Uncategorised

اجرای حکم اعدام «احمدرضا جلالی» زندانی دو تابعیتی تا پایان اردیبهشت

jalali ahmadrezaانقلاب اسلامی در هجرت: رژیم ولایت مطلقه فقیه سنت دیرینه ای در گروگانگیری و معامله بر سر آنها را دارد. به گروگان گرفتن اعضای سفارت آمریکا در ابتدای انقلاب که به افتضاح اکتبر سورپرایز و بعد ها ایران گیت انجامید، به گروگان گرفتن خبرنگاران فرانسوی در لبنان توسط گروه های نیابتی، گروگان گرفتن تاجر آلمانی و... گروگان گرفتن ایرانیان دو تابعیتی که به ایران مسافرت می کنند و... از این نمونه اند. اکنون که محاکمه یکی از دست اندرکاران کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷ در سوئد در جریان است. رژیم ولایت مطلقه فقیه روش مستمر خود را به دولت سوئد نسبت میدهد و در عین حال برای استفاده از اهرم فشار،موضوع اعدام احمد رضا جلالی زندانی دوتابعیتی ایرانی سوئدی را مطرح کرده است. خبر گزاری ایسنا نوشت:

حکم اعدام «احمدرضا جلالی» به جرم جاسوسی برای رژیم صهیونیستی که به تایید دیوان عالی کشور رسیده است،‌ تا ا آخر اردیبهشت ماه اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا،‌ «از طریق منابع آگاه شنیده شده که حکم اعدام احمدرضا جلالی در دستور اقدام قرار گرفته و این حکم حداکثر تا آخر اردیبهشت ماه جاری اجرا خواهد شد.

جلالی به جرم جاسوسی برای رژیم صهیونیستی بازداشت و پس از محاکمه و طی مسیر طولانی قضائی به اعدام محکوم و حکم صادره مورد تایید دیوان عالی کشور قرار گرفت.

اطلاعاتی که این مزدور رژیم صهیونیستی از برنامهٔ هسته‌ای کشور به سازمان جاسوسی- تروریستی موساد ارائه کرده بود، متاسفانه منجر به ترور و شهادت دو دانشمند هسته‌ای کشور شد.

موضوع بسیار قابل تامل، آن بود که به دلیل اقامت موقت این جاسوس در کشور سوئد و جلب همکاری وی به موساد در همان کشور، دولت سوئد بنا به درخواست رژیم صهیونیستی ، پس از بازداشت وی در ایران به او اقامت دائم و پس از محاکمه و صدور حکم اعدام وی، به او تابعیت سوئدی اعطاء نمود تا نظام قضایی ایران را تحت فشار قرار دهد!!

برخی تحلیلگران سیاسی معتقدند که کل پروژهٔ بازداشت حمید نوری در سوئد و تشکیل دادگاه نمایشی برای وی در آن کشور با هدف فشار بر دولت ایران جهت رهاسازی احمدرضا جلالی بوده است.

این تحلیلگران می گویند دولت ایران با اجرای حکم احمدرضا جلالی، ضمن اجرای یک حکم قضایی لازم الاجرا، امکان اقدامی دیگر مشابه بازداشت حمید نوری را از دولت سوئد سلب خواهد کرد.»

منبع: ایسنا