پیام مهم هنیه به کشورهای عربی و اسلامی

hanieh ismaiel

رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس در پیامی مکتوب در واکنش به انفعال کشورهای اسلامی و عربی در قبال جنایت‌های اشغالگران صهونیست علیه مردم غزه خطاب به رهبران آنها افزود: چقدر باید خون فلسطینی ریخته شود تا اقدامی کنید.
وی تأکید کرد:این جنایتکاران تفاوتی میان هیچ کسی در غزه قائل نیستند و اعم از زن و کودک و سالخورده را قتل عام می‌کنند.
وی افزود که اشغالگران با این جنایت‌ها "صفحه ای ننگین و شرم آوری مالامال از خونریزی در تاریخ ثبت کردند. هنیه گفت کرد که مجاهدان مقاومت فلسطین خواب و امنیت را از اشغالگران خواهند گرفت و هر اندازه هم طول بکشد اما اجازه نخواهند داد آن‌ها احساس امنیت کنند تا این که ملت ما و فرزندان فلسطین در امنیت، آزادی و حاکمیت بر سرزمین خود زندگی کنند.
رئیس دفتر سیاسی حماس با انتقاد از بی‌تحرکی کشورهای عربی و اسلامی خطاب به رهبران این کشورها گفت: رهبران کشورهای عربی و اسلامی! چه اندازه نیاز دارید که خون ریخته شود و کشتار صورت گیرد تا به خاطر خدا خونتان به جوش آید و موضعی تاریخی در مقابل قتل عام کودکان، زنان و سالخوردان غزه بگیرید.
هنیه همچنین خطاب به کشورهای غربی گفت: به غربِ مدعی حقوق بشر اما شریک در قتل عام و ریختن خون بی‌گناهان از ملت‌مان می‌گویم که با مواضع خود در حمایت از جنگ نسل کشی در غزه برای همیشه از انسانیت سقوط کردید و دیواری میان خود و ملت‌های عربی و اسلامی ایجاد کردید که تا ابد الدهر فرو نخواهد ریخت.
منبع: ایرنا