شهادت سرور آزادگان جهان و یارانش به همه آزادگان جهان تسلیت باد

emam hosein

سایت انقلاب اسلامی در هجرت : شهادت سرور  آزادگان امام حسین(ع)  را به همه آزادگان جهان تسلیت میگوییم .
صد افسوس در کشور ما ایران پیام حسین و یاران با وفایش که همه متعهد به شرف و انسانیت و اخلاق و حقوق انسانی بودند  و برای عدالتخوای و مخالفت با ظلم بپا خواستند توسط نظامی ولایت فقیه که در رفتار و فساد یزیدیان زمان محسوب میشوند به تحریف چهره و پیام شهدای کربلا کمر بسته است.و تاسوعا و عاشورا را بدل به نمایشی مضحک و کارناوالی برای انحراف اذهان مردم وسرگرمی  و تحریک صرفا احساسات مردم و سرپوش نهادن بر ظلم روزمره حاکمان به خود مردم کرده است  و صداوسیما ی نظام نیز نقش بسیار مهمی را در این زمینه ایفامینماید. بخش غالب تاسوعا و عاشئرا مداحی و شعرهای مبتذل است.
امام حسین (ع) در شب عاشورا به یارانش فرمود
هر کس از شما حق الناسی به گردن دارد برود و آن حق را ادا کند که خداوند شهادتش را نپذیرد.
او به جهانیان فهماند که حتی شهید شدن در راه خدا در کربلا بالاتر از رعایت حق الناس نیست.
امید که قدرت درک این امر را داشته باشیم که محرم وزندگی و  شهادت امام حسین و یارانش تمرین خوب زیستن است نه خوب گریستن.تمرین آزادگی و عدم تحمل وسکوت در مقابل ظلم فساد است و با الگو قرار دادن آین شهادت دهندگان به ماهیت پیام آنان تاسی نماییم.
از امام علی (ع) نقل است که : «زمانی  اسلام هم چون پوستینی وارونه خواهد شد که بیرونش خشن و درونش نرم و لطیف است». اکنون نظام ولایت فقیه در از خود بیگانه کردن دین و خشونت طلبی را مایه دین جلوه دادن ، مصداق همین سحن منسوب به امام علی (ع) است.