Uncategorised

استاندار مازندران به نقل از برخی مدیران نظام حاکم: اتفاقی بیفتد، اصلاح‌طلب و اصولگرا را دار می‌زنند

hoseini pour mahmud

انقلاب اسلامی در هجرت :استاندار مازندران گفته :برخی مدیران نشستند و تحلیل کردند که آینده چه اتفاقی می‌افتد و خواهد افتاد؛ همه اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا گوش‌ها را باز کنند تا اگر کسی تصورش این است، اتفاقی برای ایران بیُفتد بداند دشمن اول از همه با او کار دارد و تصور نکند با او کاری ندارد بلکه قبل از همه او را بالای دار می‌فرستند."
نقل قول غیر مستقیم وی از قول برخی مدیران در نظام ولایت فقیه در واقع خواسته حسینی پور باشد یا نباشد ، نشان از القای ترس به همه کسانی در درون نظام  است که مردد هستند تا  به جنبش بپیوندند . با این ایجاد ترس از کشته شدن قصد نظام این است که انها را هم اصولگرا و هم اصلاح طلب را محکم در خط حاکمیت خونخوار نگاه دارد. ملت ایران ملت فهیمی است و دست به کشتار نخواهد زد نه در این جنبش کنونی و نه در جنبشهای و انقلابهای قبلی.در انقلاب 57 نیز مردم نیودند که برخی از نظامیان و رئیس ساواک را تیرباران کردند بلکه خلخالی و کسانی این عمل شنیع را انجام دادند  که در واقع دزد انقلاب ضد خشونت مردم  بودند همان انقلابی که به انقلاب  پیروزی گل بر گلوله در جهان معروف شد . استبدادیون خشونت طلب و حزب جمهوری اسلامی و قضات شرعی که مستقیما از خمینی دستور می گرفتند ان خشونتها را ورزیدند و به حساب مردم گذاشتند.

 

 

به گزاش ایران وایر :محمود حسینی‌پور، استاندار مازندران، به مدیران اصلاح‌طلب و اصولگرا هشدار داد که چنانچه در آینده «اتفاقی برای ایران بیفتد» همه آن‌ها با هم دار زده خواهند شد.

بگزارش ایران وایر: حسینی‌پور  در جلسه شورای اداری استان مازندران در روز اول آبان گفت: «خبر دارم که برخی مدیران نشستند و تحلیل کردند که آینده چه اتفاقی می‌افتد و خواهد افتاد؛ همه اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا گوش‌ها را باز کنند تا اگر کسی تصورش این است، اتفاقی برای ایران بیُفتد بداند دشمن اول از همه با او کار دارد و تصور نکند با او کاری ندارد بلکه قبل از همه او را بالای دار می‌فرستند»

استاندار مازندران همچنین به گستردگی اعتراضات در ایران اذعان کرد و گفت: «کشور در شرایطی قرار گرفته که توسط جریانات ضد انقلاب و سرویس‌های بیگانه مورد هجوم حداکثری قرار گرفته و مردم کشور را نگران کرده است»

حسینی‌پور همچنین از «رصد» مدیران دولتی خبر داد و گفت مامورانی را استخدام کردیم تا مدیران را رصد کنند؛ کدام مسئول با کم کاری آب در آسیاب دشمن می‌ریزد.

این مقام استانی اضافه کرد که جمهوری اسلامی ایران «مدیر انقلابی» می‌خواهد که «تا شهادت پای انقلاب اسلامی باشد»

استاندار مازندران همچنین ادعاهای دیگر مقامات جمهوری اسلامی درباره بازداشت شدگان اعتراضات سراسری ایران را تکرار کرد و مدعی شد: «بیشترین دستگیر شده‌ها از خانواده‌های کم بضاعت، فرزندان طلاق و آسیب دیده اجتماعی بودند.»