شبکه خانوادگی خامنه‌‌ای که ایران را به گروگان گرفته‌است:

pessaran khamenei یادآوری ماجرای گروگانگیری برای تمیز فرق آن با به گروگان گرفتن مردم و کشور:

   در تعریف اینگونه آمده است که گروگان‌گیری به عملی گویند که در آن فرد یا گروهی به منظور اخذ پول، معاوضه، یا نیل به اهدافی اقدام به نگهداری غیرقانونی افرادی دیگر می‌کند یا می‌کنند.

   قبل از ورود به معرفی خاندانی که ایران را به گروگان گرفته بهتر دیدیم پیش در آمدی بر این مسئله (گروگانگیری و گروگان‌ها )، داشته باشیم. در دوران ولی فقیه اول (روح الله خمینی)، سناریو گروگانگیری سفارت امریکا در امریکا طراحی و در ایران اجرا شد. قرار بر چند ساعت حضور سمبلیک دانشجویان در سفارت امریکا بود اما گروگان‌گیری شد و بمدت444 روز اعضای سفارت امریکا گروگان ماندند. در واقع به قول آقای بنی‌صدر، خمینی و دستیاران او، با اجرای طرح امریکایی، ایران را به گروگان امریکاییان در آوردند. امتیازی که می‌خواستند، بازسازی استبداد بود و در ازای آن، 40 سال است که ملت ایران را گرفتار تحریم و جنگ و سرکوب نگاه‌داشته‌اند و اینک خطر حیات ملی ما را تهدید می‌کند.

   گروگانگیری یک پیروزی برای کودتاچیان برضد انقلاب در ایران و ریگان و ریگانیسم در امریکا شد. از آن پس، امریکا عنوان «دشمن» گرفت و محور سیاست داخلی و خارجی ایران شد.

   روز انتخابات ریاست جمهوری امریکا، هاشمی رفسنجانی در مجلس گفت: تاریخ خواهد گفت که ما ریگان را به ریاست جمهوری امریکا رساندیم. حالا دیگر گروگانها «جنس بنجل» شدند و برای از سر بازکردن آنها، خمینی تن به قرارداد الجزایر داد با میلیاردها دلار زیان و جنگی که ایران بدان بمدت 8 سال گرفتار ماند.

   به بهانه گروگانگیری جنگ 8 ساله‌ای با هزاران ملیارد هزینه و صد ها هزار کشته ،بر ایران تحمیل شد و سران نظام حاکم از این فرصت به بهترین شکل استفاده نموده و با جنگی خواندن شرایط کشور ، بساط سبعانه‌ترین سرکوب‌ها را برای از میان برداشتن نسلی گشودند که انقلاب کرده بود. با حذف اولین رییس جمهور منتخب و انجام کودتا برضد انقلاب و تجربه مردم سالاری، رﮊیم خمینی جنایت را روش حکومت کرد.

   با اینهمه، خمینی نتوانست شبکه خانوادگی گسترده‌ای ایجاد کند و «ولایت مطلقه» را در خاندان خود نگهدارد. در دوران خمینی بر عکس دوران سید علی خامنه‌ای ، مراکز تصمیم‌گیری بسیار پرشمار بودند. در همه جای ایران، کودتاچیان و گروگانگیرها و سران حزب جمهوری اسلامی وهیات موتلفه و فرماندهان سپاه و روحانیانی که چماقدار و تفنگدار داشتند، خودکامگی می‌کردند. در دوران خمینی، به تدریج دولت سرکوبگر، مراکز بیرون از خود را تعطیل کرد. با «رهبر» شدن خامنه‌ای و تغییر در قانون اساسی ، یک دست سازی شتاب‌گرفت. با حذف تدریجی نیروهای غیر خودی، و جایگزین کردن افراد خانواده در مناصب کلیدی، شبکه خانوادگی خامنه‌ای دولت را در خودگرفت.

   در دوران خامنه‌ای و به خصوص از سال 84 به بعد، با به قدرت رسیدن سید مجتبی خامنه‌ای و رییس جمهور شدن محمود احمدی نژاد، رویه گروگانگیری ادامه یافت: به اسارت درآوردن برخی از خارجی‌ها و دو تابعیتی‌ها و امریکایی‌ها (سه کوهنورد امریکایی، به جرم جاسوسی که بعدها معامله شدند،باقر و سیامک نمازی، که به جرم جاسوسی همچنان در زندان هستند،نزار زکا آمریکایی لبنانی تبار که به جرم جاسوسی دستگیر شد اما بعدها آزاد شد، ژیو وانگ آمریکایی چینی‌تبار که اینک به جرم جاسوسی در زندان است،نازنین زاغری که به جرم جاسوسی در زندان است،عباس عدالت که به جرم رهبری شبکه نفوذ انگلیس دستگیر شد اما مخفیانه آزاد گشت، جیسون رضاییان که به جرم جاسوسی دستگیر و در جریان برجام آزاد گشت. و... همه دیگر زندانیانی از این نوع که ظریف پیشنهاد مبادله آنها را به امریکا و انگلیس داد).

 

شبکه تارعنکبوتی خامنه‌ای دولتی را در خود فرو می‌گیرد:

   در ایران فعلی،اعضای خاندان حاکم بر کشور،با دریافت مجوز از مقام اول نظام حاکم که فردی مستبد و خودکامه می‌باشد، در واقع کلیه گذرگاههای سیاسی، اقتصادی، نظامی، امنیتی، اطلاعاتی،دینی، مذهبی، علمی، دانشگاهی،فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، ورزشی و.... مملکت را در اختیار دارند و هر آنچه از سوی خودکامه اصلی امر می‌شود را به اجرا می‌گذارند و هر چه را خود می‌خواهند را نیز می‌کنند. مردم گرفتار انواع ترسها که هم رﮊیم القاء می‌کند و هم بیشتر از رﮊیم، وابستگان به بیگانه که مردم را نادان و ناتوان می‌خوانند و از قدرتهای خارجی می‌خواهند ایران را «آزاد» کنند. مردم ایران در وضعیت گروگان هستند. نه گروگانهای برخوردار از حامی‌ای

چون امریکا، که بی‌پناه و حامی می‌پندارند. غافل از اینکه حامی و پناه آنها حقوقی هستند که دارند و توانایی است که باز دارند.

   این گروگانگیری از نوع دو شکل دیگر، یعنی به گروگان گرفتن فرد یا گروهی، نیست. مردمی که به گروگان گرفته شده‌اند، نمی‌توانند از قدرت خارجی بخواهند آزادشان کنند. زیرا گرفتار گرگی درنده تر می‌شوند و گفتن «چو دیدم گرگم تو بودی» دیگر دردی دوا نمی‌کند. اگر گوسفند رهاکننده خود از «دهان و چنگ گرگ» را نمی‌شناخت، ایرانیان هم قدرتی که وابستگان بدان امید بسته‌اند و هم وابستگان را می‌شناسند.

   در گروگانگیری‌های حکومتی عموما در راس امور علاوه بر اعضای شبکه خانوادگی، افراد همدست نیز دیده می‌شوند اما در ایران تقریبا کلیه امور دراختیار خاندانی است که برای حفظ خود از این شیوه جنایت و فساد و خیانت و بند از بندگسستن و تعمیم بی‌نظمی استفاده می‌کند. در سال‌های اخیر و به خصوص بعد از سال 84 و فرمان تقلب در انتخابات برای به دست گرفتن قدرت مطلق و سپس در سال 88، خانواده خامنه‌ای و مافیای تو در توی او در بیت رهبری، قدرت را قبضه کرده و با خودکامگی تمام و استفاده از وابستگان سببی و نسبی خود، به طور کامل ایران را به گروگان خوددر آورده است .

     او خصوصیات خاصی از جمله کینه ورزی، خشونت، بی‌ادبی، دشمن تراشی، خودخواهی ، کیش شخصیت ، لجاجت، خیانت، جنایت و... همه را یکجا در خود دارد و گویا از پس سی سال رهبری در همه این خصلت‌ها گوی سبقت را از همه ربوده و فرزند جانشینش نیز بیش از این برای خود به دست آورده است.

   برای آشنا شدن با این خانواده و تار عنکبوتی که به دور خود تنیده و بیش از 70 درصد از دارایی‌ها و امکانات ایران را از آن خود کرده اند به معرفی آنها خواهیم پرداخت .

   گفتنی است که این شبکه، علاوه بر آنچه از بودجه دولت دریافت می‌کند، اموال بسیاری از نهادها و ستادها و سازمان‌ها از جمله ستاد اجرایی فرمان امام ، بنیاد مستضعفان، بنیاد شهید، کمیته امداد خمینی، بنیاد دایرة‌المعارف اسلامی،بنیادالغدیر، بنیاد علوی، بنیاد رفاه، بنیاد رضوی، بنیاد ری، قرارگاه‌های اقتصادی خاتم سپاه و...، کلیه اماکن مقدسه زیارتی و برخی از بانک ها و... را در اختیار دارد و از قبل خورد و برد از آنها قوای سرکوب سیر نگهدارد.

 

سید علی حسینی خامنه، معروف به خامنه‌ای فرزند سید جواد خامنه‌ای (متولد نجف) و خانم خدیجه میر دامادی (متولد نجف)، و همسر خانم منصوره خجسته باقر زاده (متولد مشهد)، دومین ولی فقیه حاکم بر ایران و فرمانده کل نیروهای نظامی کشور می‌باشد.

   او یکی از خشن‌ترین عمامه به سران حاکم بر ایران است که در کنار دیگر روحانیون افراطی مانند مصباح یزدی، نوری همدانی، عزیزالله خوشوقت،علی فلاحیان، محسنی اژه‌ای، محمد یزدی، مجتبی ذوالنوری، علم الهدی، سید ابراهیم رییسی، هاشمی رفسنجانی، پور محمدی، صادق لاریجانی و... و مکلاهایی مانند محمود لولاچیان، غلامعلی حداد عادل،علی لاریجانی، حسین شریعتمداری، محمد جواد لاریجانی ، صفار هرندی، قاسم سلیمانی، محمود احمدی نژاد ،و... سال ها است که ایرانیان به گروگان شبکه مافیایی خود در آورده‌است.  

در شیوه حکومتداری این ولی مطلقه بر ایران دروغ، فریب، ریا، قتل، شکنجه، تجاوز به مردان و زنان ، اختلاس، دزدی، شرارت، استفاده از اراذل و اوباش، واگذاری مقامات به خودی ها و منسوبان، بهره گیری از زورگوترین‌ها در مدیریت کشور ، تقلب، دست درازی به اموال یتیمان، مصادره اموال زندانیان و فراریان از فشار های حاکمیت ،و.... جای خاصی دارد.

رهبر گروگانگیری‌ها در کنار خود از 4 پسر، دو دختر، سه برادر، سه برادر همسر و چند پسر خاله و پسر دایی و وابستگان عروس‌ها و دامادهای سببی و نسبی و... که با اتصال هر کدام از آنها به باندی از مافیای خانوادگی موجبات تحکیم قدرت و نیز یک دست سازی نیروهای بیت را به انجام رسانده است ، بهره می‌برد.

   هر کدام از فرزندان، برادران و دیگر وابسته‌های نسبی و سببی، با وابستگی به باندهای دیگر موجب شده اند شبکه سراسر کشور را پوشش دهد و حاکمیت خانواده محور را از رقیبها محفوظ نگاهدارد. حذف شبکه‌های مافیایی رقیب، از آن جمله شبکه خانوادگی رفسنجانی‌ها، تنها مورد نیست.

     سید علی چهار پسر روحانی و دو دختر دارد که هر کدام مناصب و مقاماتی را در اختیار دارند و امور گوناگونی را مدیریت می کنند که عبارتند از:

«حجةالاسلام» سید مصطفی حسینی خامنه‌ای(متولد مشهد)، فرزند ارشد سید علی خامنه‌ای ، او دختر عزیز الله خوشوقت(متولد باکو آذربایجان و از مفتیان قتل‌های سیاسی که رﮊیم آنها را «قتل‌های زنجیره‌ای خواند) را به همسری خود برگزیده است و در بسیاری از امور اقتصادی با همسر خواهر بزرگ (بشری السادات)، فرزند «حجة‌الاسلام» غلامحسین محمدی گلپایگانی، (حجت الاسلام دکتر جواد محمدی گلپایگانی)، همراه هستند. اینان در جریان خرید هواپیمای پادشاه برونئی برای سید علی خامنه‌ای که به زیان کشور انجامید بهره های مالی فراوانی بردند. در ازای آن برخی از سرداران وزارت دفاع از جمله مهدی ارگانی برادر محمود سیف (محسن سجادی نیا، همسر شهرزاد میر قلیخانی) را به زندان افکندند، محمد حسین خوشوقت مسئول وب سایت فرارو برادر همسر او می‌باشد.

«حجة‌الاسلام» سید مجتبی خامنه‌ای (متولد مشهد)،مخوف‌ترین فرزند سید علی خامنه‌ای که بنا به تعریف از طرزفکری کاملا طالبانی برخوردار است و به هیچ چیز به جز جانشینی پدر نمی‌اندیشد و تقریباً کلیه امور بیت و مؤسسات وابسته به بیت را در اختیار گرفته است .

   سید مجتبی با ازدواج با زهرا حداد عادل، دختر غلامعلی حداد، (متولد تهران)، پدر زن خود را به مقامات بالایی رساند. در حال حاضر، حداد عادل به مشاغل زیر مشغول است:

   هیئت امنای بنیاد ایران‌شناسی، هیئت امنای انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، هیئت امنای موسسهٔ آموزش مجمع جهانی اهل بیت، رییس بنیاد سعدی، رییس شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی، عضو هیئت علمی گروه فلسفهٔ دانشگاه تهران، او در برخی شب‌ها از طریق رادیو، اشعار مولوی تفسیر می کند.

   حداد عادل با تقلب در انتخابات وارد مجلس هفتم شد و به ریاست آن رسید و در ارتباط با سید مجتبی توانست مجوز انبار خود در شرق تهران را با کمک قالیباف به مجوز تجارت تبدیل کند و صاحب سرمایه‌ای کلان شود.

   سید مجتبی، مافیای تنومندی در رابطه با این خاندان ایجاد کرده‌است: مادر همسر خود، همسر حداد عادل، (خانم طیبه، عفت، ماهروز اده متولد تهران)، را به ریاست دانشگاه و معاونت وزیر آموزش و پرورش و برادر همسر (فریدالدین حداد عادل متولد تهران)، را به مسئولیت در دانشگاه امام صادق، عضو اطاق فکر شبکه سوم صدا وسیما که مسئولیت دبیرستان پسرانه فرهنگ را نیز بر عهده دارد و در گوشه‌ای دیگر دستش در هیات امنای مؤسسه تسنیم نور در کنار «حجةالاسلام سید میثم (برادر شوهر خواهر خود اقا مجتبی، و محسن چینی فروشان، باجناق آقا سید میثم، در خورد و برد در کنار علی‌رضا لولاچیان و سید مهدی خاموشی)رییس اسبق شورای سیاست گذاری همشهری جوان و از اعضای شورای سیاست گذاری نشریه "پنجره" است که مدیر مسئول آن آقای علیرضا زاکانی می باشد.

   همچنین باجناق حداد عادل ( مسعود ترقی جاه)،را به ریاست شبکه گفتگوی صدا و سیما گماشته‌است. گفته می‌شود برادر دیگر همان باجناق (علی ترقی جاه)، را به نمایندگی در قرارداد کرسنت فرستاد و پسر خاله همسر خود (علی فروغی اصل منتخب سردار محمد رضا نقدی)،را به ریاست شبکه سوم صدا و سیما فرستاد . در حالی که به جز انجام عملیات سرکوب در نیروهای بسیج و حراست کار دیگری از او بر نمی‌آمد و قراردادن او در این جایگاه یعنی در اختیار گرفتن شبکه سوم صدا و سیما از سوی سید مجتبی خامنه‌ای که برنامه های خبری و سریال‌ها و گفتگوهای آن شبکه نشان می‌دهد که این دولت در سایه در تخریب به شدت کوشا است، شایع شده قرار است او به ریاست سازمان صدا و سیما نیز انتخاب شود.

     سید مجتبی همسر یکی از خواهران زهرا حداد عادل، (بنت الهدی متولد تهران، روح الله رحمانی متولد امریکا و خواهرزاده سردار کشته شده در جنگ)، را که از امریکا آمده و دو تابعیتی است به ریاست بخشی از مخابرات کشور (ایران سل)، منصوب نمود و همچنین یکی از خواهران همسر (آزاده متولد تهران تحصیلکرده امریکا) و مادر همسر خود را مسئول جمع آوری اطلاعات زنان دانشمند جهان اسلام نموده است.

   آقا سید مجتبی به خوبی می‌داند خرسندیان، همسر دختر عمه زهرا حداد عادل (سوسن حداد عادل) استاد حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز و نیز محمود نجابت باجناق خرسندیان و برادر احمد و غلامحسین نجابت می باشد که در زیر معرفی می‌شوند

غلامحسین نجابت،، متولد ۱۳۳۲ شمسی، اهل شیراز و برادر احمد و محمود نجابت دارای دكتراي هسته‌اي از دانشگاه دورهام انگليس. او داماد «آیةالله» نورالدين حسيني الهاشمي و باجناق «آية‌الله» صادق حائري شيرازي – رضازاده و...ساكن قم. با مشاغل زیر: ریاست سازمان تعاون روستایی کل کشور و مشاور وزیر کشاورزی و ریاست سازمان میادین میوه تره بار استان تهران و عضو هیئت امناء فرهنگستان علوم اسلامی قم و عضو هیئت مؤسس مؤسسه مفید قم و مشاور سیاسی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامي دور هشتم و نماينده دوره‌هاي هفتم – هشتم و نهم مجلس شوراي اسلامي و عضو جمعيت رهپويان انقلاب اسلامي و عضو جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي و عضو کمسیون انرژی، مجلس شوراي اسلامي و مدیرعامل شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی.

احمد نجابت برادر دیگر نجابت‌ها که پدر زن علی حائری شیرازیی می‌باشد و با این اتصال خاندان حائری شیرازی و نجابت‌ها را در استان فارس به مقامات بالایی رساند و عامل اتصال دیگری به خاندان توکلی و لاریجانی و خزعلی و رضا زاده شد.

«حجةالاسلام سید مسعود حسینی خامنه‌ای فرزند دیگر سید علی خامنه‌ای است که (سارا خرازی متولد تهران)، دختر («آیةالله سید محسن خرازی متولد تهران)، را به همسری برگزید و برادران همسر خود (سید صادق و سید محمد باقر)، را به مقاماتی بالا در نظام ولایت منصوب نمود: «آیةالله» سید محمد باقر خرازی متولد تهران،برادر زن آقا مسعود خامنه‌ای مؤسساتی عریض و طویل دارد به نام مجموعه مدارس امام هادی (ع) در سراسر کشور (27 مدرسه) و حزب الله ایران و مراکزی نظیر مدرسه اجتهادیه محسنیه، موسسه فرهنگی هنری امام حسن عسکری (ع و رهبر حزب الله ایران که نشریه‌ای به همین نام دارد و کاندیدای یکی از دوره های انتخابات ریاست جمهوری و ...شد.

   دکتر سید صادق خرازی از آچار فرانسه‌هایی است که در همه امور دست دارد از سیاست تا اقتصاد و فروش کتب عتیقه و سیاست خارجی و سفارت و... که حزب جدیدی را هم تاسیس نموده است و چندین وب سایت در اختیار او می باشد.

   گفتنی است که پسر برادر همسر سید مسعود خامنه‌ای (پسر صادق خرازی) داماد سید محمد رضا خاتمی و زهرا اشراقی می‌باشد. یعنی علیرضا خرازی(پسر صادق خرازی)، همسر فاطمه خاتمی دختر محمد رضا خاتمی و زهرا اشراقی، عمه او سوسن خانم زن مسعود خامنه‌ای می‌باشد و عموی او کمال خرازی و پدر بزرگش «آیةالله» محسن خرازی است. لازم به ذکر است که فاطمه خاتمی دختر محمدرضا خاتمی و همسرش علیرضاخرازی فرزند صادق خرازی که مدتی پیش برای تحصیل در انگلستان اقامت داشتند. اخیراً برای ادامه تحصیل عازم اسپانیا شده و در این کشور اقامت گزیده‌اند. البته دیگر فرزندان صادق خرازی نیز در انگلستان اقامت دارند.

   علاوه بر آنها عموی همسر او (کمال خرازی)،از سوی سید علی خامنه‌ای مدتی وزیر امور خارجه بود و در حال حاضر مسئولیت ریاست شورای راهبردی سیاست خارجی ایران را بر عهده دارد .

   نرگس السادات خاتمی، فرزند سید محمد خاتمی و زهره صادقی،در سال ۱۳۶۱ به دنیا آمد و اکنون در مقطع دکترا درحال تحصیل است، همسر وی برادر زاده کمال خرازی وزیر امور خارجه سید محمد خاتمی است. این دو در خارج از کشور زندگی می‌کنند (دختر سید محمد خاتمی احتمالا عروس ناصر خرازی برادر کمال خرازی می باشد).

«حجةالاسلام سید میثم خامنه‌ای متولد تهران نیز دختر محمود لولاچیان از مسئولان بلند پایه زندان‌های ایران در دهه طلایی 60 را به همسری برگزیده است. محمود لولاچیان از اعضای هیات موتلفه در زندان‌های دهه 60 و مدیر عامل بنیاد رفاه، عضو ستاد پشتیبانی مردم یمن در کنار محسن رفیقدوست و محسن رضایی و عضو هیات امنای جامعه تعلیمات اسلامی در کنار علامیر محمد صادقی و محسن رفیقدوست و سید عبدالهادی موسوی آل طعمه)، بازجو و شکنجه گر زندان اوین. محمد مهرآیین یکی از گردانندگان دادستانی اوین شاگرد محمود لولاچیان در میدان حسن آباد تهران بود

 

   مقامات دیگری که حاج محمود لولاچیان ازقبل شرکت در جنایات نظام و وابستگی به خاندان خامنه‌ای کسب کرده است عبارت است از: مدیر بنیاد فرهنگی و ارشاد امام صادق(علیه السلام) است که دارای زیر مجموعه هایی چون هتل صادقیه در مشهد و قم، هتل صابر مشهد، شرکت تجارتی دیزل الکتریک (نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش بوش آلمان)، دهکده تندرستی حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها تنکابن، شرکت پخش لوازم و سرویس تندرف،عضو هيئت امناء و رئیس هیئت مدیره موسسه در راه حقعضو هیئت مدیره ی مدرسه علوی و دخترانه نرگس (اکثر پسران و دختران رهبر معظم در این دو مدرسه تحصیل نموده اند)، عضو هیئت مدیره بنیاد بین‌المللی غدیر (زیر نظر رهبری)، عضو هيات مديره نخستين و از فعالان ستاد اقامه نماز (از ستادهای زیر نظر رهبری)،عضو هيئت امناء مركز تخصصی مهدویت.

   به گفته خودشان بعد از پیروزی انقلاب در سازمان حج و زیارت و انجمن اولیا و مربیان و بعد هم جامعهِ تعلیمات اسلامی و بنیاد ارشاد مشغول شدند (ادارهِ حدود 50 مدرسهِ جامعهِ تعلیمات اسلامی که ایشان مدت 10 سال مدیرعامل آن بودند)، قائم مقام وزیر آموزش و پرورش اوایل انقلاب، مدیر عامل انجمن اولیاء و مربیان اوایل انقلاب، عضو شورای عالی آموزش و پرورش بعد از انقلاب تا سال 1379،مدیر سازمان حج و اوقاف در سال 1359. او هم اکنون در بنیاد فرهنگی کوثر نیز مشغول هستند

   یکی از برادران همسر «حجةالاسلام» سید میثم خامنه‌ای،علیرضا لولاچیان است، او چند سالی در کنار پدر در مرکز تعلیمات اسلامی فعالیت داشت ولی توانست بعد از ورود به سازمان تبلیغات در مدت زمان کمی موقعیت مناسبی برای خود کسب کند. در همین راستا ضمن طراحی یک برند فرهنگی (سپهر ایرانی) و با مطرح کردن آن و استفاده از امکانات یک سازمان حکومتی که زیر نظر رهبری اداره می‌شود به سمت مديرعامل مؤسسه فرهنگي تسـنيم نور مجری طرح ملی سپهر ایرانی وابسته به سازمان تبليغات اسلامي درآمد که در زمینه مجتمع‌هاي فرهنگي و رفاهي دارای اردوگاه ها، مجتمع ها و کتابخانه های فراوان که معلوم نیست سازمان تبلیغات اسلامیزیر مجموعه آن است یا این موسسه زیر مجموعه سازمان می‌باشد.

   لازم به ذکر است که ميثم حسيني (خامنه‌ای)و فريدالدين حداد عادل از اعضای هیئت مدیره این مؤسسه می‌باشند.

   پایگاه‌های وابسته به این تشکیلات عبارتند از: اردوگاه نور کرج، اردوگاه و مجموعه رفاهی نور نشتارود،

اردوگاه نور سی سخت، اردوگاه نور فیروزکوه، مجتمع رفاهی نور کلاردشت، مجتمع رفاهی نور گلستان مشهد، مجتمع فرهنگی خامنه‌ای شهرستان نجف آباد استان اصفهان، مجتمع فرهنگی خامنه‌ای شهرستان قهدریجان استان اصفهان، شبکه اشتراک ویدئو سپهر تی وی، شبکه وبلاگ دانش آموزی سپهر، وبلاگ هیئت مجازی رضویه سپهر، گردان مجازی حضرت زهرا سلام الله علیها سپهر

     نکته جالب آنجاست که ایشان خود را بابا سپهر معرفی نموده و مجموعه خود را سپهریان و به هر فعالیتی که انجام میدهد یک سپهر اضافه میکند که این یک برند سازی بوسیله امکانات حکومتی است.

   حسین لولاچیان،یکی دیگر از برادران همسر میثم حسینی خامنه‌ای، مداحی به نام حسین لولاچیان میباشد. او عضو علی‌البدل هیئت مدیره بنیاد فرهنگی و ارشاد امام صادق(علیه السلام) است و در برنامه‌های سپهریان و مراسم بیت رهبری مداحی می‌کند.

 

دختران سید علی خامنه‌ای:

   خامنه‌ای دو دختر دارد که، از راه ازدواج، هرکدام از آنها مافیای کوچکی را به دور خود تنیده و مقامات دیگری را در کشور به اشغال خود در آورده‌اند:

 

خانم بشری السادات حسینی خامنه‌ای، دختر بزرگ سید علی خامنه‌ای، همسر «حجةالاسلام جواد محمدی گلپایگانی، پسر «آیةالله» غلامحسین محمدی گلپایگانی متولد نجف ،رییس دفتر رهبری است، در کنار مافیای گلپایگانی وابستگان نسبی و سببی دیگری را نیز می‌توان مشاهده نمود که با اتصالاتی در بیت رهبری و سید علی خامنه‌ای مناصب مهمی را در اختیار دارند که عبارتند از :

   برادران حقانیان (وحید و سعید از وابستگان همسر محمدی گلپایگانی، از مسئولان اجرایی و اطلاعاتی بیت رهبری )،)، خاندان محمد جواد ایروانی(مسئول حسابرسی بیت رهبری و از افرادی که ده ها مقام و منصب از سوی خامنه‌ای را در اختیار دارد)،، خاندان شاهچراغی که مقاماتی از امامت جمعه و نمایندگی رهبری در کشورهای عربی تا فرماندهی سپاه را در خاندان خود دارند، ولایتی (نام مستعار)، مدیر کل اسبق اقتصادی واواک در جریان خرید و فروش دکل نفتی که با محسن رضایی و محمود سیف (سجادی نیا) اسرار زیادی در امور اقتصادی دارند از وابستگان به همسر محمدی گلپایگانی،

هدی السادات حسینی خامنه‌ای،دختر کوچکتر سید علی خامنه‌ای همسر مصباح‌الهدی باقری، فرزند محمد باقر باقری کنی، برادر بزرگتر مهدوی کنی، از اساتید دانشگاه امام صادق و علی باقری برادر داماد خامنه‌ای همانی است که عضو گروه مذاکره کننده هسته ای درکنار سعید جلیلی بود .

   خانواده‌های شهیدی محلاتی(رییس بنیاد شهید)، عباس اخوندی(وزیر اسبق راه و شهرسازی)، ناطق نوری(وزیر اسبق کشور، رییس اسبق مجلس و رییس سابق دفتر بازرسی بیت رهبری), هاشم رسولی محلاتی (عضو بیت خمینی و خامنه‌ای)، علی و جواد رسولی محلاتی ( دارای مقاماتی در وزارت خارجه و وزارت کشور و سفیری در کشورهای عربی) «آیةالله» خزعلی معروف، «حجةالاسلام» پناهیان(عضو قرارگاه عمار، مؤسسه آوینی، هیات امنای دانشکده هنر دانشگاه تهران در کنار حدادیان و ضرغامی)، میر لوحی، انصاری و... از وابستگان به این خانواده در بیت رهبری و مراکز دیگر قدرت هستند .

 

برادران سید علی خامنه‌ای:

   سید علی سه برادر دارد، یکی به لوله های نفت و پتروشیمی وابسته و دیگری به اموال مؤسسات فرهنگی و سومی که مخالف است به ضرب و شتم برادر و پسر برادر :

سید محمد حسینی خامنه‌ای برادر بزرگتر او که از دارایی‌ها و اموال فراوانی به دلیل برادری با سید علی برخوردار است. دختر محسن قرائتی عروس او می‌باشد و بنابراین خانواده‌های قرائتی ، شایسته، و.. از وابستگان به این مافیای کوچک در دل شبکه عنکبوتی سید علی خامنه‌ای هستند.

   در حال حاضر، او رييس بنياد ايرانشناسي، مدير مسئول نشريه خرد نامه، رييس بنياد اسلامي ملا صدرا يا كارتل بزرگ اقتصادي و.. می باشد، او عضو گروه 99 نفره مجلس در مخالفت با میر حسین موسوی بود و یکی از نویسندگان قرارداد الجزایر محسوب می‌شود.

   «حجةالاسلام» محسن قرائتی، پدرعروس سید محمد حسینی خامنه‌ای است که از کنار آنها سال‌ها است که خود و برادر و داماد خانواده،برکات فراوانی از نابودی اسلام و نماز به دست اورده اند. مجید شایسته باجناق پسر اقا سید محمد که مشاغل زیر را یافته است: مدير عامل منطقه آزاد كيش، سرپرست فدراسيون تنيس،شهردار منطقه 18 تهران

 

سید حسن حسینی خامنه‌ای،برادر کوچکتر سید علی حسینی خامنه‌ای: او سال‌ها از سوی برادر در وزارت نفت مسئول حسابرسی به درصدهای برادر بود. همچنین زمانی مسئولیت بازبینی فیلم‌ها را عهده دار بود و بعدها در کنار ابوالفضل میر علی و منوچهر متکی شرکت پتروشیمی پولیتار ماه را در اختیار گرفتند و با اموال مردم در مؤسسه آمن الائمه به دارایی‌های بسیار کلانی رسیدند و در نهایت دولت را مجبور به پرداخت 13 هزار میلیارد تومان از اموال مردم به طلبکاران مؤسسه آمن الائمه کردند. تنها ابوالفضل میر علی به 15 سال زندان محکوم شد که به احتمال زیاد به زودی ابتدا با وثیقه از زندان خارج و بعد از گذران مدتی عفو می‌شود. و او و دیگردزدان می‌مانند و پول های دزدی شده از مردم.

   گفتنی است که دختر حسین محمدی(عضو بیت رهبری)، معروف به رییس پشت پرده صدا و سیما نیز عروس سید حسن خامنه‌ای می باشد که در بیت رهبری مسئولیت دروغسازی و فریب افکار عمومی را از طریق صدا و سیما و به خصوص برنامه 20.30 در اختیار دارد .

سید هادی خامنه‌ای، از دیگر برادران سید علی خامنه‌ای می‌باشد که بر خلاف دیگر برادران وابسته به اصلاح طلبان است و زمانی نشریات مانند حیات نو و... را مدیریت می‌کرد. او بارها از سوی چماقکشان برادر و برادر زاده (سید مجتبی) مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته اما همچنان خود را دور از برادران نگاه داشته است.

 

برادران همسر سید علی خامنه‌ای:

   سید علی سه برادر خانم دارد که یکی از انها به صدا و سیما و واردات وسایل صوتی و تصویری متصل و دیگری به واردات قاچاق و برجسازی و سومی به خرید کارخانجات کمپوت و کنسرو سازی و... مشغولند

   حسن خجسته باقرزاده برادر همسر سید علی و دایی سید مجتبی خامنه‌ای با مشاغل زیر:معاون رئيس سازمان صدا و سيما در امور صدا، 9 دوره رئيس جشنواره بين‌المللى راديو، نايب رئيس اتحاديه راديو تلويزيون‌هاى آسيا و اقيانوسيه (ABU) در سال 2007 درك نار محسن چيني فروشان(باجناق اقا سید میثم خامنه‌ای)، معاون نظارت و برنامه ريزی صدا و سيما

   او دریافت کننده کمیسیون‌های خرید لوازم صوتی و تصویری صدا و سیما از ژاپن می‌باشد. ازقبل آن، سرمایه‌ای کلان به دست آورده است. گفته می‌شود واردات وسایل شرکت سونی در اختیار او می‌باشد. علاوه بر این، او هم اکنون یکی از اعضای شورای اندیشه ورزی شبکه افق در کنار حمید طالب زاده و مجید حسینی (از اعضای اندیشکده عصر)،می‌باشد.

   جواد خجسته باقرزاده، برادر دیگر منصوره خانم که در دوران انقلاب، در زندان، جوانان مبارز را لو می‌داد و بعد از انقلاب در کنار برادران افراشته و خوشکوش وارده کننده قاچاق موبایل و وسایل صوتی و تصویری شد.

   محمد خجسته باقرزاده، برادر دیگر همسر خامنه‌ای و دایی سید مجتبی که می‌گویند حلال زاده به دایی‌اش می‌رود ، او سوراخ دعا را به گونه‌ای دیگر یافته و با دریافت وام‌های کلان و خرید شرکت‌های مصادره‌ای با قیمت زیر حداقل، خود و فرزندانش کارخانجات بسیاری را صاحب شده‌اند: شركت كنسرو و مربا و رب اسانا، شركت كنسرو و مربا و رب نوبهاران ،شركت كنسرو و مربا و رب فتانه

   همچنین سعید خجسته باقرزاده، فرزند محمد خجسته کارخانه‌ای بنام تایماز را با نام تجاری نوبهارون خریداری نموده‌است. نصف این کارخانه مربوط به برادرش می باشد، که هر دو کارخانه در شهرک صنعتی چهارطاقی مشهد بنا شده است.

   فرزند دایی دیگر سید مجتبی خامنه‌ای، وحید خجسته باقر زاده نام دارد که با برادر شریک در کارخانه است

اخیرا یکی دیگر از فرزندان دایی اقا سید مجتبی(میثم خجسته باقرزاده)، از سوی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی به کار در ان سازمان دعوت و مشغول به کار شده است .

از دیگر وابستگان مشغول این خاندان می توان به محمد یاسر و مهسا اشاره کرد

 

برخی از دیگر وابستگان سید علی خامنه‌ای

   محمد واعظ زاده خراساني باجناق سید جواد خامنه‌ای و داماد «آیةالله» میردامادی شوهر خاله سید علی خامنه‌ای، می‌باشد. او زمانی بنا به دستور، مقامات زیر را عهده دار بود : موسسه دانشگاه مذاهب اسلامي، نخستين دبيركل مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي، نايب رييس اتحاديه علماي اسلامي، مدیر گروه علوم قرآن و حدیث دانشکده علوم معقول و منقول مشهد (الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد،سرپرستی نشریه دانشگاه الهیات مشهد،-مدیریت مجله آستان قدس رضوی.

   صادق واعظ زاده خراساني، فرزند محمد واعظ زاده خراساني كه باجناق پدر سيد علي خامنه‌اي بوده است . شخص صادق واعظ زاده در واقع پسر خاله سيد علی خامنه‌ای می‌باشد. وي مقامهای زير را در اختيار دارد:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت.که سال گذشته با کلی تبلیغات الگوی 50 ساله این مؤسسه را سید علی خامنه‌ای در بوق کرده بود، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس مرکز بنیاد ملی نخبگان، ریاست شورای مرکزی جهاد دانشگاهی، معاون امور دانشجویی وزارت فرهنگ و آموزش عالی به مدت یک سال،استاد قدرت دانشگاه

   محسن میردامادی یکی از پسر دایی‌های آقا سید مجتبی خامنه‌ای است که زمانی استاندار و دبیر جبهه مشارکت بود که در جریان کودتای انتخاباتی سال 88 به زندان افتاد و بعد از چند سال آزاد شد. او سوابق زیر را در حفظ نظام و تحکیم آن، در پرونده دارد:

   عضو انجمن اسلامی و از پایه گذاران دفتر تحکیم وحدت، از اعضای مرکزی دانشجویان حمله کننده به سفارت امریکا، از مؤسسين سپاه پاسداران و اولین معاون روابط بین‌الملل سپاه،معاون سیاسی دادستانی کل (۱۳۶۳)، معاون پشتیبانی جنگ وزارت فرهنگ و آموزش عالی، قائم مقام رئیس بعثه امام خمینی (۱۳۶۴) كه فاجعه مكه را به وجود اورند، استاندار خوزستان (۱۳۶۶ تا ۱۳۶۸)،معاون اجرائی و سردبیر روزنامه سلام و...

الهه مجردی، همسر او می باشد که در جریان 88 به دادگاه فرا خوانده شد، برادر او دختر موسوی خوئینی‌ها را به همسری برگزید و به امریکا رفتند و اقامت گرفتند .

   یاسر میردامادی و برادر او که از پسر دایی‌های آقا سید مجتبی خامنه‌ای هستند و بعد از سال 88 به خارج از کشور رفتند و مدتی را در رادیو ردا گذراندند. یکی از آنها به ایران بازگشت و به زندان افتاد و دیگری هم اکنون در خارج از کشور حضور دارد.

   گفتنی است که فرزندان خواهر تنی و ناتنی سید علی خامنه‌ای نیز از مخالفان دایی خود می‌باشند و بارها از سوی آقا سید مجتبی تهدید شده اند.