معاون امور زنان رئیسی خطاب به دختران ۹ ساله: از حالا برای تشکیل خانواده برنامه‌ریزی کنید

khazali ensiehانقلاب اسلامی درهجرت: کودک همسری از ناهنجاری های اجتماعی و نقض حقوق کودکان است که در برخی کشورها و جوامع رشد نیافته رواج دارد و منجر به اثرات مخرب بر روح و روان کودک قربانی آن می گردد. درایران امروز تحت حاکمیت ولایت مطلقه فقیه حقوق شهروندان از جمله حقوق کودکان به طور مستمر نقض میشود.

به گزارش بهار نیوز معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوی در آیین روزه اولی‌ها دختران مدرسه ایران دختران دانش آموز اظهار کرد: از اکنون برای زندگی و خانواده‌ای که می خواهید تشکیل دهید، برنامه ریزی داشته باشید تا پرورش دهنده شهید سلیمانی‌ها باشید.

انسیه خزعلی در آیین روزه اولی‌ها دختران مدرسه ایران واقع در منطقه ۵شهر تهران که هنگام اذان مغرب برگزار شد، خطاب به روزه اولی‌های اظهار کرد: شما به بارگاه و میهمانی خدا دعوت شده‌اید و خداوند شما را شایسته دانسته تا به محضرش بروید و تکلیف‌هایی را به دلیل شایستگی‌تان برای شما قرار داده است.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری افزود: شما دختران، باید برای خود آینده‌ای زیبا را رقم بزنید و از اکنون برای زندگی برنامه ریزی داشته باشید تا پرورش دهنده شهید سلیمانی‌ها باشید. شما که می‌خواهید سلیمانی باشید، پرورش دهنده سلیمانی هم خواهید بود.

معاون امور زنان رییس جمهور خطاب به دختران ۹ ساله: از حالا برای تشکیل خانواده برنامه‌ریزی کنید.وی خطاب به دختران دانش‌آموز روزه اولی گفت: امروز آمده‌ام برای شما دعا کنم تا روح‌های پاک و دل‌های صاف شما کمک کند که این کشور و مملکت به سرانجام و آینده‌ای درخشان نزدیک شود. از خدا می‌خواهم حالا که ما را به درگاه خود دعوت کرده به ما توفیق دهد تا از الگوهای زیبایی همچون دختر پیامبر به خوبی پیروی کنیم.وی در پایان از مسئولان آموزش و پرورش که برنامه مذکور را تدارک دیدند تشکر و قدردانی کرد.