نکته بین: سپاه چرا بذرباش فاسد را بعنون رئیس دیوان محاسبات تحمیل کرده‌است؟

bazr pashعباس نادران، فرزند سردار الیاس نادران، نزدیک به علی لاریجانی نیز در توئیتی انتصاب بذرپاش به سمت رئیس دیوان محاسبات را تصمیم سازمان اطلاعات سپاه دانسته است.
    با انتخاب تعجب بر انگیز دزد بچه اختلاس‌گری که از دوران احمدی نژاد، بخاطر مفتخوری هایش، زبان زد بود و تنها به دلیل دامادی علیرضا علی احمدی، وزیر اموزش و پرورش دوران احمدی نژاد، قدری از نظارت ها دور شده بود ، البته فرزند شهید بودنش نیز مزید بر علت نادیده گرفتن مفاسدش شده بود، اینک رئیس دیوان محاسبات شده‌است. وقتی مسئولیت ریاست بسیج دانشگاه شریف را بر عهده داشت، زمان دفن اجساد شهدای گمنام در دانشگاه، به همراه سعید حدادیان، آنچنان چماق کشی کرد که معروف شد و مدارج ترقی را زود پیمود.
     این دزد با سابقه که به مارکوپولو کوچولوی دولت احمدی نژاد معروف شده بود(به دلیل سفرهای فراوان خارج از کشور به همراه همسر و نزدیکان، گفته می‌شود نزدیک به 100 سفر خارجی در دوران احمدی نژاد در پرونده مبارزات انقلابی خود داشته است) و سال‌ها در هر مقامی اقدام به دزدی و اختلاس می کرد، چه در دورانی که در سایپا مسئولیت داشت و چه زمانی که رییس سازمان جوانان بود و چه در صداو سیما و شرکت خودرو سازی بهمن و نیز در ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد تعاون سپاه وشرکت توسکا و ...  او تقریبا در همه بنیادها و نهادهایی که دزد پرور و فساد آور هستند، عضویت یافته و جیب پر کرده است.
    نکته مهم و جالب این که این دزد و مختلس تنها برای دو سال پاداش خود در سایپای آن سالها، خود به خود 600 میلیون تومان پرداخت نمود. حالا این دزد از سوی دزدان حاضر  درمجلس، ریاست دیوان محاسبات یافته‌است. یعنی اینکه بررسی و نظارت بر عملکرد مالی دزدان را به دست دزدی دادند تا از حقوق ملت دفاع کند! مهم اینکه کسی معترض رونده های مالی، جعل مدرک تحصیلی و جعل سابقه کار او در مجلس نشد و تنها احمد توکلی خارج از مجلس اعتراضی در مورد طول مدت خدمت او داشت.
    با توجه به انتخاب ها و انتصاب های بسیار روشن اخیر باند سید ابراهیم رییسی و محمد باقر قالیباف در دو قوه کشور، احتمالا رییس جمهوری  بعدی هم کسی خواهد شد همانند این  دو.  چه بسا کسانی مانند بابک زنجانی برای وزارت نفت، مهرداد مسعودی برای وزارت اقتصاد و دارایی , ولی الله سیف رییس سابق بانک مرکزی که تنها اتومبیلش 65 میلیارد تومان قیمت دارد برای ریاست بانک مرکزی، غلامحسین محسنی اژه‌ای برای وزارت دادگستری و سردار عیسی شریفی برای شهرداری تهران و....برگزیده شوند تاتیم «انقلابیون» (یعنی کسانی که در ویرانی کشور و دزدی از کشور، افسانه شده اند) تکمیل گردد. خود بدزدند و نظارت کرده و خود محاسبه کنند  تا مبادا کسی از خورد و بردی آگاه شود و دزدی و فسادی را لو بدهد.

    با توجه به انتخاب مهرداد بذرپاش، نگارنده تلاش نمود تا نگاهی به مسئولان درجه اول نظام بیندازد و مشخص نماید که آیا انتخاب او به این مقام، مشکل آفرین خواهد شد یا اینکه هماهنگی های لازم را به وجود خواهد آورد.
     در زیر به برخی از مقامات ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره می‌شود:
● «حضرت آیةالعظمی» سید علی حسینی خامنه‌ای، رهبر انقلاب ، صاحب کلیه اموال غارت شده مردم و عامل ترور، قتل، اعدام، شکنجه، حبس مبارزان در طول سال های بعد از انقلابو به خصوص بعد از کسب مقام ولایت مطلقه فقیه
● «حضرت آیة الله» سید محمد حسینی خامنه، برادر ارشد سید علی خامنه‌ای و شریک در غارت اموال ملت ، رییس موسسه ملاصدرا و دخیل در سرکوب جوانان ایران
● سید محمد حسن خامنه‌ای، برادر کوچک سید علی خامنه‌ای ، پدر داماد حسین محمدی، شریک در غارت اموال ملت و شریک ابوالفضل میر علی، رییس صندوق ثامن الحجج و منوچهر متکی در شرکت پتروشیمی پولیتار ماه
● «حضرت آیةالله» سید مصطفی حسینی خامنه‌ای، فرزند مقام معظم رهبری، شریک در غارت اموال ملت با هماهنگی دکتر «حجةالاسلام» محمدی گلپایگانی، همسر خواهر خود
● «حضرت آیةالله» سید مجتبی حسینی خامنه‌ای، فرزند سید علی، شریک در غارت اموال ملت و از عوامل ترور ، قتل، دستگیری، اعدام ، شکنجه مبارزان و جوانان کشور
● «حجةالاسلام» سید مسعود حسینی خامنه‌ای، فرزند سید علی، از عوامل اختلاس، دزدی و شریک در سرکوب مردم ایران
● «حجةالاسلام» سید میثم حسینی خامنه‌ای، فرزند سید علی، شریک در غارت اموال ملت و سرکوب جوانان کشور
● «حضرت  آیةالله» غلامحسین محمدی گلپایگانی، پدر داماد سید علی خامنه‌ای و رییس دفتر او و شریک در غارت اموال ملت و دخیل در ترور ، اعدام، قتل و سرکوب جوانان کشور
● «حضرت آیةلله» عزیز الله  خوشوقت، مرحوم شد، پدر همسر سید مصطفی خامنه‌ای، شریک غارت اموال ملت و از اعضای شاخه فتوای قتل‌ سازمان ترور که یکی از جنایتهای دهشتناک «قتلهای زنجیره‌ای» بود.او از قبل همین خوش رقصی ها در جنایتها، مؤسسات و مراکزی را با پول ملت تاسیس نموده و  خانواده او مشکل ارتزاق ندارند.
● «حضرت آیةالله» محسن خرازی، پدر عروس خامنه‌ای و از عوامل شریک در غارت اموال ملت و سرکوب مردم ایران، او سال‌ها در کنار برادر خود اقا سید کمال خرازی و فرزندان اقا محمد باقر و اقا صادق بر بخش های مهمی از دارایی های ملت سایه اختلاس و خورد و برد را پهن کرده و مشغول مکیدن خون مردم هستند .
 
● غلامعلی حداد عادل، مشاور خامنه‌ای وپدر همسر سید مجتبی خامنه ای و شریک در خورد و برد اموال ملت. او به همراه خانم ماهروزاده همسر خود، رییس دایرةالمعارف زنان دانشمند اسلامی و فریدالدین حداد عادل فرزند ذکور و دختران و دامادها و باجناق‌ها، برادران ترقی جاه، چتر خود را بسیار سنگین بر اموال ملت پهن کرده و مانند زالو با در اختیار داشتن دهها مرکز و مؤسسه مشغول ارتزاق از خون ملت هستند .
● محمود لولاچیان همسر خانم خاموشی و پدر همسر میثم خامنه‌ای که در امور خرید و فروش زمین یار و یاور سید علی خامنه ای بود. او  از قبل همین روابط خانوادگی خاندان خاموشی، در امور نفت و پتروشیمی و پوشاک و... تبلیغات اسلامی و مداحی را به مقامات ارشد اختلاس و دزدی رساند، محمود لولاچیان و یاران او از عوامل کشتار «دهه طلایی» خمینی بودند .
● «حضرت آیةالله» محمد باقر باقری کنی، پدر داماد سید علی خامنه‌ای، از عوامل سرکوب دهه طلایی و شریک در غارت اموال ملت و از مسئولان دانشگاه امام صادق، فرزندان او مصباح‌الهدی ، داماد خامنه‌ای و علی معاون سعید جلیلی و مسئول حقوق بشر اسلامی فعلی، نیز از خان پر برکت ایران بهره های فراوان برده و در سرکوب جوانان دخیل بوده اند .
● «حضرت آیةالله» محمدرضا مهدوی کنی، برادر محمد باقر باقری کنی که فوت شده است، دختران و پسر او و همسران و فرزندانشان در غارت اموال ملت بهره های فراوان برده اند. میرلوحی و انصاریان داماد ها و علیرضا پناهیان پدر عروس نوه مهدوی کنی نیز در دستگیری ، اعدام و شکنجه و سرکوب جوانان و مخالفان دخیل بوده و هستند .
● سید علی مقدم، مسئول مکاتبات بیت رهبری که گفته می‌شود نسبت خانوادگی با خامنه‌ای دارد. او باجناق سردار مطلق نیروی دریایی سپاه، محمودی نیروی دریایی سپاه و مهرعلیزاده می باشد ، فرزندش به صورت شراکت در هلند رستورانی را با یکی از اختلاس کنندگان خرید دکل های نفتی باز کرد که نشان از خورد و بردهای اینان دارد. او حامی اصلی سعید طوسی بود.
● «حضرت آیةالله» صادق آملی لاریجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام دزد و فاسد پرور و رییس سابق قوه قضاییه و مورد تأیید خامنه‌ای، از عوامل غارت اموال ملت و شریک در اعدام، شکنجه، دستگیری و سرکوب جوانان کشور، برادران او علی، فاضل، باقر، محمد جواد، همگی در جنایات نظام و غارت دارایی های کشور یدی طولیا داشته و زمین ها و ویلاها و مراکز تجاری و مسکونی فراوانی را در اختیار دارند تا جایی که در انگلستان نیز از خان ملت ایران ویلاهایی را خریداری کرده و اقا فاضل که در زد و بند از طریق برادران رشوه های کلان می گرفت هواپیمایی شخصی نیز در اختیار دارد .
● «آیةالله» صادق میر حجازی, مسئول امنیت بیت رهبری و از عوامل دخیل در وزارت اطلاعات که در غارت اموال ملت به همراه اقا زاده که در قرار داد کرسنت و شهرداری تهران دخیل بود ، اموال بسیاری را در حساب های خود دارند و علاوه بر آن در ترور، قتل، اعدام ، سرکوب و شکنجه مبارزان نظام ولایت سید علی دخیل بوده است. او بعد از  انجام قتل سبعانه داریوش و پروانه فروهر، با حضور در واواک، همراه با اقا مجتبی از جنایتکاران تشکر کرده بود. .

● «حضرت آیةالله» سید ابراهیم رییسی، رییس فعلی قوه قضاییه و از عوامل کشتار دهه طلایی 60، او و پدر همسر و نیز داماد خود، نیلی، در غارت اموال ملت دخیل بوده وعلاوه بر ان در مفاسد اخلاقی نیز پرونده دارد، در جنایتکاری او و پدر همسرش علم الهدی شک و تردیدی وجود ندارد .
● «حضرت آیةالله» محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور و دادستان دادگاه ویژه روحانیت که از سال های بعد از انقلاب در بسیاری از اعدام ها و دستگیری و شکنجه ها دخیل بوده است، او مانند بسیاری از دزدان نظام، غارت را توسط فرزندان و وابستگان انجام می دهد. چندی پیش پرونده همکاری یکی از فرزندانش در جریان دادگاه مفاسد مالی برملا شد که به سرعت از لیست خارج گشت.
● «حضرت آیةالله» علی فلاحیان، از غارتگران بیت المال به همراه دامادش، پسر برادر علم‌الهدی. او در جنایت و ترور و بمب گذاری در داخل و خارج از کشور سهم برجسته ای از دوران طلایی خمینی تا دوران سید علی خامنه‌ای داشته است. او وزیر اواواک در حکومت هاشمی رفسنجانی بود. .
● «حضرت آیةالله» مصطفی پور محمدی، از عوامل شریک در غارت اموال ملت و دخیل در ترور های داخلی و خارجی ، اعدام ، قتل، شکنجه و سرکوب جوانان کشور، است. او یکی از سه قاتل تاریخی کشتار زندانیان در تابستان 1367 است. با آن سابقه، وی وزیر دادگستری دولت حسن روحانی و وزیر کشور دوران احمدی نژاد بود.
● «آیةالله» حسن روحانی ، فریدون سابق، رییس جمهوری که مانند دیگر سران قوا در جریان مبارزات انتخاباتی دم از سلامت می زد اما بعدها معلوم شد که او نیز در غارت اموال ملت کوشا بوده و بابت جنایت ها و خیانت هایش در سرکوب و شکنجه مردم بر دارایی هایش افزوده شده است ، در جریان واگذاری ارزهای دولتی اقای بهشتی پدر داماد او که وارد کننده موز بود میلیون ها دلار ارز دولتی دریافت داشت ، خواهر زاده اش دکتر پیوندی به دلیل فساد مالی در هلال احمر دستگیر شد و برادرش حسین فریدون نیز به جرم اختلاس و دزدی و  غارت اموال ملت مدتی زندانی بود و با وثیقه آزاد شده است ....
● «حضرت آیةالله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان و رییس مجلس خبرگان رهبری از عوامل غارت اموال ملت و شریک در ترور ، اعدام، قتل، سرکوب و شکنجه جوانان کشور. فرزند او که زمانی استاندار خوزستان و زمانی سفیر ایران در کویت و دست آخر وزیر ارشاد در حکومت حسن روحانی بود نیز به دلیل فساد مالی و اخلاقی از کاربرکنار گشت او نیز مانند پدر عزیزش در جریان کودتای سال 60 و سرکوب مردم دخیل بود.
● حضرت آیةالله غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی سابق رییس قوه قضاییه و دادستان اسبق ، از عوامل جنایت و خیانت و غارت اموال ملت. او در سرکوب و شکنجه مردم بسیار بد سابقه بود و در خورد و بردها و رشوه گیری به همراه دامادش جواد الله قدمی میلیون ها دلار و یورو و تعدادی منزل مسکونی و ویلایی و تجاری  را به  دست آوردند و به نظر میرسد نوه و نتیجه هایش نیز نیازی به کارو کسب نداشته باشند. او در جریان فراری دادن رییس اسبق بانک مرکزی به کانادا یک میلیون یورو رشوه توسط الله قدمی دریافت داشت .
● حسن خجسته باقر زاده، یکی از برادران همسر سید علی خامنه‌ای که از غارتگران به نام درصدا و سیما و مراکز صوتی و تصویری می باشد که با کمک برادران تعداد کارخانه رب و کمپوت سازی را از آن خود کرده اند .
● «حضرت آیةالله محمد یزدی که میلیاردها و میلیاردها تومان از اموال ملت را از ابتدای بر سر کار آمدن از آن خود و فرزندانش نمود، او در اعدام و سرکوب و شکنجه جوانان در دورانی که ریاست قوه قضاییه را در اختیار داشت بسیار فعال بود و هم اکنون نیز با توجه به کهولت سن مدیریت حوزه های علمیه و مراکز دیگر را در اختیار دارد ، جریان غارت کارخانه لاستیک دنا توسط او و یارانش بسیار نقل محافل می باشد، دکتر تحشید که داماد او می باشد ریاست دانشگاه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران را مدتی در اختیار داشت ، نوه های ایشان در امریکا مشغول به تحصیل می باشند. .
● «حضرت آیةالله« امامی کاشانی ، امام جمعه تهران از عوامل غارت اموال ملت که چندین معدن پر برکت را به عنوان کمک به کودکان عقب افتاده دریافت کرد و از آن خود نمود او در سرکوب مردم از عوامل دخیل بوده است .
● «حضرت آیةالله» محمد محمدی نیک، ریشهری، از عوامل ترور، اعدام، قتل، شکنجه و سرکوب جوانان ایران از سال های ابتدای انقلاب که به دلیل همین خوش رقصی ها مؤسسه اقتصادی ری را از سوی خامنه‌ای در اختیار گرفت و بعد ها به مبلغ 36 میلیارد به ستاد اجرایی فرمان امام واگذار نمود  او در این راه با محمد شریعتمداری همکار و هم رزم بوده است و هم اکنون مؤسسه دار الحدیث و استان مقدس شاه عبدالعظیم را در اختیار دارند .
● سردار محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت دزدان نظام، از عوامل جنایت از دوران طلایی خمینی تا سال های رهبری سید علی خامنه ای، شریک غارت اموال مردم ایران به همراه داماد محبوبش، احمدی، که خواهرش با پسر سرداری دیگر یعنی محمد باقر قالیباف ازدواج کرده و خانوادگی در خورد و برد اموال مردم سهیم می‌باشند ، یکی ازفرزندانش با نوه خمینی ازدواج کرد تا تحکیمات لازم برای اینده تضمین گردد، فرزند دیگرش احمد اقا بعد ازفرار به امریکا گفته می شود با نقشه پدر به امارات امد و ترور شد او داماد سردار رضا سیف اللهی بود .
● سردار محمد باقر قالیباف، از سرداران غارتگر کشور است و به همراه همسرش خانم زهرا السادات مشیر استخاره و فرزندانش الیاس، اسحق و مریم و باجناق و خواهران و برادران همسرو پسر خاله‌های همسرش که مافیایی تشکیل داده بودند تا به خورد و برد اموال ملت بپردازند. سردار قالیباف در شکنجه و سرکوب مردم به قول خودش کف خیابان بود (گفته بود دانشجویان با از کف خیابانها جمع باید کرد) و به همین دلیل با توجه به غارتگری هایش از سوی خامنه‌ای به ریاست مجلس شورای اسلامی رسید تا قوانین مورد نیاز نظام فسادگستر را به تصویب برساند .

● سردار وحید حقانیان، معاون اجرایی و ویژه بیت رهبری که به دلیل وابستگی خانوادگی با غلامحسین محمدی گلپایگانی، سالها با دستی باز به غارت اموال مردم و کسب مال حرام می پردازد او در سرکوب ملت ایران از ابتدای دهه طلایی خمینی در گشت ثارالله و... تا کنون شرکتی فعال داشته است، اخیرا مجبور به پس دادن زمین هایش در لواسانات بزرگ و فروش بخشی از سهام خود در یکی از بیمارستان های معروف تهران شده است .
● سردار علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، شریک در غارت اموال ملت به همراه همسرش خانم ازرمیدخت طباطبایی و فرزندانش دارای شرکت کشتیرانی برای تجارت و حمل قاچاق، اسلحه و دور زدن تحریم ها هستند.  از ابتدای انقلاب در  کودتا، اعدام مبارزان، شکنجه و سرکوب بسیار فعال بود، در دوران خاتمی وزیر دفاع بود.  
●  سردار عبدالعلی علی عسگری ، رییس صدا و سیما ، شریک در غارت اموال ملت با کمک فرزند و تأسیس شرکت های کامپیوتری او در دورانی مشاور صادق لاریجانی در قوه قضاییه بود.
● سردار محمود احمدی نژاد، رییس جمهور سابق، در دوران او نیز 100 میلیارد دلار از پولهای کشور «گم شد» و هیچ گاه پیدا نشد.  شرکت در ترور ، قتل ، سرکوب و شکنجه، زمانی نظرات او به نظرات رهبری بسیار نزدیک بود، به گونه ای که به دستور رهبری با تقلب در انتخابات او را به ان مقام برکشیدند.
● سردار قاسم سلیمانی ،فرمانده سابق سپاه قدس، دخیل در جنگهای سوریه ، عراق، یمن، افغانستان ولبنان و ... که بدستور ترامپ کشته شد. هنوز رژیم نمی‌گوید اطلاع لازم را چه کسانی به امریکایی دادند و سبب کشته شدن او شدند. همسر او به دلیل دارا بودن 6 فقره پرونده فساد مالی پایش گیر است و برادر سردار سلیمانی به دلیل دارا بودن پرونده دزدی از اموال و خوراکی های زندانیان برکنار گردید
●  سردار محمد علی جعفری، فرمانده سابق سپاه پاسداران از عوامل شریک در غارت اموال ملت با کمک همسرش، خانم بشردوست،که شش پرونده مالی دارد و فرزندش محسن که او نیز دارای پرونده های مفاسد اقتصادی و مالی با همکاری فرزند امیر سرلشکر صالحی و فرزند «آیةالله» نور مفیدی و «حجةالاسلام» مصطفی و همسر او الهام موحدی که نوه «آیةالله» فاضل لنکرانی است. این نیز یکی دیگر از مافیاهای نظامی – مالی است. فرزند دیگر او، حیدر، داماد احمد متوسلیان می‌باشد که برادر عروس او ، یعنی برادر عروس سردار جعفری، داماد «حجةالاسلام» حسین طائب یا همسر خانم زینب طائب می باشد. بنابراین حضور این سرداران در سرکوب و کشتار بی‌دلیل نیست .
● سردار مرتضی رضایی، از برجسته ترین و مورد اعتمادترین سرداران سید علی خامنه ای که سال ها مسئولیت حفاظت اطلاعات سپاه را بر عهده داشت و هم اینک مسئولیت قاچاق مواد مخدر و اسلحه را از سوی رهبری در اختیار دارد، فرزند او، مصطفی، بیش از دهها شرکت و مؤسسه مالی را از ان خود کرده است. سردار مرتضی رضایی در بسیاری از ترورها، قتل ها و سرکوب و شکنجه دخالت مستقیم داشته است.

● سردار رحیم صفوی همایی ، مشاور نظامی خامنه‌ای، شریک در غارت اموال ملت به همراه برادر و دریافت ملیاردها و میلیاردها تومان وام پس نداده و شرکت در قتل ، ترور، شکنجه و اعدام و سرکوب ملت
● سردار محمد شریعتمداری ، وزیر کار و امور رفاهی، شریک در غارت اموال ملت در مؤسسه ری ، دختر، داماد و فرزند او در امور مختلف اختلاس و دزدی اموال ملت شراکت داشته اند. البته با فرزند سردار محمد علی جعفری و عروس «آیةالله» کاظم نورمفیدی و فرزند امیر سرلشکر صالحی
● سردار حسین الله کرم، «استاد دانشگاه»! و رییس هیات‌های حزب الله کشور، از چماقداران خامنه‌ای در سرکوب های خیابانی؛ از سال های بعد از جنگ بدین سو. هم اینک استاد دانشگاه تهران می باشد و تحت فرمان بیت رهبری است. او ازغارتگران به نام نظام ولایت می باشد و هزینه کلیه حملات چماقداران را پرداخت می‌کرد.
● حاج منصور ارضی، رییس مداحان و چماقداران، دخیل در غارت اموال ملت و سرکوب و شکنجه جوانان، داماد او، قلی‌ها، در زمان شهرداری تهران مسئولیت نیروی انسانی مترو را در اختیارد اشت که تشکیل شده بود از چماقداران مورد نیاز سردار قالیباف و بیت رهبری که بدون حضور در محل کار حقوق دریافت می‌کردند.
    در این فهرست، باید بسیاری از نمایندگان خامنه‌ای در استان‌ها و شهرستان‌ها و امامان جمعه،  فرزندان سرداران سپاه، متولیان اماکن مقدس، نمایندگی های رهبری در سپاه، دانشگاه، ارتش، وزارت خارجه و دیگر وزارتخانه ها، برخی از نمایندگان مجلس، قضات، حکام شرع  و ...  را باید وارد کرد. زیرا وقتی افراد مهمتر و نزدیک تر به بیت رهبری و ولی فقیه تا این اندازه در خورد و بردها دستشان باز است با توجه به نظارت ها! دیگر اشخاص که در شهرستان ها قرار دارند و دور از نظارت های عالیه چه ها که نمی کنند
    به راستی ، سپاه پاسداران چه سودی از اجبار مجلس به انتصاب مهرداد بذرپاش داشته است؟ آیا همچنان به دنبال به دست آوردن دو غول خودرو سازی است و یا اینکه به دنبال به دست آوردن مدارک فساد برای رقبای خود از طریق مهرداد بذرپاش می باشد؟
     سال گذشته سایت اقتصاد آنلاین گزارش داد: سهام دو شرکت بزرگ ایران خودرو و سایپا در آستانه واگذاری به بخش خصوصی است. از این رو دور از ذهن نیست اگر  سپاه که نیت خویش را برای ورود به این صنعت آشکارکرده، بکوشد تا با در اختیار گرفتن دیوان محاسبات کشور، رد عملیات مالی در این حوزه را گم کند.
    ناگفته نماند که در جریان درگیری های محمد سرافراز  در صدا و سیما و حسین طائب بر سر آگاهیهای تجاری صدا و سیما که شرکت توسکا وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام بود ، مهرداد بذرپاش نیز شریک دزد بوده است .