Uncategorised

نکته بین: تبارشناسی حلقه سخت قدرت/ بخش نخست: حاکمیت یکدست جنایت، خیانت و فساد

khamenei raeisiخروج لجن های کف چاه ولایت

تا قبل از ریاست جمهوری سید ابراهیم رییسی (جنایتکار تاریخی- بنا بر قول مرحوم آیت الله منتظری)، روسای جمهور دیگر حداقل برخی از وزرا را خود تعیین می کردند و تعدادی را نیز با نظارت و تایید رهبری، اما سید ابراهیم رییسی از آنجایی که نه خود را در قواره ریاست جمهوری می بیند و نه دیگران او را رییس جمهور می دانند، تنها فردی اجاره ای است که او را در این مقام نشانده اند تا حلقه سخت قدرت، نیروهایش را به میدان بیاورد و از سایه خارج شود.

خامنه ای، هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد و حسن روحانی، حداقل برخی از وزرای کلیدی و رییس دفتر و معاون اول را خود انتخاب می کردند، اما به نظر می رسد که دولت به اصطلاح وفاق ملی سید ابراهیم رییسی، دولتی است که در انتخاب اکثر وزرا و معاونان و حتی معاون اول و رییس دفتر کاره ای نیست و هر چه دیگران از طیف های خاص تشخیص داده و هماهنگ می کنند به او تحمیل می شود زیرا خود او نیز مهره ای است از این ساختار پنهانی.

سید ابراهیم رییسی همانند دیگر اعضای تابع نظام ولایت دارای مشخصه های زیر می باشد

● شریک در جنایات نظام ولایت از ابتدای انقلاب

● شریک در مفاسد اقتصادی نظام ولایت

● فرمانده ای فرمانبر درسرکوب منتقدان و معترضان

● عصبی و روان پریش

● گزافه گو،فریبکار،دروغگو و فراموش کار

● تابع اندیشه برنامه ریزی شده از بالا، رباطی از فرقه خشونت

● فاقد توان درک موقعیت

● فاقد استقلال در تصمیم گیری

و...

نیروهای تشکیل دهنده حلقه سخت قدرت یا دولت در سایه  

از سال ها قبل در مقالات گوناگون اقداماتی جهت افشای دولت در سایه و حلقه سخت قدرت صورت گرفت، اما با سخت شدن شرایط برای ادامه حیات، عوامل تشکیل دهنده دولت در سایه مجبور به خروج و دفاع از داشته های به ناحق خود شدند و تلاش نمودند تا با در اختیار گرفتن کلیه قوا و مقامات و یکدست شدن به قول خودشان دفاع هماهنگی در برابر مردم که روز به روز بر فشار خود می افزایند تشکیل دهند.

در ادامه با معرفی عوامل تشکیل دهنده به اصطلاح کابینه و معاونان سید ابراهیم رییسی به خوبی می توان دریافت که چگونه همراه با خانواده بر دارایی های مردم تحت عنوان موسسه، مرکز، شرکت، خیریه، و... حاکمیت داشته و انبان های خود را پرنموده به گونه ای که در عرض نزدیک به 40 سال ملت ایران را به زیر خط فقر کشیده و بیش از 250 هزار نفر صاحب دارایی یک میلیون دلاری از نزدیکان خود ایجاد کرده اند .

در ابتدا به معرفی ارگان های تشکیل دهنده این حلقه می پردازیم که سالهاست با در اختیار داشتن بیش از 70 درصد اقتصاد کشورو تقسیم میان خودی ها و هزینه کردن جهت سرکوب ملت توانسته اند به زور پول و اسلحه حکومت خود را ادامه دهند تا کنون که تقریبا دستشان برای مردم رو شده و به تدریج با واگذاری میدان و خیابان ها به مردم مرتب دست به عقب نشینی زده و تلاش بر استحکام دیواره دفاعی ادامه حیات دارند و مطمئن هستند که با ریزش کنونی نیروهای حامی(نظامی، اطلاعاتی، امنیتی، سیاسی، روحانی و...)، به تحلیل رفته و چاره ای به جز یک رویارویی اساسی با مردم نخواهند داشت که امیدواریم این رویارویی با کمترین هزینه صورت پذیرد، زیرا برای حاکمیت از دست دادن قدرت بسیار سخت است و تلاش دارد به هر شکل آن را حفظ کند.

عدم تلاش برای جلوگیری از مرگ بیش از 100 هزار تن به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، نشانی دیگر از به تحلیل بردن مردم و ممانعت از برپایی راهپیمایی های اعتراضی است(ناگفته نماند که نشریه جوان وابسته به سپاه پاسداران در روز دوم شهریور در مطلبی میزان کشته شدگان را 7 برابر اعلام نمود که اگر صحت داشته باشد تا کنون نزدیک به 750 هزار نفر در این رابطه فوت کرده اند) .

افراد و ارگان های تشکیل دهنده

حلقه سخت قدرت را شاید بتوان گفت از هنگامی به شکل کنونی تشکیل شد که جریان قتل های زنجیره ای لو رفت و به همین دلیل جنایتکاران برای رهایی و حفظ سید علی خامنه ای که مسئول تمام جنایت ها بود با کمک   آقا سید مجتبی، نیروهای این حلقه را به بیت آورده و در آنجا سازمان دهی نمودند تا بر کلیه امور سیطره داشته باشند و برای انجام این امور به تکمیل مراکز قدرت مالی و مرتبط کردن آنها با یکدیگر پرداخته تا همه چیز را در اختیار داشته باشند، گفتنی است در دوران خمینی نیز این حلقه سخت قدرت وجود داشت اما در آن دوره همین اصلاح طلبان کنونی آن را تشکیل می دادند و جنایات دهه 60 به رهبری آنان بود هر چند که الان برخی از آنان نیز کیسه زندان و فشار به تنشان خورده و در حال پوست انداختن هستند اما به نظر می رسد کاری از دستشان بر نمی آید و گرفتار همان چاهی شدند که خود برای مردم حفر کرده بودند.

اول:سر حلقه این هسته در اختیار بیت رهبری، سید علی خامنه ای و سید مجتبی خامنه ای و دیگر وابستگان سببی و نسبی آنان می باشد.

این بیت بر کلیه امور نظامی، امنیتی، اطلاعاتی،اقتصادی، فرهنگی، سیاست های داخلی و خارجی ،و...مسلط بوده و بر همه ارگان های مربوطه سیطره دارند و هر کابینه و رییس جمهوری را زمین گیر کرده اند.

دوم"سپاه پاسداران (قدرت نظامی، اطلاعاتی و امنیتی جهت حمایت و حفاظت از رهبری و بیت او و نیز سرکوب مردم در داخل و دخالت در کشورهای دیگر و هزینه کردن میلیاردها دلار اموال مردم برای حفظ نیروهایی نظامی در کشورهایی مانند لبنان، سوریه، عراق، یمن، فلسطین، افغانستان و...)

سوم:قوه قضاییه ، قوه ای هماهنگ با نیروهای امنیتی و اطلاعاتی جهت کنترل و سرکوب و اعدام مبارزان و منتقدان که کاملا در اختیار بیت رهبری و خواسته های این بیت و اجرای آن توسط قضات وابسته و نیروهای سرکوبگر و جنایتکار سپاه پاسداران می باشد.

چهارم:ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، ستادی که از اموال مصادره دارایی های مردم و اموال بلاصاحب تشکیل شده و صدها میلیارد دلار دارایی را در اختیار دارد که کلا در اختیار ولی فقیه مطلقه بوده و هزینه های مورد نظر او را پرداخت می نماید، این ستاد برای در آوردن پول مردم تحت عنوان ساخت واکسن کرونا، مانع از خرید واکسن از کشورهای دیگر شده و حتی مانع از ساخت واکسن شرکت رازی بود تا این همه جنایت را جهت تنومندکردن دارایی های خود به اجرا در آورد، دهها هولدینگ این ستاد و هزاران شرکت گوناگون تقریبا هم عرض قرارگاه خاتم سپاه و استان قدس بر دارایی های کشور سیطره کامل دارد.

پنجم"بنیاد مستضعفان نیز از ارگان های مالی تحت اختیار رهبری و بیت ایشان می باشد که تنها عنوان مستضعفان را یدک می کشد اما بیشتر دارایی های این بنیاد در اختیار رهبری و یاران و حامیان او می باشد، این بنیاد بسیاری از کارخانجات، شرکت ها و زمین های پر درآمد را در اختیار دارد.

ششم:آستان قدس رضوی، از دارا ترین آستان ها می باشد که صدها میلیارد دارای از اموال وقفی ملت را در اختیار دارد و هر آنجا که رهبری و بیت او لازم بدانند هزینه می کند، البته آستان های به اصطلاح مقدس دیگری نیز در قم و شیراز و تهران و... را برای حفظ نظام و تحمیق مردم در اختیار دارد.

هفتم:قوه مقننه، قوه ای که هم اینک به عنوان قوه هماهنگ قرار است در کنار قوه مجریه حضور داشته باشد و با یکدست شدن بتوانند دولت انقلابی مورد نظر رهبری و باند او را پیاده نمایند اما غافل از آن هستند که به زودی از پس پرده این وحدت قلابی انقلابی آنچنان اتشی بر پا شود که دامن همه آنها را بگیرد و هر کدام تلاش کنند تا خود را از آن آتش دور ساخته و مدعی شوند که ما دخالت نداشته ایم .

هشتم: نیروهای وابسته به دانشگاه امام صادق، دانشگاه هاروارد سابق که بعد از انقلاب به دستور رهبر انقلاب توسط مهدوی کنی، باقری کنی و احمد علم الهدی ساخته شد تا نیروهای مورد نیاز بر کشیده شدن به مقامات اصلی را تامین نماید البته دانشگاه تربیت مدرس را نیز برای همین امر ایجاد کردند اما به آن کمتر بها داده می شود.

عملکردها نشان می دهد دولت سید ابراهیم رییسی بر اساس برخی دوری و نزدیکی ها به چهره های اصلی حلقه سخت قدرت ساخته شده و در این جریان به زودی اختلافات بر ملا شده و خیلی زودتر از احمدی نژاد تشدید خواهد شد، نصب معاونت هایی با گرایش های گوناگون و به کار نگرفتن عده ای که در انتخاب سید ابراهیم رییسی دخیل بودند، نشان می دهد که درون همین حلقه سخت قدرت، عده ای هستند که باز نیازمند تقسیم به دو و حذف یکی از طرفین هستند تا تقسیمات آنقدر صورت گیرد که به شکل اتم سخت قدرت مسلط در آید و در آن صورت به راحتی در برابر مردم به سرنوشتی چون دیگر مستبدان دچارشده و فرار را بر قرار ترجیح دهند، نوک کوه یخی این اختلافات از هم اکنون نمایان شده است .

ناگفته نماند حلقه سخت قدرت در برابر غیر خودی ها هماهنگ عمل می کرده و می کنند و حال که رقیب را از میدان به در برده اند باید منتظر درگیری های میان خودی ها باشیم تا ببینیم کدام گروه سر گروه دیگر را می خورد زیرا برخی از آنها در تضاد با یکدیگر هستند که در معرفی کابینه و معاونان به خوبی مشهود بوده است .

و...

با اندک توجهی به رییس جمهور،معاونان و وزرای معرفی شده به خوبی می توان نیروهای مخفی شده در دولت در سایه یا حلقه سخت قدرت و مخفیگاه های آنان را شناسایی کرد، چرا که معاونان و وزرای معرفی شده از چند طیف و گروه خاص هستند که همواره در امور دولت های مختلف دخالت می کرده و عملیات آنها را بی نتیجه می گذاردند، از خوانندگان عزیز تقاضا می شود به برخی از رابطه ها که در زیر خواهد آمد به دقت توجه شود .

با تاباندن روشنایی بر روابط تو در تو و پنهانی ارگان ها و افراد وابسته به حاکمیت که در زیر ذکر خواهد شد، در می یابیم که چگونه آنها با تنیدن تارهای عنکوبتی خود بر پیکره ملت و اموال آنها توانسته اند در خفا به سرمایه های آنچنانی دست یابند که در خواب هم نمی دیدند .

و...

اول : رییس جمهور: حجت الاسلام   سید ابراهیم رییسی

قوه قضاییه، استان قدس رضوی، تحریم بین المللی

معروف به جنایتکار تاریخ ایران و از اعضای گروه مرگ در سال 67 و جنایات بیشمار دیگر از سال های بعد از انقلاب تا کنون و دخیل در مفاسد مورد نیاز سید علی خامنه ای و سید مجتبی و حسین طائب و نیروهای سپاه پاسداران و برخی گروهها و احزاب و هیات های مختلف اصولگرا. فردی که ادعای مبارزه با مفاسد می کند به خوبی می داند که وابستگان او تا کجا دستشان در اموال ملت فرو رفته، اما از آنجا که حامیان نظام ولایت به تعبیر رهبری از مستضعفان هستند ، ایرادی در این رابطه نمی بیند .

سید ابراهیم رییسی داماد آیت الله علم الهدی می باشد و همسر خانم جملیه علم الهدی، یکی از دختران او همسر مقداد نیلی احمد آبادی می باشد که در کنار برادرش میثم نیلی احمد آبادی خبرگزاری رجا نیوز را در اختیار دارند. آنها به باند آیت الله مصباح یزدی و باند جبهه پایداری انقلاب اسلامی وابسته می باشند که با سردار محمد باقر قالیباف و با برخی از وزرا نیز زاویه دارند.

در ادامه به ترتیب به موسسات وابسته به مافیای خانوادگی ایشان اشاره می شود