کشف ۴۰۰۰ میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی طی روز گذشته

ehtekar ghachaghفرمانده قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از کشف انواع جرایم اقتصادی به ارزش بیش از چهار هزار میلیارد ریال در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار سهراب بهرامی در این باره اظهار کرد: در راستای ادامه اجرای طرح‌های مقابله با انواع جرایم اقتصادی، کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی محل‌های دپو و مراکز توزیع کالاهای قاچاق را شناسایی و با همکاری سایر رده‌های انتظامی و مرزبانی در بازدید و بازرسی از مراکز توزیع عمده کالا و نشانگاه‌های اقتصادی، انواع کالاهای قاچاق، احتکاری و ... را طی ۲۴ ساعت گذشته در کشور کشف کردند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کشفیات ذکر شده را بیش از چهار هزار و ۳۸۷ میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این راستا تعداد ۳۴۹ متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

در پایان رئیس قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی (امین) با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه در جرایم اقتصادی به عنوان یکی از مهم‌ترین سیاست‌های این پلیس در ایام سال، خصوصاً ایام نوروز و ماه مبارک رمضان است، از هموطنان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه جرایم اقتصادی، قاچاق کالا و ارز، موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع: ایلنا