قرائت پیام عذار حسینی (بنی صدر) توسط اعظم اشکان نژاد در جلسۀ یادبود زنده یاد ابوالحسن بنی صدر در لندن

Hossein-Banisadr Ozra-1با سلام و درود خدمت شما عزیزان

اعظم اشکان نژاد: بسی مایه محابات است که افتخار آنرا یافتم تا پیام تشکر سرکار علیه عالیه خانم عذرا بنی صدر، همسر، همراز، همگام و همدل منتخب راستین ملت ایران را که امکان حضورشان در جمع ما میسر نگشته است، خدمت شما تقدیم داشته و با کسب اجازه، متقابلاً از جانب خود، دوستان و عزیزانی که شرف حضور بهم رسانده اند، مراتب تشکر و امتنان و سپاسمان را از این پیام، خدمت بانوی بزرگوارمان تقدیم دارم.

و اما پیام عذرا بنی صدر:

با عرض سلام و تشکر خدمت دوستان، همراهان و هم باوران همسرم که این مجلس یاد بود را تدارک دیده اند تا خاطره ایشان را زنده نگهدارند و نقششان را در تاریخ ایران یادآور شوند. همچنین از حضور سایر هموطنان از هر باور و آنها که در این مجلس حضور دارند نهایت تشکر را دارم. دوست داشتم در این مراسم شرکت کنم ولی متاسفانه به علت طولانی بودن زمان تمدید پاسپورت و گرفتن ویزا از حضور در این مجلس محروم شدم.

این مجلس یاد باش،انشاالله فرصتی باشد برای زنده نگهداشتن و یادآوری و استمرار هدفهایی که آقای بنی صدر با تمام عشق آنرا دنبال می کرد، یعنی استقلال و آزادی که لحظه ای از آن غافل نمی شد. آقای بنی صدر علیرغم جوی که علیه اسلام و انقلاب ایران ایجاد شده پایدار ایستاد. پایداری و مقاومت در مقابل این جو واقعا قهرمانانه است و همت و ایمان و باور بزرگی را می طلبد.

انشاالله شما جزو این دسته و گروه هستید و هدفتان استقلال و آزادی ایران است. موفق و کامروا باشید. هر روز به رنگ دیگر درآمدن شیوه کار باورمندان نیست و نخواهد بود؛ صخره باشیم، امواج دریا را درما اثر نیست.

ممنون از شما