Uncategorised

وزیر اطلاعات :انقلاب اسلامی با حفظ کرامت پیشگامان حفظ می شود!

Alavi Mahmud۱۳۹۳/۱۱/۱۶- انقلاب اسلامی در هجرت: در نظام های استبدادی که کسب قدرت و حفظ آن هدف و هر وسیله ای برای رسیدن به آن نیز توجیه می شود تقسیم به دو و حذف یکی، از روش های معمول است.آیت الله خمینی و حواریون اوبه خصوص در حزب جمهوری اسلامی برای استقرار نظام استبدادی و تک پایه ولایت فقیه و برای حفظ آن که اوجب واجباتش خواندند پیرو همین قاعده شدند.به بسیاری از کسانی که در مبارزه علیه نظام استبداد سلطنتی شرکت و در پیروز انقلاب نقشی موثر داشتند اما بعد، باز سازی استبداد را بر نمی تافتند تهمت زدند و با دروغ تخریبشان کردند و به انواع گوناگون از اعدام تا حبس، تبعید  و حصر حذفشان کردند تا  بندگان قدرتی که بعضا نقشی هم در انقلاب نداشتند انقلابی دو آتشه شده و به خدمت استبداد در آمده با نیت "حفظ نظام" هر جنایت و خیانتی را بر مردم و کشور روا دارند. دایره حذف، هر روز تنگ تر می شود و بنا بر قاعده این روش تا اضمحلال کامل ادامه خواهد یافت. امروز بسیاری از کسانی که خود در حذف های آن زمان از عوامل موثر بودند از قبیل هاشمی رفسنجانی در معرض حذف قرار گرفته اند.

 به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام والمسلمین "سید محمود علوی" روز پنجشنبه در همایش نکوداشت پیشگامان انقلاب اسلامی در مشهد افزود: حفظ انقلاب اسلامی با پا گذاشتن بر روی احکام میسر نمی شود اما امروز برخی با نیت حفاظت از انقلاب خیلی راحت دست به تهمت و تخریت زده و دروغ می گویند.

وی گفت: انصاف نیست که با تیغ تخریب به جان فجرآفرینانی که انقلاب اسلامی محصول تلاش و مجاهدت های آنان است بیفتیم و آنان را تخریب کنیم.

وزیر اطلاعات افزود: نباید با تصور حفظ انقلاب اسلامی این چنین با فجرآفرینان انقلابی برخورد نماییم بلکه باید قدر زحمات این افراد را بدانیم زیرا جز با رنج ها و مرارت های فجرآفرینان انقلابی امکان پیروزی وجود نداشت.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی برای احیاء ارزش های اسلامی به پیروزی رسید و به بهای سنگینی به دست آمد لذا حفظ آن نیز از طریق حفظ ارزش ها میسر است.

حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: باید مسایلی که برای ملت ایران عزت به ارمغان آورد و منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد به مردم و نسل آینده انتقال یابد و هرگونه کوتاهی در این زمینه کم لطفی است.

وی افزود: در شرایطی که رژیم ستمشاهی به طرق مختلف اقدام به تخریب چهره آیت الله کاشانی و مبارزانی می کرد که بر علیه سیاست های خصمانه مستکبران نظیر انگلیس و آمریکا نقش آفرین بودند امام خمینی(ره) با فراخوانی بازاریان، علما، دانشگاهیان و سایر اقشار خواستند که وارد عرصه شده و در مقابله با سیاست های خصمانه ستمشاهی احساس مسوولیت کنند.

وزیر اطلاعات گفت: برای آن که نسل های بعدی ارزش های انقلاب اسلامی را بهتر درک کنند و برای حفظ آن بیش از پیش نقش آفرین باشند ثبت خاطرات انقلاب یک ضرورت است.

وی افزود: نظریه هایی که غربی ها برای انقلاب ها ترسیم می کنند با قد و قامت انقلاب اسلامی ایران مطابقت ندارند لذا تلاش غربیان برای آنکه انقلاب اسلامی ایران را در چارچوب نظر نظریه پردازانی همچون میشل فوکو توجیه کنند ناکام مانده است.

حجت الاسلام والمسلمین علوی ادامه داد: انقلاب ما برخاسته از ارزش های اسلامی است لذا با تئوری های غربی ها لباسی متناسب با اندام این انقلاب دوخته نمی شود.

وی گفت: امام راحل بر اساس ادای تکلیف در مقابل رژیم ستمشاهی ایستادگی کردند و با هوشیاری ایشان، فداکاری، مقاومت های مردم و فجرآفرینان و حضور گسترده در صحنه انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

همایش نکوداشت پیشگامان انقلاب اسلامی با حضور استاندار خراسان رضوی، معاون حزب موتلفه اسلامی و حدود 500 نفر از مسوولان، علما شیعه و سنی، نقش آفرینان و مبارزان خراسانی در دوران پیروزی انقلاب، برگزار شد