Uncategorised

نکته بین: تبارشناسی حلقه سخت قدرت/ بخش دوم: موسسات وابسته به مافیای خانوادگی ابراهیم رئیسی( جنایتکار تاریخی)

AlalmalHoda bandسیده جمیله علم الهدی

همسر آیت الله سید ابراهیم رییسی و فرزند دوم سید احمد علم الهدی دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و رئیس کمیسیون تربیت دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی که به دلیل روابط خانوادگی به جایگاه فعلی رسیده و هم اینک قرار است بشود بانوی اول ایران، بر اساس اطلاعات به جز مشاغل حکومتی در موسسات زیر نقش دارد.

*- عضو هیات مدیره مؤسسه خانه انقلاب اسلامی، همراه باایمان عطار زاده (عضو بیت رهبری)،امیر خوراکیان(عضو بیت رهبری)،علی اکبر عصارنیا، رضا خوراکیان(عضو بیت رهبری و استان قدس رضوی(و...

*- عضو هیات مدیره مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت مکتب امام رضا (ع)، همراه با داماد و دخترش، مقداد نیلی احمد آبادی و ریحانه سادات رئیس الساداتی

وابستگان به شخص سید ابراهیم رییسی

سید مجتبی رییس السادات

خواهر زاده آیت الله سید ابراهیم رییسی( جنایکار تاریخی)، از مداحان و بزرگان آستان قدس که قرارداد های خوبی به نام دین و حجاب می بندد.

*-. بازرس شرکت خدمات مسافرت هوایی وگردشگری دلارام پرواز شرق

* -عضو هیات مدیره مؤسسه جبهه فرهنگی حجاب و عفاف خاتم  

با موضوع: تبیین نگاه جامع دین در موضوع عفاف با استفاده از ظرفیت‌های حوزه علمیه و نخبگان تدوین الگوی جامع عفاف، متناسب با نیازها و شرایط نوپدید، با استفاده از ظرفیت نهادهای کارشناسی و صاحب نظران حوزه و دانشگاه. تدوین نقشه راه عفاف مشتمل بر نقشه علمی، تبلیغی و اجرایی مبتنی بر مطالعات آینده نگرانه. ایجاد بانک اطلاعات مشتمل بر پژوهش‌ها، پژوهشگران، کارشناسان، نهادهای فعال و کنشگران و مبلغان در عرصه عفاف. تدوین متون پژوهشی، ترویجی و هنری در قالب‌های متنوع و چند رسانه‌ای، متناسب با مخاطبان مختلف ارتباط با شخصیت‌های تأثیرگذار، نخبگان علمی، کارشناسان، مبلغان و هادی های دولتی و غیر دولتی تعمیق و گسترش «گفتمان عفاف» در خانواده، فضاهای جمعی و عمومی تدوین طرح جامع «عملیات مردمی» در عرصه عفاف.

شناسایی، سازماندهی و شبکه سازی، توانمند سازی فکری مهارتی و هنری کلیه تشکلهای مردمی فعال در عرصه عفاف، مردمی کردن مطالبه «بسط و تعمیق فرهنگ عفاف در سطح ملی» و خارج کردن مسأله حجاب از مناقشه سیاسی. اثربخش کردن اقدامات موسسات و تسهیل امور موسسات فرهنگی وابسته، ارائه مشاوره و حمایتهای فکری و معنوی از اعضاءجبهه برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویجی اجرای طرح‌های پژوهشی، تبلیغی، هنری و اجرایی برگزاری نشست‌ها،

*- مدیر عامل مؤسسه احیای عفاف و حجاب خورشید هشتم

به گزارش گروه ایرانشناسی و گردشگری خبرگزاری دانا به نقل از مهر، مجتبی رییس سادات عصر یک شنبه در آیین افتتاحیه نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در مشهد در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) اظهار کرد: نخستین ژورنال مد لباس در خراسان‌رضوی رونمایی شد که در این ژورنال 42 طرح مانتو و هشت طرح چادر را به نمایش گذاشته ایم.

سید حسین رییس الساداتی

*- مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت کاراموج

*- نایب رییس هیات مدیره خیریه سیده السادات محبان الزهرا وابسته به سادات، همراه علی اکبر جواهری و رضا رییس الساداتی و سید محمد صادق رییس الساداتی

سیدعلی رئیس الساداتی

*- نایب رییس هیات مدیره شرکت ماد صافی توس

سیدمحمد ابراهیم رئیس السادات

*- بازرس اصلی شرکت چرم البرز شمال شرق، همراه برادران زرزیری و محمد رضا رییس السادات

سیدمرتضی رئیس السادات

*-عضو هیات مدیره شرکت بازرگانی سورنا ثمین شرق

*- عضو هیات مدیره آریان صمصام ثمین

با موضوع :تهیه،توزیع،بسته بندی ،تولید،خرید،فروش،صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز ،اخذنمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی و اعطای نمایندگی به شرکت های داخلی و خارجی،ایجاد دفاتر فروش و شعب،ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور،حق العمل کاری،ثبت سفارش،اخذ تسهیلات ارزی و ریالی از کلیه بانک ها و موسسات مالی خصوصی و دولتی جهت شرکت و شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی در رابطه با موضوع شرکت و برگزاری سمینار و همایش در داخل و خارج کشور، بازاریابی غیرهرمی و خدمات پشتیبانی قابل واگذاری به بخش خصوصی درصورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط .

*-عضو هیات مدیره صمصام تجارت، همراه با دیگر وابستگان از جمله سیده وحیده رییس السادات ، سیده فهیمه رییس السادات و...

آیت الله علم الهدی، فرزندان و وابستگان

سید احمد علم الهدی

پدر همسر سید ابراهیم رییسی از عوامل اصلی جنایت، خیانت و خورد و برد اموال ملت با سوابق زیر

امام جمعه مشهد

نماینده ولی فقیه درخراسان رضوی

نماینده مجلس خبرگان رهبری

معاونت اسبق آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام صادق

مسئول کمیته انقلاب اسلامی منطقه یک تهران در ابتدای انقلاب

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارزتهران

تاسیس دانشگاه امام صادق به همراه مهدوی کنی و باقری کنی

و...

همسر وی سکینه ریخته گر زاده و دو داماد وی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی و حسن پناهیان می باشند.

     پاليزدار درمورد خورد و برد اين آیةالله و ديگر نزديكان ولايت مي‌گويد:...مثلا یکباره بنیادی به نام بنیاد نهج‌البلاغه آمد گفت که آقا ما هم 500 تا ماشین با این تسهیلات می‌خواهیم. دوباره چند وقت بعد گفتند 517 خودروی دیگر نیز می‌خواهیم. حالا فکر می‌کنید چه کسان اعضای این بنیاد نهج‌البلاغه هستند؟ آقایان علی اکبر ناطق نوری، رفیق دوست ،عسگر اولادی، حسین دین پرور، معزی.

در رابطه با این بنیاد به مشاغل سید علی علم الهدی مراجعه شود .

پالیزدار.... بنیادی به نام “همگرایی اندیشه” هم صدایشان درمی‌آید که آقا ما هم از این ماشین‌ها می‌خواهیم. لازم به گفتن است که بنیاد “همگرایی اندیشه” متعلق به حجة‌الاسلام فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات و آیةالله علم‌الهدی [امام جمعه بسیار معتقد و نگران اسلام مشهد] است!

در رابطه با این بنیاد به مشاغل محسن فلاحیان مراجعه شود که به نمایندگی از همین شرکت، شرکتی دیگر را تاسیس می کند.

آنها چگونه اموال ملت را در این رابطه به یغما بردند، آقای پالیزدار توضیح می دهد که :  

... شروع با ماشین کارشناسی بود اما بعد ماشین‌های صفر کیلومتر را دادند به آقایان. ماشین پرشیایی 17 میلیونی را با بهای 8-9 میلیون تومان می‌دادند به آقایان از دم قسط، آن ها هم چون ماشین به نام شان شده بود، چند قسط را پرداخت می‌کردند و مابقی را بی‌خیال می‌شدند.

اقای پالیزدار می گوید:

     اما ماجرا کجا مشخص شد؟ بالاخره این ماشین‌های کارشناسی شده، که طبق مدارک باید فروخته می‌شد و در واقع ماشین صفر کیلومتر جای آن تحویل داده شده بود، باید فکری به حال‌شان می‌شد. چون طبق اسناد اینها یعنی ماشین‌های کارشناسی را به نصف قیمت داده بودند و نمی‌توانستند بگویند که ماشین کارشناسی داریم. آمدند ماشین خراب و کارشناسی شده را بعنوان صفر دادند به مردم. شما حتما بین نزدیکانتان کسانی را می‌شناسید که خودروی صفر تحویل گرفتند اما هنوز راه نرفته مشکل پیدا می‌کند، داخلش درب و داغان است، خط خوردگی دارد و مواردی از این قبیل.

       رئیس دفتر ادبی،مدیر فروش وقت ایران خودرو، در سازمان بازرسی اعتراف کرد که ادبی به من گفت ماشینی را ببرم بدهم به آقای ایکس از معاونین سازمان بازرسی، برای اینکه ماشین جزء موارد کارشناسی شده به حساب آید، یک برف پاک کن‌اش را بشکنم و یک برف پاک کن سالم بگذارم در ماشین!

       ببینید با مردم چگونه بازی می‌کنند. مردم صدایشان درآمد. صاحبان 1300 خودرو دنبال مطالباتشان رفتند. رفتند شکایت سازمان بازرسی، سازمان بازرسی هم گفت ای بابا این همان پرونده‌ای است که ما خودمان گند زدیم. نه می‌توانیم باز کنیم پرونده را نه ببندیم. بدلیل شاکیان زیاد( 1300-1400 نفر)، مجبور شدند پرونده را ادامه

بدهند، پرونده را می‌برند جلو، همه چیز رو می‌شود، مسئولین ایران خودرو می‌آیند می‌گویند به چه کسانی تحویل دادیم و پرونده ماست مالی می‌شود.

فرزندان آیت الله علم الهدی، امام جمعه ای که مردم را به خوردن اشکنه دعوت می کند، در رابطه با مشاغل فرزندان و دیگر وابستگانش چه خواهد گفت.

حجت الاسلام علم الهدی 7 فرزند دارد که هر کدام در مقام و جایگاهی مشغول حفظ اسلام هستند.

فرزند اول وی حجت‌الاسلام سیدحامد علم‌الهدی فرزند ارشد آیت‌ا… علم‌الهدی دارای تحصیلات خارج فقه و اصول و معاون امور ایران مجمع جهانی اهل بیت(ع) است.

فرزند دوم وی دکتر جمیله سادات علم‌الهدی دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و رئیس کمیسیون تربیت دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و همسر حجت‌الاسلام رئیسی است.

فرزند سوم وی، دکتر جلیله سادات علم‌الهدی دانشیار مدرسه عالی شهید مطهری در رشته فلسفه اسلامی است.

فرزند چهارم وی محمدحسن علم‌الهدی سردفتر اسناد رسمی ۹۰۱ تهران است.  

فرزند پنجم وی نیز دکتر سیدعلی علم‌الهدی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و رئیس دانشکده الهیات این دانشگاه است.

فرزند ششم ایشان خانم زهراسادات علم‌الهدی کارشناس ارشد ادبیات دانشگاه شهید بهشتی.

فرزند آخر وی سیدماجد علم‌الهدی دانشجوی دکترای رشته مدیریت فرهنگی است. که هم اینک دکتر شده و آرسن لوپنی برای خود می باشد.

فرزند چهارم،محمد حسن علم الهدی، در عین سردفتری بازرس شرکت تعاونی فرآورده های غذایی تارا می باشد.

فرزند پنجم،سید علی علم الهدی، او در عین اینکه دانشگاهی است و عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور و رئیس دانشکده الهیات این دانشگاه مشاغل زیر را نیز در اختیار دارد .

*-عضو موسسه فرهنگی هنری قرآنی آل الرسول لاحیا التراث، همراه با جوادآقا علم الهدی، سید محمد رضا علم الهدی، مهدی آزادی، سید مهدی حسینی، سید محمد علی قصیر خراسانی.

فرزند هفتم آیت الله سید ماجد علم الهدی دارای مدرک دکترای مدیریت فرهنگی که کارهایش به همه چیز می خورد الا امور فرهنگی.

دکترای جامعه شناسی فرهنگی  

این به اصطلاح ته تغاری آیت الله، از سران بازار بورس و سکه و طلا است و تقریبا به سلطان سکه نیز معروف است.

حجت الاسلام سید ماجد علم الهدی، برادر خانم جمیله علم الهدی، همسر سید ابراهیم رییسی که مفتخر است مشاغل زیر را در اختیار دارد و در معرفی خود اینگونه آغاز می کند:

ما نقش دلپذیر ورق های ساده ایم

چون داغ لاله از جگر درد زاده ایم

با سینه ی گشاده در آماجگاه خاک

بی اضطراب همچو هدف ایستاده ایم

*رییس هیات مدیره شرکت برایا پارس طلوع فردا.  

این شرکت با موضوع زیر به ثبت رسیده است:

خرید، فروش، توزیع، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی. ترخیص کالا از گمرکات داخلی و بین المللی، شرکت در مناقصه ها و مزایده ها ، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی، گشایش اعتبارات و ال سی، اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی، اخذ نمایندگی مجاز از شرکتها و موسسات داخلی و خارجی و اعطای نمایندگی به آنها، مشارکت و شرکت در نمایشگاه های تخصصی و غیر تخصصی داخل و خارج کشور درصورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط.

*نایب رییس هیات مدیره شرکت نماد اندیش آرین

*رییس هیات مدیره شرکت کشاورزی دامپروری دامون نوین مصفا، همراه با زینب السادات نجومیان

*مدیر سرمایه گذاری های خارج از بورس با اهداف زیر:

گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران، با نماد "وتوسا" به عنوان یکی از خوش نام ترین مجموعه های بازار سرمایه، شامل بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در پروژه ها و شرکتهایی است که در صنایع گوناگون فعالیت می کنند که از جمله مهمترین آن ها می توان به امید فارس، پتروشمیران، انبارهای عمومی قزوین، صنایع استخراج شیشه قزوین، صندوق خصوصی ثروت، گلشن آرای ارم، سایت ورزشی طرفداری و فیلم سینمایی بیرو

و بسیاری پروژه ها و شرکتهای متعدد دیگر اشاره کرد.

*-عضو هیات مدیره   شرکت گلوکوزان

*-مدیر مسئول موسسه ی فرهنگی هنری منایا

*-معاون اجرایی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه

*-مدیر ارتباطات شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه

*-مشاور فرهنگ سازی و روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه

*-دبیر فضای مجازی سایت خبری سنا

*- مدیر اداری و مالی شرکت بیان

* -مدیر وب   – مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی همراه با شوهر خاله خامنه ای

*-مدیر روابط عمومی – مرکز آموزش کانون سردفتران و دفتریاران همراه با برادرش

*-مدیر مسئول ماهنامه ی مرکز آموزش کانون سردفتران و دفتریاران با نام " دفترچه

*-کارشناس سند – دفتر اسناد رسمی ۹۰۱

*-ادمین سایت شخصی آیت الله علم الهدی

*-ادمین سایت شخصی آیت الله دکتر رئیسی

سید مجتبی علم الهدی

برادر زاده آیت الله علم الهدی که داماد آیت الله علی فلاحیان می باشد و از جمله دزدان به نام در امر کشتیرانی و تجارت دریایی به خصوص در خزر است، او یک شرکت با فرزندان آیت الله علی فلاحیان دارد که خود آنان نیز شرکت های جداگانه ای در ید قدرت دارند وی متهم به جاسوسی می باشد .

آنها به نمایندگی از شرکت هایی که تحت عناوینی چون بنیاد همگرایی اندیشه ها قبلا ایجاد شده بود و صدها اتوموبیل مفت و رایگان به همراه احمد علم الهدی از ایران خودرو دریافت کرده بودند، با همان سرمایه دزدیده شده از اموال مردم اقدام به تاسیس شرکت هایی کردند که در زیر می آید، توضیح اینکه پالیزدار در مورد این بنیاد در بالا اشاراتی داشتند.

*-عضو هیات مدیره شرکت تولیدی صنعتی نو باوه ابراهیم فلاحیان به نمایندگی از بنیاد همگرایی اندیشه ها! همراه با سید مجتبی علم الهدی و مهدی خبیری بجستانی.

*-عضو هیات مدیره شرکت سپهر صنعت نگین همراه با ابراهیم فلاحیان،محسن فلاحیان ، مجید فلاحیان ،مهدی خبیری بجستانی.

 

یادآور می شود که، این آقا محسن فلاحیان همان محسن قهرمان بود که به دلیل قتل یکی از افسران نیروی انتظامی از سوی پدرش به محسن قهرمان معروف شد.

*-مدیر عامل شرکت راشا چوب خوزستان همراه با ابراهیم فلاحیان، محسن و مجید فلاحیان، میثم نیلی احمد آبادی ، برادر داماد آیت الله رییسی.

میثم نیلی احمد آبادی، برادر داماد آقای سید ابراهیم رییسی (مقداد نیلی احمد آبادی )است، که هر دو مسئولیت خبرگزاری رجاء نیوز را بر عهده دارند که در اختیار باند مصباح می باشد، آقای میثم نیلی احمد آبادی از جمله اعضای   جبهه پایداری انقلاب اسلامی در کنار حجت الاسلام آقا تهرانی و سردار محصولی و... قرار دارد.

*-رییس هیات مدیره شرکت تازه ترنج بهار ترنجستان، همراه با مصطفی اکبری نماینده بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام ره، علی اکبر تورانیان،سید سجاد موسوی،محمد علی مرادیان،

*-رییس هیات مدیره انتشارات سروش

*-نایب رییس هیات مدیره بنیادکتاب رویش اندیشه سازمان تبلیغات اسلامی

*-عضو هیات مدیره مؤسسه فرهنگی هنری مجمع ناشران انقلاب اسلامی

*-عضو هیات مدیره مؤسسه انتشارات عام المنفعه غیر انتفاعی امیر کبیر

*-عضو هیات مدیره مؤسسه فرهنگی هنری انجمن کتابفروشان انقلاب اسلامی خوشه

*-بازرس علی البدل شیل پرداز چابهار، رییس دفتر، معاونان و وزرای سید ابراهیم رییسی  

سردار محمد باقرقالیباف خطاب به سید ابراهیم رییسی: چرا هَمش دنبال آدم های خاص از یک محدوده خاص هستیم؟"

این از صبح سحر آینده حاکمیتی است که می پندارد با حذف کلیه مخالفان و یک دست شدن می توانند به راه خود ادامه داده و حاکمیت را نگاه دارند که شاید بتوان گفت این بزرگترین خطای محاسباتی آنها بوده و به زودی روشن خواهد شد.

دوم:حجت الاسلام غلامحسین اسماعیلی- رییس دفتر حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی، قوه قضاییه، تحریمی اتحادیه اروپا.

غلامحسین اسماعیلی از خطرناکترین اعضای قوه قضاییه می باشد که یدی طولا در جنایت، قتل و فساد بی حد و مرز دارد و لذا یکی از بهترین منتخبین حاکمیت برای ادامه حیات می باشد او حتی به بهترین دوست خود یعنی قاضی منصوری رحم نکرد و برنامه قتل او را در رومانی برنامه ریزی کرد تا پس پرده مفاسد بیت رهبری و وابستگان او فاش نشود.

زاده ۱۳۴۴ بیرجند با سوابق زیر:

*رئیس دفتر رئیس‌جمهور ایران

*سخنگوی   قوه قضائیه

*رئیس کل دادگستری استان تهران  

*رئیس شعبه اول دادگاه تجدیدنظر

*رئیس سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور

*دادستان عمومی و انقلاب شهرمشهد

*دادرس دادگاه ویژه روحانیت

*دادیار دادگاه انقلاب

نام او در پرونده هایی چون حمله به زندانیان سیاسی، خودسوزی سحر خدایاری، سعید طوسی و زمین های کلارک و قاضی منصوری و... شنیده شده است.

سوم:معاون اول ، محمد مخبر دزفولی، ستاد اجرایی فرمان امام ، تحریم اتحادیه اروپا

قبل از انقلاب دو ملا منبری در شهر دزفول بودند به نام ملا عباس و ملا حسن مخبر دزفولی ، بعد از پیروزی انقلاب این دو، تبدیل شدند به آیت الله شیخ عباس مخبر دزفولی و آیت الله علامه شیخ حسن مخبر دزفولی و این عناوین سبب رشد فرزندان آنها و تبدیل شدن به مافیای مخبر دزفولی ها شد .

محمد مخبر بیش از 10 سال است که به عنوان صندوق مالی بیت رهبری در کنار سپاه پاسداران (قرارگاه خاتم) و آستان قدس رضوی و بنیاد مستضعفان کار تغذیه مالی نیروهای سرکوبگر افراطی را بر عهده دارد، دارایی های این ستاد از 300 میلیارد دلار گذشته است و همگی در اختیار نیروهای مورد تایید رهبری و بسیاری از وفاداران به سید علی خامنه ای و حال سید مجتبی خامنه ای قرار گرفته که به هیچ وجه حاضر به واگذاری آن به دیگری نیستند.

این ستاد صاحب دهها هولدینگ مختلف در زمینه های نفت، پتروشیمی، نیرو، سدسازی، راهسازی و... می باشد و صاحب هزاران خانه، ویلا، فروشگاه و صدها هزار متر زمین های مصادره ای بوده که صرف حفظ نظام خواهد شد.

ادامه دارد