Uncategorised

روایت فرمانده کل سپاه از شرایط جنگی

basij
اقتصاد نیوز : درگیری مسلحانه در سراوان، آزادی برخی از زندانیان سیاسی، تذکر تند و تیز برخی نمایندگان به وزرای رئیسی از خبرهای مهم ۲۴ ساعته گذشته بودند که در این «بسته خبری اقتصادنیوز» به آنان اشاره شده است.
روایت فرمانده کل سپاه از شرایط جنگی
روز گذشته، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، در اجماع 15هزارنفری بسیجیان سیستان و بلوچستان در استادیوم دهکده المپیک زاهدان گفت:« وقتی تروریست‌های تکفیری با مدیریت آمریکا، رژیم صهیونیستی و اروپا در سوریه و لبنان و عراق و یمن هجمه می‌برند، این بسیجیان هستند که برای دفاع از نوامیس به میدان می‌روند و خانه و کاشانه خود را رها می‌کنند و به قلب دشمن هجوم می‌برند و آن ملت‌ها را از اسارت بیگانگان نجات می‌دهند.»

وی با بیان اینکه "این درخت تناور امروز به ثمر نشسته است"، تصریح کرد:« این‌که امروز دشمن به این شجره مبارک هجمه می‌برد علت آن همین حوزه تأثیر گسترده است. امروز بسیج همچنان در میدان دفاع از انقلاب اسلامی سربلند است. کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است، همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک از سراسر جهان با مزدوران و سرشاخه‌های داخلی خود به جنگ انقلاب، امنیت و وحدت ملی آمده است.مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر سونامی تذکر به وزرای رئیسی /اصرار قالیباف بر «حکمرانی نو» بخوانید.