عیادت تعدادی از نمایندگان مجلس از برخی مجروحان نیروی انتظامی

انقلاب اسلامی . polic sarkub
در زمانی که نیروهای سرکوب با تیر مستقیم مردم را می زنند ، نمایندگان استبداد به دیدار نیروهای سرکوب رفته و آنها را دلداری می دهند .

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تعدادی مجروحان نیروی انتظامی در ناآرامی های اخیر عیادت و دلجویی کردند.

به گزارش ایسنا، ظهر امروز وحید جلال زاده و ابرهیم رضایی رییس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، مسعود پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت و درمان با حضور در بیمارستان ولیعصر (عج) فراجا از تعدادی مجروحان نیروی انتظامی سروان تورج اردلان، ستوان دوم علی سبزی، گروهبان یکم حمید رضائی فرد و ستوان سوم اباالفضل سلیمی عیادت و دلجویی کرد.

جلال زاده در جریان عیادت از این مجروحان نیروی انتظامی گفت: در تمام دنیا مردم و قانون پشتیبان حافظان امنیت هستند؛ از روزهای اول، از نیروی انتظامی حمایت کردیم که با سعه صدر و مدارا در صحنه با آنهایی که مرز قانون و اعتراض را رد کردند و با برخی از افرادی که در خیابان دست به اغتشاش زنند مقابله کردند.

وی با اشاره به بیانیه حمایتی نمایندگان از حافظان امنیت و فراجا گفت: همچنین در جلساتی که با وزارت خانه های کشور و اطلاعات، سپاه و بسیج، صداسیما و دیگر دستگاه ها برگزار شد، تاکیدمان بر مدارا با مردم و نه با اغتشاشگر، ضدانقلاب و آنهایی بود که دست به اسلحه می برند. انتظار مردم از نظام، حفظ آرامش و امنیت در جامعه است لذا قطعا باید با اغتشاشگران برخورد قانونی شود؛ در این میان تدابیری انجام می شود تا آنهایی که اعتراض دارند طبق موازین قانونی فرصتی برایشان فراهم شود تا اعتراضشان را مسالمت آمیز به گوش مسئولان برسانند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: روزی نیست که در مقابل مجلس قشری حضور نداشته و اعتراض نکنند، نمایندگان در بین آنها حاضر شده و به امورشان رسیدگی می کنند؛ امیدواریم با تلاشی که صورت گرفته ناامنی ها کاهش یابد و دوباره کشور به روزهای عادی خودش بازگردد و اقتصاد، آموزش، درمان و همه امور روال سابق خود را طی کند.