بازداشتها در شهرهای مختلف

dastgiri dar shahrha

انقلاب اسلامی در هجرت: یک سال پس از اعتراضها و جنبش عمومی که در پی قتل مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد اتفاق افتاد، نظام ولایت مطلقه در هراسناک از، از سر گیری اعتراضات تدابیر امنیتی شدیدی را اتخاذ کرده است. بنا بر برخی گزارشها، در بسیاری از شهرها، با بسیج نیروهای سرکوب نوعی حکومت نظامی بر قرارکرده است. خبر گزاری هرانا از بازداشت و دستگیری تعدادی از شهروندان در شهرهای مختلف ایران گزارش داده است..

دستگیریها در شهرهای مختلف سه عضو یک خانواده توسط نیروهای امنیتی در بانه بازداشت شدند
خبرگزاری هرانا – سه عضو یک خانواده به نام های جمال حسین پور، مهدی حسین پور و احمد حسین پور توسط نیروهای امنیتی در بانه بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدن
تداوم بازداشت و بلاتکلیفی دانیال عقیلی در زندان اوین
خبرگزاری هرانا – دانیال عقیلی، شهروند ساکن تهران، علیرغم گذشت سه روز از زمان بازداشت، کماکان به صورت بلاتکلیف در زندان اوین بسر میبرد.
کیوان مهتدی به بند عمومی زندان اوین بازگردانده شد
خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه بیست و ششم شهریور، کیوان مهتدی، فعال کارگری محبوس در زندان اوین، از سلول انفرادی به بند عمومی این زندان بازگشت. آقای مهتدی در تاریخ نوزدهم شهریورماه به صورت تنبیهی به یکی از سلول های انفرادی زندان اوین منتقل شده بود.
یاسوج؛ شیدا صابری توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد
خبرگزاری هرانا – روز شنبه بیست و پنجم شهریور، شیدا صابری، شهروند ساکن یاسوج و از بازداشت شدگان اعتراضات سراسری ۱۴۰۱، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بند زنان زندان این شهر منتقل شد.
اراک؛ بهمن بالوی توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد
خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه بیست و ششم شهریور، بهمن بالوی، شهروند ساکن اراک توسط نیروهای امنیتی در این شهربازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.
یک شهروند توسط نیروهای امنیتی در کرمانشاه بازداشت شد
خبرگزاری هرانا – روز شنبه بیست و پنجم شهریورماه، پریسا محمدی شهروند اهل کرمانشاه توسط نیروهای امنیتی در این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.