چرا فارغ‌التحصیلان دانشگاه امام صادق در عرصه‌های مدیریتی پرشمارند؟

Daneshgah-Emam Sadegh

رییس دانشگاه امام صادق (ع) با بیان این‌که یکی از کارکردهای اصلی این دانشگاه تربیت نیرو برای نظام است، اظهار کرد: خوشحال هستیم که دانشگاه امام صادق (ع) در این زمینه به توفیقات خوبی دست پیدا کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به سوالی در ارتباط با حضور پرشمار فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در عرصه‌های مدیریتی به خصوص عرصه‌های مدیریت میانی کشور در دولت سیزدهم تصریح کرد: مقام معظم رهبری دو کارکرد اصلی برای دانشگاه امام صادق (ع) تعیین کرده‌اند و این دانشگاه براین اساس تاسیس شده است؛ کارکرد اول تولید علوم انسانی اسلامی و کارکرد دوم تربیت نیرو برای نظام است.

وی اضافه کرد: ما خوشحال هستیم که در حوزه مورد اشاره دانشگاه به توفیقات خوبی دست پیدا کرده است.

سعدی افزود : در همه دولت‌ها برحسب اقتضا و درخواستی که وجود داشته فارغ‌التحصیلان این دانشگاه ایفای نقش کرده‌اند و طبیعی است که در یک دولتی اقتضاء وجود و ورود بیشتر فارغ‌التحصیلان ما باشد. علی‌القاعده ما در یک سطح گسترده‌ای این موضوع را شاهد هستیم و این در راستای ماموریت دانشگاه است.

وی در پاسخ به این سوال که به عنوان یک فرد بیرونی از عملکرد فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در عرصه‌های مختلف مدیریتی راضی هستید یا نه؟ اضافه کرد: رضایت‌ نسبی است و در یک حوزه‌هایی رضایت هست ولی این‌که این به معنای آخر کار و سقف رضایت باشد نه‌خیر.

رییس دانشگاه امام صادق تاکید کرد : علی‌القاعده در حوزه‌های تجربه و اجرا باید این رضایت بیشتر باشد.