دستکم یازده تجمع اعتراضیدر روز گذشته برگزار شد

 eterazat-2

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه بیست و هشتم فرودین ماه، جمعی از بازنشستگان مخابرات در مقابل ساختمان مرکزی مخابرات شهرهای کرمانشاه، بجنورد، اهواز، کرج، گرگان، اصفهان، تهران و زنجان، شماری از پرستاران استان قزوین در مقابل ساختمان استانداری، تعدادی از بازنشستگان صدا و سیما در تهران و شماری از والدین و مردم معترض به مسمومیت سریالی دانش آموزان در مقابل فرمانداری اهواز، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۴۰۲، جمعی از بازنشستگان مخابرات در استان های مختلف تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع بازنشستگان معترض مخابرات در استان های کرمانشاه، خراسان شمالی، خوزستان، البرز، گلستان، اصفهان، تهران و زنجان در مقابل ساختمان های مرکزی مخابرات برگزار شده است.

مطالبات این معترضان اجرای کامل و بدون تنازل آیین نامه استخدامی و پرسنلی مصوب سال ۸۹ شرکت مخابرات گزارش شده است.

تجمع اعتراضی شماری از پرستاران استان قزوین

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۴۰۲، جمعی از پرستاران استان قزوین تجمع اعتراضی برگزار کردند.

تجمع این افراد در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان با سردادن شعارهایی در مقابل ساختمان استانداری برگزار شد. تجمع اعتراضی بازنشستگان صدا و سیما

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه، شماری از بازنشستگان صدا و سیما در مقابل مسجد بلال تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بر اساس این گزارش، این تجمع در اعتراض به مشکلات معیشتی و عدم رسیدگی به مطالباتشان صورت گرفته است.

تجمع اعتراضی والدین و مردم معترض در اهواز

به گزارش کانال شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، امروز دوشنبه بیست و هشتم فروردین ماه، شماری از والدین و مردم معترض در اعتراض به تداوم مسمومیت سریالی دانش آموزان در مقابل ساختمان فرمانداری اهواز دست به تجمع اعتراضی زدند.