Uncategorised

وزیر اطلاعات ،هاشمی رفسنجانی را با پیشگو خواندن او به دست داشتن در " حوادٍث پس از انتخابات 88" متهم کرد

 moslehi heydar 02052013  ۱۳۹۲/۲/۱۲- انقلاب اسلامی در هجرت:  حیدر مصلحی وزیر اطلاعات نظام  ولایت مطلقه در روز پایانی نهمین همایش سراسری مسئولان هیات رزمندگان کشور طی سخنانی تلویحا و بدون ذکر نام هاشمی رفسنجانی ومحمد خاتمی را به دست داشتن در حوادث پس از انتخابات سال 88  که حاکمیت بدان " فتنه " نام داده است  متهم کرد. در سال 88 پس از  تقلب بزرگ انتخاباتی ، و رئیس جمهور کردن احمدی نژاد، اعتراض مردمی که نتیجه انتخابات را مخدوش  و غیر قابل پذیرش میدانستند با فرمان خامنه ای توسط نیرو های سرکوب به دستگیری ،مجروح و کشته شدن عده ای از معترضین انجامید . هاشمی رفسنجانی نیز طی نامه ای بدون مقدمه و  سلام واحوالپرسی های معمول  خطاب به خامنه ای در این باره هشدار هایی داده بود . حال که خامنه ای و بخش بزرگی از اصولگرایان با احمدی نژاد و گروه همراه او که  "جریان انحرافی" نامیده میشوند دچار مشکل شده است  و از در بن بست قرار گرفتن نظام سخن به میان است، هاشمی رفسنجانی به مناسبت های مختلف و به صورت گوشه و کنایه  تذکرات و یاد آوری های خود به " رهبر" را یاد آور میشود و قصد آن دارد که مستقیم و یا غیر مستقیم خود را منجی نظام  و مرد عبور از بحران معرفی کند . مصلحی هم چنین ضمن اینکه گفت طبق نظر رهبری همه جریان ها باید در انتخابات شرکت کنند بلافاصله خط کشی های معمول در نظام را یاد آور شد و با اما و اگر ها همه جریان ها را به درون نظام و آن هم  تعریفی خاص محدود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حیدر مصلحی وزیر اطلاعات صبح امروز پنجشنبه در اختتامیه نهمین همایش سراسری مسئولان هیات رزمندگان کشور با بیان اینکه عده ای به دنبال تطهیر فتنه هستند، گفت: کسی که جزو سران فتنه بوده و انقلاب و نظام به دلیل یک سری ملاحظات او را مانند آن دو تن دیگر چندان محصور نکرده و به او آزادی عمل داده است امروز امر بر او اشتباه نشود که انقلاب یادش رفته این آقا در فتنه چه نقشی ایفا کرده است.

وی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر آیت الله هاشمی رفسنجانی از آنچه منجی سازی کاذب خواند انتقاد کرد و گفت: کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.

وزیر اطلاعات افزود: زمانی که رهبری در نماز جمعه آن خطبه ها را بیان فرمودند چه کسی بود که نامه بودن سلام علیکم داد.

مصلحی در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: سرویس های اطلاعاتی غربی می خواهند با بحران سازی و فشار و مشغول سازی تعادل جامعه را بر هم زنند و از تحریم، تورم، حاشیه سازی های مستمر و تقسیم سازی کشوری این هدف را دنبال می کنند.

وی تاکید کرد: طبق نظر مقام معظم رهبری همه جریان ها در انتخابات می توانند حاضر شوند اما باید زاویه خود را با مسیر امامت و ولایت روشن کنند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: دشمن به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است و عدد و رقم های بی حسابی که داده می شود نشان از این امر دارد.

وی گفت: دشمن به جای اسلام هراسی امروز اختلافات شیعه و سنی را در منطقه دنبال می کند.

مصلحی همچنین در این همایش تاکید کرد که حماسه دارای ویژگی های خاصی است و در حرکت های حماسی همیشه گروه قلیلی با توکل به خداوند جامعه را تحت تاثیر قرار داده اند.

در این رابطه