صنایع هسته‌ ای ابزار استمرار حاکمیت نامشروع علی خامنه‌ ای، نویسنده ابوالفضل قدیانی

Ghadyani Abolfazl علی خامنه‌ ای مستبد قدرت‌پرست ایران صبح روز یکشنبه ۲۱ خرداد در دیدار با گروهی از کارشناسان و مسئولان هسته‌ای جمهوری اسلامی ضمن ادعاهای بی‌پایه و اساس گفت: « هر کس ایران را دوست دارد، هر کس جمهوری اسلامی را دوست دارد، هر کس ملت را دوست دارد، باید به انرژی هسته ای اهمیت بدهد». او نعل وارونه می‌زند و می‌خواهد وانمود کند که ایران را دوست دارد و نظام فاسد جمهوری اسلامی در میان ملت محبوب است !

علی خامنه‌ای خوب می‌داند که اکثریت قریب به اتفاق مردم او را بزرگترین دشمن ملت و کشور ایران می‌دانند. حیرت‌آور است که با وقاحت تمام می‌خواهد بگوید صنایع هسته‌ای برای پیشرفت ملت ایران تاسیس شده، ادامه آن لازمه ارتقای زندگی مردم است و لذا در حفظ و حراست از زیرساخت‌های آن ( ضمن توافق با آمریکا) کوشش خواهد کرد؛ صنعتی که جز ویرانگری و فقر و فاقه برای ملت چیزی به ارمغان نیاورده است.

حقیقت آن است که صنایع هسته‌ای( غیر از نیروگاه بوشهر که آن هم ابزاری شد در دست روس‌ها و پوتین برای دوشیدن مردم ایران) تماماً به خاطر حفظ حکومت غیر قانونی، غاصبانه، نامشروع و مادام‌العمر علی خامنه‌ای جبار ایران ایجاد شده و تداوم پیدا کرده است. تأسیساتی که برای بر پایی آن باتوجه به زیان‌هایی که برای کشور به بار آورده، میلیاردها دلار هزینه دربر داشته و از این رهگذر و جاه‌طلبی‌ها و تنش‌زایی‌های مداوم او در منطقه و فرای منطقه‌ -و اخیراً هم کمک به پوتین متجاوز و جنایتکار  در جنگ اوکراین و . . .- چنان فقر خانمان‌سوزی به ملت ایران تحمیل کرده که بخش عظیمی از مردم از شدت استیصال به حاشیه شهرها و حتی روستاها کوچ کرده‌اند و وضعیت تهیدستان و محرومان به جایی رسیده که به گور خوابی و پشت بام خوابی و . . . روی آورده‌اند و به علت این فقر کمر شکن دسترسی به پزشک و دارو وتغذیه نسبتاً سالم و سرپناه برایشان غیر ممکن گردیده است و در نتیجه مظلومانه به طور خاموش گرفتار مرگ زودرس شده، از دنیا می‌روند و با کمال تاسف دادرس و فریادرسی هم ندارند مگر همت ملت که روزی از جانب خیل مظلومان به دادخواهی بپردازند.
پر روشن است که مقصر ومسئول اصلی این فجایع و جنایات علی خامنه‌ای است که باید پاسخگو باشد. حرص و اشتهای سیری ناپذیر  او در حفظ قدرت و ثروت از یک طرف و از طرف دیگر کابوس از دست دادن این قدرت و ثروت باد اورده، کار او و سرکوبگرانش را به جنون رسانده و سبب شده که حتی بر گزاری جشن تولد کیان پیر فلک، شهید  عزیز ملت را بر سر مزارش تحمل نکنند، بیهوده فضا  را امنیتی کنند و پویا مولایی راد پسر عموی خانم زینب مولائی راد مادر داغدیده کیان عزیز را با گلوله های جنگی به قتل برسانند و موجب قتل محمد قنبرییکی از افسران نیروی انتطامی شوند. واقعیت آن است که علی خامنه‌ای جبار قدرت پرست ایران دائما توسط سرکوبگرانش علیه ملت ایران
اغتشاشگری می کند و این توطئه‌ و شرارت خود و عوامل سرکوبگرش را به جنبش اعتراضی – انقلابی مردم که بر جسته ترین ویژگیش مسالمت آمیز و خشونت پرهیز بودن آن است  نسبت می‌دهد. بی‌جهت نیست که ملت ایران این چنین از او و نظام فاسد جمهوری اسلامی منزجرند و خواهان سقوط او و نظامش می باشند .اگر علی خامنه‌ای سر سوزنی ایران را دوست داشته باشد باید دست از این قدرت شیطانی بردارد و تسلیم ملت شود، توبه کند و از پیشگاه ملت ایران طلب عفو و بخشش کند، استعفا دهد و از سر راه ملت کنار رود تا مردم با برگزاری رفراندومی واقعی نظام دلخواه خود را که به اعتقاد من همانا  نظام جمهوری دمکراتیک سکولار بر پایه حقوق بشر است، جایگزین نظام ضد ملی جمهوری اسلامی کنند. اگر او تسلیم مردم نشود سرانجام مردم او را از اریکه قدرت به زیر خواهند کشید و به ظلم و جور و تبه کاری‌های او خاتمه خواهند داد و نظام دلخواه خود را مستقر خواهند کرد. آن روز دیر نخواهد بود.