در دستور کار خود قرار داد و ملت ایران را گرفتار ویروسی نمود که همچنان در حال از بین بردن جوانان و مبارزان آزادیخواه ایران است، خمینی در «دهه طلایی» خود، اگر نگوییم به اندازه انفلوانزای اسپانیایی از مردم ایران کشت اما یک نسل ایرانی را در جنگ 8 ساله نفله کرد و هزاران نفر را اعدام و دهها هزار نفر را از ایران آواره کرد.

   جانشین بر حق او که دست کمی از جنایت پیشگی خمینی ندارد، از ابتدای حاکمیت همچو او خود را حتی بالاتر از خدا دانست و با توهماتی خاص، سخن از گفتگو با امام زمان در جماران می کرد و داستان به دنیا آمدنش و علی گفتنش، با تایید خواهرش، انتشار پیدا کرد. از سال 68 تا کنون همچون موریانه‌ به خوردن پایه‌های بنای ایران مشغول است. چون خود مرتکب جنایت برضد مردم شده‌است، به حمایت از جنایتکاران پرداخت و به دلیل خائن بودنش، حامی خائنان گشت و به دلیل دروغگو بودنش حامی دروغگویان شد و به علت فساد حامی مفسدان حاکمیت گشت و «النصر بالرعب» و «آتش به اختیار» را وسیله توجیه جنایت‌کاری دﮊخیمان و شکنجه گران و تروریست‌های خود کرد.

   خامنه‌ای در طول حاکمیت خود هزاران نفر را دستور به قتل، ترور و اعدام داد و به دلیل دخالت در کشورهای دیگر، مسئول مستقیم گرفتارکردن ایران در 10 جنگ و بخشی از جنایت‌های انجام گرفته در عراق، سوریه، یمن، لبنان و افغانستان و بحرین و ... بیش از هزاران تن را به کشتن داد به نام هلال شیعی و یا صدور انقلاب و «مبارزه با امریکا و اسرائیل» ایران را گرفتار وضعیتی کرده‌است که اینک دارد: تنها بلحاظ فقر، از 50 تا 70 درصد مردم، بنابر برآوردها رﮊیمی‌ها، گرفتار آنند.

   خامنه‌ای روز چهارم اسفندماه و در پی برگزاری انتخابات مجلس، ا بیماری کوید – 19 را «بیماری» کذایی خواند و آن را یکی از بهانه‌های دشمنان در رسانه‌های اجتماعی و فضای مجازی برای کاهش میزان مشارکت در انتخابات شمرد.

   این در حالی بود که شخص او از 26 بهمن ماه و حتی قبل از ان،در قرنطینه بود و به کسی اجازه نزدیک شدن به او داده نمی‌شود. بار دیگر، در حاشیه کاشت نهال درخت، به مناسبت هفته منابع طبیعی، درباره شیوعِ کرونا گفت: کرونا بلای آن‌چنان بزرگی نیست،‌ دعای هفتم صحیفه سجادیه را بخوانید!

   اما بعد از آن هم که متوجه شد این ویروس به جان ایرانیان افتاده و کشتار راه انداخته است، سخن نابخردانه دیگری گفت: بیولوژیک است و توسط امریکا ساخته شده برای بکاربردن برضد ایران و چین!

   در تاریخ 22 اسفند ماه ،خامنه‌ای در حکمی برای سردار باقری نوشت: «این اقدام با توجه به قرائنی که احتمال حمله‌ بیولوژیکی بودن این رویداد را مطرح کرده، می‌تواند جنبه‌ رزمایش دفاع بیولوژیک نیز داشته و بر اقتدار و توان ملی بیافزاید.»

   اما اقتدار و توان ملی خامنه‌ای یکی دو روز بیشتر طول نکشید و تمام شعارها و خواسته های قرارگاه مخصوص امام رضای سردار باقری به گل نشست همانگونه که بسیج 300 هزار نفری سعید نمکی از ترس رویارویی مردم با نیروهای بسیجی مراجعه کننده به درب خانه ها، فراموش شد.

   خامنه‌ای، روز یکشنبه سوم فروردین، در یک سخنرانی تلویزیونی، با رد پیشنهاد کمک آمریکا برای درمان مبتلایان به ویروس کرونا در ایران گفت: «شما آمریکایی‌ها متهم هستید، این ویروس را ایجاد کرده‌اید.»

   او با تأکید بر این که نمی‌داند «این اتهام چقدر حقیقی است»، ادامه داد: «اما ممکن است دارو شما وسیله‌ای برای گسترش و ماندگاری بیشتر این ویروس باشد و مانع تمام شدنش شود.»

   او همچنین گفت: اگر آمریکا کسی را به عنوان درمان‌کننده و پزشک به ایران بفرستد، او قصد دارد «اثر عملی سمی را که تولید کرده‌اند از نزدیک ببیند، تا اطلاعات خودشان را تکمیل کنند و دشمنی خودشان را بیشتر کنند

   او همچنین گفت که خود آمریکا با «کمبود‌های وحشت‌آور» دارو و تجهیزات پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا مواجه است

     خامنه‌ای در ادامه از خرافات و تئوری توطئه در مورد کرونا استفاده کرد. او دامنه دشمنان حکومت خود را به اجنه و عالم غیب گسترش داد و در سخنانی عجیب که با سرعت از خروجی تمامی خبرگزاری‌ها حتی سایت خود او حذف شد، گفت: «ما دشمن زیاد داریم در قرآن خدای متعال می فرماید که وَ کَذالِکَ جَعَلنا لِکُلِّ نَبِیٍّ عَدُوًّا شَیاطینَ الاِنسِ وَ الجِنّ، دشمنانی، هم دشمنان جنی هم دشمنان انسی وجود دارند و اینها به هم کمک هم می‌کنند، سیستم‌های اطلاعاتی خیلی از کشورها علیه ما با همدیگر همکاری می‌کنند.»

   بنا به آیه فوق‌الذکر خامنه‌ای خود را با پیامبر مقایسه می‌کند و دشمنانش را از جن و انس می‌داند .

   گفتنی است که قبل از خامنه‌ای، تعدادی از سرداران کند ذهن و کم هوش سپاه نیز ویروس کرونا را بیولوژیک خوانده بودند:

● امیر عبداللهیان، «شاید بعدا مشخص شود کرونا جنگ بیولوژیک آمریکا علیه رقبایش بوده است.»

● غلامعلی جعفرزاده، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس، بر قول رفیقش مهر تایید زد و گفت:«روند همه گیر شدن ویروس کرونا در سایه تحریم ظالمانه عادی نیست و آن را نوعی حمله بیولوژیک از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌دانم.»

● غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل در مصاحبه‌ای در پاسخ به این سئوال که احتمال اینکه کرونا یک سلاح بیولوژیک باشد چقدر است گفت به طور قاطع نمی‌شود گفت که این ویروس، یک سلاح بیولوژیکی است ولی بخش زیادی از این ویژگی‌ها را دارد که مطالعه روی آن نیازمند زمان است. یکی از اقداماتی که باید انجام دهیم این است که سیستم تشخیص‌مان را هم به لحاظ ابزار و هم به لحاظ مهارت ارتقا دهیم.

● حشمت‌الله فلاحت‌پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز شیوع ویروس کرونا در چین و ایران را حاصل حمله بیوتروریستی دانست و مقامات آمریکایی را به دروغگویی در مورد آمادگی کمک به ایران برای مقابله با شیوع این بیماری متهم کرد و گفت: «ترامپ و پومپئو درباره کرونا دروغ می‌گویند زیرا کرونا یک عامل عادی بیماری نیست بلکه بیوتروریسمی است که در کشورهای ایران و چین توزیع شده و نباید این موضوع را نادیده گرفت.»

● سردار سلامی، گزافه گوی سپاه پاسداران، گفت: این ویروس ممکن است محصول تهاجم بیولوژیکی آمریکا باشد که در ابتدا در چین و سپس در ایران و سایر نقاط دنیا شیوع پیدا کرده.

● حسن عراقی‌زاده، سخن‌گوی قرارگاه مبارزه با کرونا در ستاد کل نیروهای مسلح مدعی حمله بیولوژیک توسط امریکا شد و گفت: «در این باره برخی شواهد و احتمالات وجود دارد که باید بر اساس آن‌ها قضاوت کرد. همه ما می‌دانیم که امریکا در برخی کشورها آزمایشگاه‌هایی دارد که درباره انواع ویروس‌ها آزمایش‌های بیولوژیک و مهندسی ژنتیک انجام می‌دهند.»

   وقتی سخن از برپایی قرارگاه نظامی برای مقابله با کورنا شد حسین سلامی (سردار رجز خوان) به میدان آمد و گفت: ( گزارش سپاه‌نیوز، دوشنبه 16 مارس 2020، با حضور در قرارگاه پدافند زیستی و مرکز فرماندهی و کنترل سپاه، از طریق ویدئوکنفرانس، در ارتباط با فرماندهان درباره آخرین وضعیت کرونا) «سپاه برای مقابله با کرونا، در کنار دانشگاه علوم پزشکی، آرایش جنگی گرفته است، بیمارستان بقیة‌الله با بیشترین تخت کرونایی در کشور به مداوای بیماران می‌پردازد و یکی از بزرگترین آزمایشگاه‌های تشخیص ویروسی را در اختیار دارد».

   او در ادامه مدعی شد که سپاه پاسداران، کارها را بر اساس گسترش جغرافیایی تطبیق داده و به شرایطی رسیده که امروز برای مهار این پدیده خود را بازیابی کرده و پروتکل‌ها را برای مواجهه با این موضوع به دست آورده‌ است.

   به همین دلیل بود که با وجود ورود پزشکان بدون مرز به ایران جهت کمک به بیماران ویروس کرونا و نصب بیمارستان صحرایی در بیمارستان امین اصفهان، وهاب زاده معاون وزیر بهداشت گفت که نیازی به این تجهیزات نیست و آنان را از کشور اخراج کردند زیرا فرمان آمده بود که نباید اطلاعات بیماران ایرانی از جنبه تعداد و فوت شدگان به دست بیگانگان بیفتد .

ادامه دارد.