حضور ..۳ سلبریتی زن روسی در ایران برای تبلیغ حجاب با پول مردم ایران

 hejabe rusiانقلاب اسلامی در هجرت : گویا دیکتاتوری مثل پوتین قصد دارد به هر وسیله ای که شده حتی تظاهر و ریا و تزویر به  یاری دیکتاتور دیگری چون خامنه ای و نظامش  بشتابد !

خامنه ای  تجاوزو حمله  پوتین به اوکراین را تحسین میکند و پوتین " مبلغ حجاب " به ایران ارسال میدارد ! درماندگی نظام ولایت فقیه را  از مقاومت زنان ایران را ببین که اکنون دست بدامان سلیبرتی های  نوع روسی شده برای ترویج حجاب اجباری.

 

خبر :سیصد سلبریتی روس توسط زنی با نام "کریستینا " تحت عنوان تبیلغ گردشگری در ایران و مبارزه با ایران هراسی به ایران می آیند و تصاویر خود را با لباس های رنگی، چادر رنگی و روسری های رنگی در فضای مجازی منتشر می کنند می توان گفت، تبلیغ «حجاب» یکی از اهداف سلبریتی های روس در ایران است.

انتشار تصاویر زنان روسی با لباس های رنگی در فضای مجازی با واکنش هایی روبرو شده است یکی از کاربران فضای مجازی نوشته «زنان ایرانی از پوشیدن لباس های رنگی در محافل رسمی محروم هستند اما روس ها تحت عنوان تبلیغات از این فضا استفاده می کنند»

در میان انتقاد ها باشگاه خبرنگاران جوان نزدیک به صدا و سیما درباره سلبریتی های روس نوشته است: «در حالی که دنیای غرب در حال اسلام‌هراسی است و چهره مخدودشی از ایران به جهانیان نشان می‌دهد، یک بانوی روسی به همراه همسرش به منظور مبارزه با ایران هراسی، جمعی از هنرمندان و افراد تأثیرگذار روسیه را با ایرانِ واقعی آشنا می‌کند.

متاسفانه خبرگزاری امنیتی وابسته به صدا و سیما اشاره ای به هزینه دهها میلیاردی حضور این زنان در ایران نکرده است. البته مسلم است این هزینه هر چقدر که باشد از جیب مردم ایران است.


در این رابطه