محمد حسین صفار هرندی: چرا در این فتنه همه تیرها به سمت رهبری نشانه رفته است؟

Jonbeshe Madani خبرگزاری تسنیم: صفار هرندی با بیان اینکه خون های به ناحق ریخته شده شهدای امنیت، بی پاسخ نخواهد ماند و برکات فراوانی برای ملت بزرگ ایران خواهد داشت، گفت: فتنه این روزها حاصل وحشت دشمن از قدرت ایران اسلامی است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دامغان، محمد حسین صفار هرندی در مراسم بزرگداشت ٣ شهید والامقام مدافع امنیت، آرمان علی وردی، سلمان امیر احمدی و محمد جواد رحیمی که به حضور نورانی پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس به میزبانی مسجد امام هادی (ع) شهرک انقلاب این شهر برگزار شد، به تبیین جایگاه شهدا و فرهنگ جهاد و شهادت و ابعاد مختلف فتنه اخیر پرداخت و اظهار داشت: حضور در محافل شهدا نشانه هوشمندی معنوی و انقلابی است.
 
وزیر اسبق فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ۳۴ سال از پایان جنگ ٨ ساله گذشته است، ما هرگز عزیزی که مقداری از استخوان‌ های او را آورده اند، نمی‌ شناسیم، اما می آییم تا بگوییم در اهلیت شما شهدای عزیز هستیم؛ افزود: وصیتنامه، خاطرات و تصاویر بجا مانده از شهدا را می خوانیم و می بینیم، آنها به روشنی می گویند که برای چه رفتند.
 
وی خاطرنشان کرد: در تمام وصیت نامه های شهدا به دست بر نداشتن از دامان ولی فقیه زمان و حمایت از ولایت توصیه شده است؛ این یکی از رموز نورانی این راه هدایتگر است، به واقع شهدا مردانه پای حرف و هدفشان ایستادند و به قول سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تا کسی شهید نباشد شهید نمی شود.
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شهدایی همچون آرمان علی وردی و سلمان امیراحمدی از جنس آرمان‌ های نورانی شهدای کربلا هستند، تصریح کرد: یک سؤال بسیار مهم این است که چرا در این فتنه همه تیرها به سمت رهبری نشانه رفته است و دهان ها وقتی گشوده می شود هرزه گی هایی می بینیم و الفاظ رکیکی می شنویم که تابحال سابقه نداشته است.
 
صفار هرندی با اشاره به اینکه دشمن نمی تواند وحدت و یکپارچگی نژادهای ایرانی را حول محور اسلام و ولایت تحمل کند، گفت: اینکه ایرانی هر روز به حوزه های نفوذ و اقتدار ابرقدرت ها وارد می شود و آنها را بیرون می راند، برای آنها قابل تحمل نیست به عبارت دیگر فتنه این روزها حاصل رعب و وحشت دشمن از قدرت شما است.
 
وی با بیان اینکه فتنه اخیر خسارات زیادی را در حوزه امنیت، سرمایه گذاری و اعتبار جهانی به کشور تحمیل می کند و جوانان ما باید به دور از هیجان زدگی این مسئله را درک کنند، افزود: دشمنان می دانند نمی توانند حکومت جدیدی را در ایران مستقر کنند، آنها به دنبال رفاه مردم ما نیستند بلکه خواهان هرج و مرج در ایران هستند؛ کسانی که به وضوح ژن ایرانی را خطرناک عنوان و فیلم هایی نظیر ۳۰۰ را ساختند، اکنون خود را حامی ملت و تمدن ایرانی معرفی می کنند. 

در این رابطه