کلاس‌های دانشگاه شریف تا اطلاع ثانوی «مجازی» شد

 Daneshjuyan-sharifانقلاب اسلامی در هجرت : بعد از حمله وحشیانه دیشب 10 مهر 1401 به دانشجویان دانشگاه شریف، که در دید مردم ایلغار کوی دانشگاه در تیر ماه 1378 را تداعی می کند، و حمایت مردم در جلو درب دانشگاه شریف و سر دادن :دانشجو را آزاد کن"، خبرگزاری فارس نوشت دانشجویان دانشگاه شریف بازداشت شدند و رسول جلیلی رئیس دانشگاه شریف در مصاحبه با همین خبرگزاری گفت
فضای دانشگاه شریف آرام است و دانشجویی در این دانشگاه حضور ندارد، گفت: تمام دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه در خوابگاه‌ها مستقر شده‌اند و جوی آرام در دانشگاه برقرار است!
اعتماد نیوز نشریه وابسته به اصلاح طلبان گویی دیشب در دانشگاه شریف حمله وحشیانه ای به دانشجویان صورت نگرفته، کلمه ای در باره دانشگاه شریف ننوشت جز باز پخش خبر ایسنا که کلاسهای دانشگاه شریف مجازی شدند.

بگزارش ایسنا دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد؛ کلیه کلاس‌های درس از روز دوشنبه مورخ ۱۱ مهرماه به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که کلیه کلاس‌های درس دانشگاه صنعتی شریف از امروز دوشنبه مورخ ۱۱ مهر تا اطلاع ثانوی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، بنا بر تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی شریف، تردد دانشجویان دکتری به دانشگاه بلامانع و تردد دانشجویان کارشناسی‌ارشد منوط به تایید درخواست ایشان از طریق سامانه آموزش است.
دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که با توجه به وقایع اخیر و ضرورت محافظت از دانشجویان و کاهش نگرانی‌ها، کلیه کلاس‌های درس از روز دوشنبه مورخ ۱۱ مهرماه به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.