Uncategorised

گران سازی عمدی بلیط های ورزشگاه/ منع ورود خانم ها - باز بودن حدود ۳۰ درصد گنجایش ورزشگاه

Varzeshgah-Zanan-1 آفتاب یزد: روز پنجشنبه تیم‌ های استقلال و ملوان قرار است که به مصاف یک دیگر بروند. با اعلام منصور قنبر زاده در دیدار استقلال و ملوان حدود ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه و نزدیک به ۳۰ هزار نفر تماشاگر حضور خواهند یافت. متأسفانه مثل همیشه با توجه به آماده نبودن زیرساخت‌ ها، فعلاً ورود بانوان به ورزشگاه آزادی امکان‌ پذیر نیست. فارغ از این موضوع، نکته‌ ای که تعجب‌ آور است قیمت بلیت‌ های این دیدار است که افزایش چشمگیری داشته است. بر اساس قیمت‌ های جدید، بلیت‌ های پشت دروازه ۱۰۰ هزار تومان و بلیت‌ های روبروی جایگاه ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌ رسند. علاوه بر این، قیمت بلیت‌ ها در جایگاه ویژه نیز به یک میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. این یعنی آنکه دیگر، مردم به ورزشگاه هم نمی‌ توانند بروند. اگرچه دیدارهای فوتبالی جذابیتی مانند قبل ندارند، اما بهرحال تفریحی است که برای ساعتی مردم را از فکر و خیال باز می دارد.
 
یکی از کاربران در این باره می‌نویسد: «قرار است ورود تماشاگر به ورزشگاه دوباره آزاد بشود، اما چنان قیمتی برای بلیت ورزشگاه گذاشتند که تماشاگران بی خیال حضور در استادیوم بشوند قیمت‌ های بلیت ورزشگاه آزادی برای دیدار استقلال و ملوان: پشت دروازه ۱۰۰ هزار تومان! روبروی جایگاه ۲۰۰ هزار تومان! جایگاه یک میلیون تومان!»
 
دیگری نوشت: «قیمت بلیط VIP دیدار فوتبال استقلال و ملوان در ورزشگاه آزادی؛ یک میلیون تومان! خوب، بدون تماشاگر برگزار می‌ کردید».
 
کاربر دیگری گفته است: «بازی استقلال و ملوان در تهران و با حضور ۳۰ هزار تماشاگر برگزار می‌ شود، اما هیچ زنی اجازه ندارد فوتبال را در استادیوم تماشا کند، چون زن‌ ها آفریده شدند که مردها صبح، پیتزای مانده از شب قبل را نخورند، بچه‌ ها را تر و خشک کنند و مهمانی‌ های خانوادگی تدارک ببینند!»
 
یکی دیگر از کاربران اینطور می‌ نویسد: «بلیط بازی استقلال و ملوان در ورزشگاه ۲۰۰ هزار تومان، رسماً جیب مردم را دارند خالی می کنند، شاید تنها تفریح این مردم است، هرچند که این روزها کسی دل و دماغ استادیوم رفتن را ندارد».
 
کاربر دیگری گفته است: «باز شدن درب‌ های ورزشگاه‌ ها به روی هواداران فوتبال/ بار دیگر خانم‌ ها از حضور در استادیوم‌ ها منع شدند/  اینبار بهانۀ تعمیرات در استادیوم آزادی است».
 
کاربر دیگری می‌گوید: «یعنی هرطور که شده است، برای مردم دغدغه می‌ تراشید. بگذارید مردم نفس بکشند. چرا به گرانی علاقه دارید؟»