در روز گذشته دستکم هفده تجمع اعتراضی برگزار شد

eterazate kargaran

خبرگزاری هرانا –  دوشنبه هشتم خرداد، شماری از بازنشستگان مخابرات در استانهای خوزستان، کرمانشاه، ایلام، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، کردستان، لرستان، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، اصفهان و فارس در مقابل ساختمان مخابرات، جمعی از کارگران مجتمع گندله سنگ آهن سازی مادکوش بندرعباس در مسیر ورودی به جاده‌ فولاد مادکوش، گروهی از کارگران مجتمع نفلین سینیت کلیبر برای دومین روز متوالی در محوطه این مجتمع، جمعی از کارکنان رسمی شرکت بهره‌ برداری نفت و گاز غرب واقع در استان ایلام در مقابل ساختمان این شرکت، شماری از دامداران شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی دام گستر فشافویه در محوطه این مجتمع و جمعی از مستاجران در مقابل استانداری کرمانشاه، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز دوشنبه هشتم خردادماه، شماری از کارگران مجتمع گندله سنگ آهن سازی مادکوش بندرعباس در مسیر ورودی به جاده‌ فولاد مادکوش دست به تجمع اعتراضی زدند.

این تجمع در اعتراض به عدم دریافت حقوق و چهار ماه معوقات مزدی این کارگران صورت گرفت. تجمع اعتراضی کارگران مجتمع نفلین سینیت کلیبر

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه هشتم خردادماه، گروهی از کارگران مجتمع نفلین سینیت کلیبر در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات خود، برای دومین روز متوالی در محوطه این مجتمع دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع این کارگران “در اعتراض به عدم انعقاد قرارداد و معوقات مزدی و بیمه ای” صورت گرفته است.

تجمع اعتراضی کارکنان شرکت بهره‌ برداری نفت و گاز غرب در استان ایلام

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه هشتم خردادماه ۱۴۰۲، جمعی از کارکنان رسمی شرکت بهره‌ برداری نفت و گاز غرب واقع در استان ایلام در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل ساختمان این شرکت تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس این گزارش، عدم اجرای ماده ۱۰ قانون وزارت نفت یکی از دلایل برگزاری این تجمع بوده است.

تجمع اعتراضی بازنشستگان مخابرات در شهرهای مختلف

به گزارش هرانا، امروز دوشنبه هشتم خردادماه، شماری از بازنشستگان مخابرات در استانهای کرمانشاه، ایلام، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، کردستان، لرستان، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، مازندران، اصفهان و فارس در مقابل ساختمان مخابرات با برگزاری تجمعات اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

این تجمعات در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات این بازنشستگان صورت گرفت. تجمع اعتراضی دامداران شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی دام گستر فشافویه

به گزارش ایلنا، امروز دوشنبه هشتم خرداد، جمعی از دامداران شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی دام گستر فشافویه در محوطه این مجتمع تجمع اعتراضی برگزار کردند.

براساس این گزارش، این تجمع در اعتراض به لغو پروانه‌ های تاسیس و بهره برداری و عدم تمدید از سوی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تهران صورت گرفته است.
تجمع اعتراضی جمعی از مستاجران در مقابل استانداری کرمانشاه

به گزارش شورای بازنشستگان ایران، امروز دوشنبه هشتم خرداد، شماری از مستاجران در مقابل استانداری کرمانشاه دست به تجمع زدند.

این تجمع در اعتراض به گرانی اجاره خانه ها صورت گرفت.