بنام فرمانروای رستاخیز؛ من تنها با دولت اسرائیل هم دردم! بمناسبت عید فطر؟

entezam nader 29112013 ۱۳۹۳/۰۵/۰۴- نادر انتظام: سلام بر تمامی پیامبران تاریخ ، سلام بر انسان ، سلام بر انسان از هر سه گروهش .
 
امروز جمعه هست ،آخرین روزهای ماه مبارک رمضان  سال ۱۴۳۵، میگویند در آمریکا روز دوشنبه روز عید فطر هست .
 
سلام  بر فطرت های پاک ، بر آنها که در این ماه رحمت ، با برداشتن قدمهای استوارشان راه تقرب ۱۲ ماهه دیدن معشوق را در یکماه بازگشت به فطرت خدائیشان پیمودند .
 
 سلام بر آنها که این راه را  با یک (  آه )  عمیق که از اعماق جان فطریشان  در سحرگان عشق به او بر کشیدند و هدیه  به همدردی با یک انسان مظلوم کردند ، سلام بر شرافت و فطرت پاک شما ، حتمی  این عید از آن شماست و مبارکتان باد . 
 
در چند هزارمین عیدی که انسان مظلوم در غزه و عراق و سوریه و سراسر زمین بی مادر ما ( خاک ) ایستاده میمیرد !! من با دولت اسرائیل همدردم !! .
 
من یک ایرانیم ، پیرو دین قیم و پاک ابراهیمم ، با دولت اسرائیل همدردم ! .
 
من تمامی عمر هفتاد و یک ساله ام را در کوچه باغ های دین ابراهیم گذرانده ام ، برتری های قوم یهود را خوب میشناسم . سلام بر موسی و پیروان موسی . من با دولت اسرائیل همدردم ! 
 
من شبها سر بر بالش عیسی مسیح میگذارم ، سلام بر عیسی و پیروان او . من با دولت اسرائیل همدردم ! . 
 
من هر روز محمد ( ص ) را کتاب در دست تنها تر از همیشه میبینم ، سلام بر محمد و خاندان پاکش .
 
من با دولت اسرائیل همدردم ! 
 
من به قیامت بسیار از این دنیای خاک  به خون آلودش باورمند ترم . من با دولت اسرائیل همدردم ! 
 
من دیروز ابراهیم را دیدم که با ا سماعیل برای سعادت انسان دعا میکردند . من بادولت اسرائیل همدردم ! 
 
 من موسی را دیدم که از کوه سرازیر شده بود ، و با دیدن گوساله زرین لبانش به لرزه و پاهایش سست و بغض در گلویش شکست ، من با دولت اسرائیل همدرم ! 
 
من زنجیر روحانیت بی روح بنی اسرائیل را بر گردن عشق خدا ( مسیح ) دیدم ، من بادولت اسرائیل همدردم !
 
من محمد را دیدم که سراسیمه از غار بیرون شد و همه پیامها ی اتحاد و خوشبختی را یک جا بدست انسان داد ، من با دولت اسرائیل همدردم ! 
 
من چون  به بر پائی آن روز ( جزا !!! ) سخت باورمندم ، و در آن روز دولت مردان اسرائیلی و حامیانشان را میبینم که  از پیشگاه خداوند ؟ که نه ، حتی  به هنگام عبور از برابر موسی ؟ بسیار سرافکنده ، شرمسار ، و خجل ، بی آبرو ، و سر بزیر راهی ....  شاید من تنها انسانی هستم که امروز برای فردای این دولت مردان همدردی میکنم ؟!! 
 
آرزو میکردم که ،همه به دین پاک ابراهیم بر میگشتیم ، تا امروز به مردم مظلوم غزه و مادران داغدار یهودی ، هم اجازه میدادیم تا برای ادای نماز عید بازگشت به فطرت خدائیمان  هم صف ؟؟!!! ، و درزمینی سبز و نه خونین ،  و یکبار دیگر همه رو به بیت المقدس ؟،  و بجای پوشش عزا ، با سرخ جامه های شادی آفرینمان دست یکدیگر را میبوسیدیم ؟ 
 
من هنوز هم با دردی را که در فردای قیامت دولت مردان و دولت زنان اسرائیلی باید تحمل کنند همدردم .
 
نماز عید ؟؟  امسال را به همه داغداران تاریخ مظلومیت انسان تقدیم میکنم .
 
شما میتوانید این مقاله و دیگر مقالات این قلم را در سایت naderentezam.com مطالعه فرمائید ،
 
 بیاد داشته باشید که پیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  در کنار موشک شما به انتظار نشسته . 
 
عیدتان مسرور باد . 
 
آمریکا ،
آخرین جمعه رمضان ۲۰۱۴،
 نادر انتظام